Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA - Predtema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by La Jugoslavia View Post
    Najveći problem Engleske je što nema blage veze sa Gvardiolom. Španija je zahvaljujući Gvardioli uzela tri titule za redom, jer su njegov recept primenili u reprezentaciji.
    Engleska, da je pametna, je trebala da preslika način igre iz Mančester sitija u reprezentaciju.
    Sede na rudniku zlata, ali ne znaju da ga primene u reprezentaciji.
    Da bas je lako, Delf je na nivou Fernandinja, a Dajer i Henderson mogu lagano da se nose sa tehnikom KDBa i Davida Silve.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • #62
      Pep je izvikan.

      Nije on stvorio stil igre Barselone, preuzeo je ekipu od Rajkarda.

      Da se ne vraćamo do Krojfa.

      Comment


      • #63
        Originally posted by Ricma View Post
        Jeste, Vilsir i Smoling su bas taj tas na vagi zbog kojeg bi Englezi mogli da doguraju do cetvrtfinala, a mozda cak i pobedili Belgijance u grupi.
        Ne bi bili, ali nije pitanje dal bi dogurali ili ne,vec nema logike da ti zoves recimo Jones,ili Kejhila pre Smolinga,Tarka,Keana,Mee ili ne zoves Vilsira ,a izaberi koga hoces kog je pozvao...jednostavno nema logike..to ce biti ko i kad se nas spisak bude nekad negde pojavio,svi ce se pitati otkud ovaj pre ,ovoga ili onoga u nasem slucaju je to obicno iz interesa necijeg,al svakako ce se isto diskutovati iako ko god bude bio pozvan mi vrv ni grupu ne prolazimo...Primer ko sad kad bi pozvali onog Cirkovica iz FKP,a ne pozoves Savica iz FKCZ,potpuno nebitno,i sa jednim i drugim smo cao zdravo,al bi se svi pitali o cemu se radi

        P.S.

        Engleska rudnik panjeva?...mozda ipak nisu sendvici u pitanju,mozda je ipak neznanje
        Last edited by 61563; 17-05-18, 11:30.

        Comment


        • #64
          nisam u toku.. koje to mracne sile sprecavaju vec vidjeno sp finale fantazi strucnjaka, Engleska-Srbija ??

          Comment


          • #65
            Originally posted by cssr View Post
            nisam u toku.. koje to mracne sile sprecavaju vec vidjeno sp finale fantazi strucnjaka, Engleska-Srbija ??
            Mislis finale izmedju rudnika zlatnih fudbalskih talenata VS evropski Brazilci...ma vecina ne misli tako,al eto nadje se poneko,jedino jos ne znam jel su ozbiljni ili namerno pisu kontra
            Last edited by 61563; 17-05-18, 14:30.

            Comment


            • #66
              Ipak smo dobili Brazil u onom finalu na Novom Zelandu.

              Dosta tih njihovih igrača sada su u vrhunskim klubovima. Ostali idu ka tome.

              Žezus, Malkom, A. Pereira, Jorge, itd.

              Comment


              • #67
                Gabrijel Žezus je bio nemoćan protiv naših



                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • #68
                  Najnebitnija stvar u svetu sporta,ne samo fudbalu su rezultati u mladjim kategorijama,nije lose ako imas rezultate,al mnogo je vazniji kakvi su to igraci,tj. sta ce biti sa istima posle kad je bitno.i kako ce se snaci

                  Comment


                  • #69
                    U fudbalu da.

                    U košarci već može dosta toga da se vidi.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by MarkoNFL View Post
                      U fudbalu da.

                      U košarci već može dosta toga da se vidi.
                      Moze i u fudbalu,gledaj pod Iniesta,Modric,pa i taj Zesus...i tad se znalo da su Modric i Iniesta biseri,a bese mi i Italijani tad igrali finale,vidi se svugde talenat,eto recimo iz te generacije Novi Zeland,dva nasa najveca talenta su Zivkovic i SMS ,sto se i tad znalo,prvog da kazem zeznulo malo menazderi, malo sam ,malo FKP...videcemo sta ce biti sa SMS,jedini iz cele generacije ide pravim putem,al sustina je da su rezlutati nebitni,bitno je sta ce i kako ce posle,pa cak i ako je neko talenat...treba da zna sta radi i kako vodi karijeru,eto bas u toj kosaraci imas primer Labovica.....MVP prvenstva koje smo pocistili,pogledaj gde je on sad a gde recimo Datome,iz te selekcije Italijana,sa tim da se slazem da u kosarci mnogo bolje prolazimo i tu stvarno i imamo mnogo vise talenata
                      Last edited by 61563; 17-05-18, 17:18.

                      Comment


                      • #71
                        Sve se gleda.

                        Mlada koja stigne toliko daleko mora da izbaci 4,5 igrača za seniorsku bar.

                        Talenat se vidi. E sad... rad... menadžeri, izbor kluba, povrede, sreća... sve to utiče za dalje.

                        Comment


                        • #72

                          Comment


                          • #73
                            Lloris; Kimpebe, Varane, Umtiti, Sidibe; Matuidi, Pogba, Tolisso, Mbappe, Dembele, Griezmann

                            Jaki, al nekako će "uspijeti" da ispanu u osmini finala ili u četvrtfinalu.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • #74
                              Meni bi Laka i Marsijal bili sigurno izbor pre Dembelea i Tovana. Dembele ima ocajnu sezonu iza sebe, dok se Tovan odlicno pokazao ali u ne tako ozbiljnoj ligi. Isto se moralo naci mesta za majstora fudbala kakav je Pajet.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Princoni. View Post
                                Meni bi Laka i Marsijal bili sigurno izbor pre Dembelea i Tovana. Dembele ima ocajnu sezonu iza sebe, dok se Tovan odlicno pokazao ali u ne tako ozbiljnoj ligi. Isto se moralo naci mesta za majstora fudbala kakav je Pajet.
                                Mozda je Payet teze povredjen juce ,ne znam ,sve ostalo nije noramalno sto on nije pozvan,slazem se i za Laku,i ne znam kakvo je stanje sa Kurzavom,na DL samo Mendi...sredina krajnje nekreatvna,al ok,Benzemu nismo ni ocekivali...Mozda je i Ben Yeder mogao da se pozove
                                Last edited by 61563; 17-05-18, 21:03.

                                Comment

                                Working...
                                X