Announcement

Collapse
No announcement yet.

HJC Helmets Grand Prix de France

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    8. Vinjales
    9. Rosi

    Comment


    • #32
      Originally posted by Bane je View Post
      Evo sad počeh da pratim...

      Što je bilo sa Doviem i Iannoneom?
      Pala obojica, izgubili prednji na La Chapellu
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #33
        Kako da ne osvojis titulu kada te ovoliko hoce? Cestitke

        Tacno sam znao da ce onako biti sa Zarkom, a mnogo je lud. Los start, i umalo izbacivanje Markeza. Nije Zarko jos dovoljno jak u glavi.

        Lorenco je tata kada treba da startuje trke,nema boljeg od njega

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • #34
          Miller zaslužuje fabrički bajk, Rossi definitivno za penziju [emoji23][emoji23][emoji23]. Za Vinalesa i Lorenza nemam komentar.
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #35
            Petruksu umesto trofeja, da mu daju dve ribe iz Pramaka sto bile na gridu sa kišobranom

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • #36
              Lorenza cim neko pretekne lik se pogubi i pocne da gubi tempo, neverovatno nesto.

              Comment


              • #37
                Reče neko na prethodnoj trci da Dovi nikad neće osvojiti MotoGP titulu. Danas je demonstrirao zašto (nešto slično kao Aleks Markez Moto2). A Mark Markez i Banjaja su danas demonstrirali zašto bogami hoće (da osvoje titule).

                Rosi takođe demonstrirao kako se vozi. Kad ti nije sve potaman (a mnogo toga nije ove godine u Yamahi potaman) doguraš do podijuma. Tako voza šampioni.

                Zarka pojela želja da dođe do pobede. Lepo je juče Markez (Mark) objasnio zašto ima toliko padova na ovoj stazi, ali želja jača od glave, uši ne slušaju iskusnije (mada ne i starije), mada se usta hvale kako uče od istih.

                Lorenco se oprostio od Dukatija. Stavi meke gume i pojuri na startu ko lud, pa kad počnu da ga obilaze on ih obara ko kegle (dobro, nije mogao da ponovi danas isto, doduše nije ni trebalo sami su se obarali, al' ima vremena).


                Kad smo kod guma, ustane Markez (Mark) ujutru, pogleda se u ogledalo i kaže sebi: najbrži sam, toliko brži od svih, hajde da stavim tvrdu gumu da se malo trkamo, da ne bude dosadno kao u Brnu prošle godine.

                Comment


                • #38
                  DesmoDovi Jel i ovog puta kriv Lorenco

                  Markez kako taj vozi
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Dr 93 View Post

                    Rosi takođe demonstrirao kako se vozi. Kad ti nije sve potaman (a mnogo toga nije ove godine u Yamahi potaman) doguraš do podijuma. Tako voza šampioni.
                    Dogura do podijuma jer su 3 ispred njega odustala. Pre bi se Rosi sa Jamahom borio za titulu a sada skuplja treca mesta uz dosta srece.

                    Originally posted by crni View Post
                    Ne znam sta je smesno Rosi je ocajan u kvalifikacijama u trci je nesto bolji ali daleko je to od onoga sto se od njega 'ocekuje'.
                    Last edited by Sam Hornish Jr.; 20-05-18, 15:42.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #40
                      Bezveze prozivaš ljude, pa i lično ljude na forumu.

                      Prosto neke stvari se ne rade tako.

                      Comment


                      • #41
                        @MarkoNFL

                        Reci nesto pametno u vezi trke umesto sto mene napadas. Vidim ostao si bez reci posle trke jer su tvoji lose odvozili pa si se iskalio na meni.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • #42
                          Batalite na vreme.

                          Prozivajte se preko pp-a

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • #43
                            Ja nit sam nekog prozvao, nit uvredio.

                            Evo neka neko nađe 1 post.

                            Comment


                            • #44
                              Komentatori predosetili lansiranje Kornfela
                              Direkcija trke katastrofalna u Moto3,Martin potpuno bez sreće.
                              Markez sprovodi teror u MotoGP,bio je šampion prošle dve sezone kada Honda nije bila najbolja,sada kad jeste niko ga ne može zaustaviti,lako je mogao imati 5 od 5.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by zdravkelja View Post
                                Lorenza cim neko pretekne lik se pogubi i pocne da gubi tempo, neverovatno nesto.
                                Kad odu pneumatici, više ne može da se brani i onda pada dok ne dođe do nekog ko se isto muči sa tempom. Od prve trke na Dukcu je tako.

                                Sigurno je Yamaha neko dugmence kliknula da Zarco padne, ne sme biti bolji od fabričkih vozača dve trke za redom!

                                Comment

                                Working...
                                X