Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kosjerac View Post
    Dobar posao za Celsi.
    Previše ziherski igrač, bez rizičnog pasa. Može da posluži u jakom sistemu kao jedan od šrafova, nikako igrač na kome će da leži teret glavnog u veznom redu, koji će da pomera pijune.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Potpuno je nestvarno to sto rade Sitijevi botovi, prvo oce sve da ubijede da svi zele da igraju za njih, pa kad ih igraci odbiju oni okrecu pricu na pare i da su ti igraci placenici.
      Jbg, sta ces kad svi ovi trenutni igraci sitija igraju iz ljubavi prema tom klubu, recimo mahrez igra samo za 200.000 funti sedmicno, nemaju placenici mjesta u tako velikon klubu

      Comment


      • Originally posted by Whiskey View Post
        Jbg, sta ces kad svi ovi trenutni igraci sitija igraju iz ljubavi prema tom klubu, recimo mahrez igra samo za 200.000 funti sedmicno, nemaju placenici mjesta u tako velikon klubu
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Da je kupljen kupljen bi bio da zameni Jaju, ali nigde se ne kaze da ne bi igrao - kao sto ovaj nije igrao ili je igrao minimalno. Vremenom bi se ustalio u prvoj postavi a Fernandinjo koji je u dobrim godinama bi polako ali sigurno privodio svoje vreme kao starter kraju. Mada je odlican Fernandinjo kod Pepa i verujem da bi u samom startu sezone imao prednost u odnosu na tek pristiglog Zorzinja (da je taj transfer ostvaren). Ali sve je to sta bi bilo kad bi bilo.
            Jbg otisao u Celsi i to je to. Kako zasto, to je nebitno. Bitno je da je novi igrac Plavaca.

            Sto se tice Sanceza na primer nikako nisam bio za taj transfer i verujem da sam bio najsrecniji ovde kada nije zavrsio u Sitiju. Ali sto se tice ovog "malog" krivo mi je sto ga nisu doveli.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Cekaj, Everton je dobio neke jadnike 22-0???
              sigpic

              Comment


              • El Comandante

                sigpic

                Comment


                • Hahahaha zipa ovo

                  sigpic

                  Comment


                  • Fifa rage lvl

                    ne mogu da quituju jbg, pa onda sam sebi trpaj golove
                    sigpic

                    Comment


                    • Eden Hazard: “After 6 wonderful years at Chelsea it might be time to discover something different. Certainly after this World Cup. I can decide if I want to stay or go, but Chelsea will make the final decision - if they want to let me go. You know my preferred destination.”

                      Ipak borba sa Arsenalom i naredne sezone za to peto i sesto mjesto

                      Comment


                      • Originally posted by Whiskey View Post
                        Eden Hazard: “After 6 wonderful years at Chelsea it might be time to discover something different. Certainly after this World Cup. I can decide if I want to stay or go, but Chelsea will make the final decision - if they want to let me go. You know my preferred destination.”

                        Ipak borba sa Arsenalom i naredne sezone za to peto i sesto mjesto
                        Arsenal u TOP4, druze moj.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • To bi bio pravi potez Reala, za mene mnogo bolje resenje nego Nejmar.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Mi izgleda visimo i za Sandrom. Sada je PSŽ prvi pik za potpis Juventusovog Karioku.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Ma jok sta ti je Junajted ga nije ni hteo, Junajted niko ne odbija.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Ma jok sta ti je Junajted ga nije ni hteo, Junajted niko ne odbija.
                                Jel sve okej?
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X