Announcement

Collapse
No announcement yet.

HJC Helmets Grand Prix de France

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    #MM93
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • #47
      Kakva dominacija i kakvo samaranje konkurencije.

      Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

      Comment


      • #48
        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        Dogura do podijuma jer su 3 ispred njega odustala. Pre bi se Rosi sa Jamahom borio za titulu a sada skuplja treca mesta uz dosta srece.
        Ko onda moze da tvrdi da Marquez onda nije uz dosta srece dosao do 1. mesta. Dvojica ispred njega su odustala

        Comment


        • #49
          Dodaj tu i Iannonea slobodno.
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Dogura do podijuma jer su 3 ispred njega odustala. Pre bi se Rosi sa Jamahom borio za titulu a sada skuplja treca mesta uz dosta srece.



            Ne znam sta je smesno Rosi je ocajan u kvalifikacijama u trci je nesto bolji ali daleko je to od onoga sto se od njega 'ocekuje'.
            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            DesmoDovi Jel i ovog puta kriv Lorenco

            Markez kako taj vozi
            Ako Markez tako vozi, zasto ocekivati od bilo koga nesto, pa i od Rosija. Da li ti ocekujes da Rosi bude bolji od Markeza? To se stalno desava u sportu, jedni odlaze, drugi dolaze. Markez deluje impresivno, ali to nece trajati zauvek. Ovo je njegova era, treba da dokaze da je najbolji, da dominira jos sezona. Lorenco je taj ko je trebalo da zaustavi Markeza u startu. Ko je branio titulu te 2013? Gde je sada Lorenco? Vratio je uslugu Markezu za 2015 na prosloj trci

            A sto se tice Rosijevog "srecnog" treceg mesta, mogu samo da ti kazem da nije sve u jednom brzom krugu, cilj je zavrsiti trku. Da sam trkac vise bih voleo da imam Rosijevo znanje, nego Zarkovu brzinu
            Last edited by crni; 21-05-18, 00:08.

            Comment


            • #51
              Bilo akrobacije u moto 3



              I naravno malo fotoshopa


              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment

              Working...
              X