Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/tonykhan/status/...607121920?s=21


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Auuu odlicno pojacanje

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Ne deluje bas srecno i zadovoljno. Bilo bi dobro kad bi potpisali-vratili Targeta ili Mitra, sjajno su izneli drugi deo sezone
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Kakav posao? Ozbiljan posao!

          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

            Last edited by Miki28; 13-07-18, 08:09.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Miki molim te ovako kaci tvitove

              sigpic

              Comment


              • Nemoj Miki, neće tebi niko govorit kako ćeš tvitove kačit.

                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Pa Chelsea je barem nesto i bio u svetu fudbala pre ngo sto je dosao oligarh. Plus predhodni vlasnici su isto ulagali, ne bas u toj meri, ali pokusavali da podignu klub, samo nisu bas bili previse uspesni u tome.

                  U vezi City-ija je sve vestacko. Ljudima sramota rec da navijaju za njih, ako nisu rodom iz Manchestera
                  Sta je bio Celsi? Imao jednu ligu iz 55' i 2kupa kroz celu istoriju.
                  Siti je do dolaska arapa imao 2titule i 4fa cupa, koji je u to vreme bio i vazniji od lige.

                  Tako da ti vidi ko je bio veci, Celsi je mozda bio bolji igracki u periodu pre Romana, imali su Francuze i to je to, ali sa njima uzeli 1fa cup.

                  To sto ti sad vise gotivis Celsi, zbog Kontea ili zbog nekih igraca, ili sta god. Nema veze sa ovom pricom ko je bio veci pre dolaska novaca. Nema razlike izmedju Celsija i Sitija. Celsi bi sada bez Romana bio u najboljem slucaju kao West Ham.

                  Na kraju krajeva, samo navijaci Junajteda kukaju sto Siti trosi, a trose gotovo isto kao Siti. I ko im je kriv sto Murinjo ne moze da napravi, ovo sto je Pep napravio. Jeste Pep imao bolju osnovu, ali na terenu Junajted zaostaje mnogo, stice se utisak kao da Siti trosi 10puta vise, tolika je razlika na terenu.

                  Ova prica se ponavlja po ko zna koji put, zato sto neki ovde toliko kmece, i samo traze nacin da nadju nesto Pepu i pljuju.

                  Ja sam ovde prvi rekao da ne verujem da ce Pep ista uraditi u PLu, covek dosao i izdominirao ligom kao niko do sada, skidam kapu svaka cast.
                  Last edited by Brian McShtull; 12-07-18, 14:43.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Govno placenicko izabralo novce prije revolucije. Sram ga bilo, nikad od ovakvih fudbalera, a mogao je za kikiriki da igra kod Pepa. Prokleti novci. ALi nema tih novaca koji mogu ljubav prema fudbalu da kupe, zato Marez igra za pisljivih 220 000 funti.

                    sigpic

                    Comment


                    • Shaqiri je bas tip igraca kakav nam je potreban. Za te pare, bolje nije moglo, to je sigurno.

                      Lovren postaje vrhunski stoper, verujem da stavlja Matipa u drugi plan.

                      Karius uzasan na pripremnim mecevima, iako Klop stoji uz njega - makar po novim izjavama, verujem da se intenzivno radi na pronalazenju prvog golmana.

                      Comment


                      • Kakav tip igrača? Šta je taj Šaćiri odigrao ikada u klupskom fudbalu kada su svetla već bila na njemu? Igra za reprezentaciju odlično jer se sve vrti oko njega i jer je glavni igrač. Želim mu sve najgore u karijeri, pa čak i ako dodje u Liverpool.

                        Nadam se da će biti promašaj.
                        Last edited by mark !t zer0; 12-07-18, 15:15.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Kakav tip igrača? Šta je taj Šaćiri odigrao ikada u klupskom fudbalu kada su svetla već bila na njemu? Igra za reprezentaciju odlično jer se sve vrti oko njega i jer je glavni igrač. Želim mu sve najgore u karijeri, pa čak i ako dodje u Liverpool.

                          Nadam se da će biti promašaj.
                          Igrac koji ce nam odlicno doci protiv slabijih, defanzivno orijentisanih ekipa.

                          Jak ko zemlja, fino se gradi, dobro se snalazi na malom prostoru, sutira maltene iz koraka, sut sa distance, tehnicki potkovan...

                          S obzirom da nece igrati puno utakmica, za 13m je odlicna zamena za Salaha.

                          Nije on dzabe glavni igrac u Svajcarskoj. U jednom raspalom Stouku bez ikakvih ambicija pokazao je puno dobrih partija i verujem da ce uz bolje saigrace pokazati jos vise.
                          Last edited by limun; 12-07-18, 15:41.

                          Comment


                          • Ne znam za vas ali ja bi se zestoko razocarao u klub kad bi mi Sacirija doveli, tu spodobu ne zelim gledati nigde a kamoli u klubu za koji navijam.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sta mu fali, momak ce da grize svaki put kada dobije sansu, u to sam siguran.
                              Mozda ga Srbi mrze jer je simbolicno pokazao albanski grb, ali to je njegovo pravo i to je neka druga tema.

                              Ja cu ga posmatrati samo kao clana kluba koji je tu da doprinese boljim rezultatima, a to odakle je, sta je pokazivao ili kakvu frizuru ima, bas me briga.

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Ne znam za vas ali ja bi se zestoko razocarao u klub kad bi mi Sacirija doveli, tu spodobu ne zelim gledati nigde a kamoli u klubu za koji navijam.
                                Opusteno, ja bih prestao da navijam za Liverpul kada bi dosao Murinjo npr. Svi smo razliciti...
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X