Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA - Predtema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Kazemiro i Fernandinjo je jedna od najjacih sredina na Mundijalu.

    Njemci bas tanko na papiru, posebno sto se rotacija tice, ali Njemcima papir nikad nije ni bio bitan
    sigpic

    Comment


    • #32
      Za mene je Francuska prvi favorit trenutno posmatrajuci.

      Comment


      • #33
        Francuzi baš imaju sve što je potrebno za ovakav turnir. Sjajnu defanzivu, ubitačan vezni red i paklene napadače koji svakom mogu napraviti širok spektar problema. Uz to imaju za svaku poziciju 2-3 spremna kvalitetna rešenja.
        Znali su Trikolori u prošlosti da podbace na velikim takmičenjima. Kada se najviše očekuje i sve oči uprte u njih da podbace i odigraju neprepoznatljivo.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • #34
          Po meni Nemci imaju jači tim nego pre u Brazilu,pogotovo ofanzivno,mada Humels i Boateng(ako uopste ode u Rusiju)nisu vise na tom nivou.
          Ubedljivo najveci problem je golman,Ter Stegen je dobar,ali Nojer i njegovo prisustvo su nezamenjivi,pogotovo u zavrsnici turnira.
          Doguraće sigurno do polufinala(ako ih Rukavina ne izbaci )nakon toga videćemo.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Ako Boateng ne bude igrao, možda stave Rudigera.
            Antonio Rukavina je već godinama član Viljareala, jednog od najjačih klubova La Lige, ubedljivo najjače lige na svetu. Velika je sreća za našu reprezentaciju da za nju nastupa Antonio Rukavina, izuzetno iskusan i prekaljen desni bek sa vrhunskim pedigreom španske La Lige.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • #36
              Originally posted by La Jugoslavia View Post
              Ako Boateng ne bude igrao, možda stave Rudigera.
              Antonio Rukavina je već godinama član Viljareala, jednog od najjačih klubova La Lige, ubedljivo najjače lige na svetu. Velika je sreća za našu reprezentaciju da za nju nastupa Antonio Rukavina, izuzetno iskusan i prekaljen desni bek sa vrhunskim pedigreom španske La Lige.
              Ja ne znam kako bilo koji levi bek spava mirno kada zna da ce na SP morati da istrci protiv Rukavine.
              Marcelo ne razmislja o Ligi Sampiona nego kako da prebrodi tu enigmu, to znanje i iskustvo koje Antonio poseduje.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • #37
                Ljudi, neko treba da objasni postavljaču čunjeva i onoj ekipi u FSS da spisak treba da se pošalje do nekog roka.
                Kako radi fax, itd.

                Edit:

                Možda su pismo poslali.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Indigo View Post
                  Ja ne znam kako bilo koji levi bek spava mirno kada zna da ce na SP morati da istrci protiv Rukavine.
                  Marcelo ne razmislja o Ligi Sampiona nego kako da prebrodi tu enigmu, to znanje i iskustvo koje Antonio poseduje.
                  Ja ipak mislim da je ovde rec o sendvicima ,samo ne znam iz cije kuhinje,ne verujem bas da se neko bas toliko ne razume u fudbal a prati ga...mada ipak je ovo Srbija,sve je moguce

                  Comment


                  • #39

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Princoni. View Post
                      Kako se odvija karijera Vilšera nznm zašto te iznenađuje izbor. Delpf kod Pepa imao pristojnu minutažu, koju je vratio vrlo dobrim partijama. Sigurno da neće biti prvi izbor Gordog Albiona.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • #41
                        Od svih tih stopera je Smoling za klssu bolji i ima najbolju sezonu, duplu bolju od Fila Dzonsa kojeg je pozvao. Nego Sautgejt je bio i ocajan fudbaler, ispodprosjecne inteligencije i on sad zeli da igra pas igru od stopera, to Englezi ni u ludilu ne mogu da igraju. To nisu igrali kad su imali Ferdinanda, Terija, Eslija, Kerika, Dzerarda, Lamparda i Skolsa, kamoli sad sa ovakvim igracima. On je pozvao i Rouza koji ne igra cijele sezone, Janga koji je presmijesan defanzivno, zove ga kao beka, ne kao krilo, sredina je cemer i jad, jedino je taj napad donekle ok, Kejn i Vardi, ali igrace oni sa jednim napadacem svakako.

                        Mada meni je ovo ok, ako dodje Sandro to znaci Sandro, Smoling, Valensija i Sancez bez naporisanja tokom ljeta, da se odradi kvalitetna predsezona. Nadam se da ce jos neki od igraca Mancestera ispasti sa finalnog spiska.

                        Vilsir je naravno zasluzio poziv, ima odlicnu polusezonu.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          To je faca koja sve govori



                          A dje mu je Oks krv ti jbm, zar nije povreda od mjesec dana?

                          Vilsir i Lalana su jedini igraci koji bi donijeli neku kreativnost, i nema ih na spisku. Pa to je covjek koji oce da iznosi pas igrom loptu do sredine, do sredina koja ne moze da pogodi pas da im zivot od toga zavisi. Ovo je lvl 99999999999
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Kako se odvija karijera Vilšera nznm zašto te iznenađuje izbor. Delpf kod Pepa imao pristojnu minutažu, koju je vratio vrlo dobrim partijama. Sigurno da neće biti prvi izbor Gordog Albiona.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Imao je minutazu kao levi bek, a ne vezni igrac.

                            Comment


                            • #44
                              I to isto, on ga je pozvao kao igraca sredine terena, sto ga nije stavio na mjesto lijevog beka, kao sto je Janga
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Princoni. View Post
                                Imao je minutazu kao levi bek, a ne vezni igrac.
                                A to nisam skontao. Nznm samo gde ga Sautgejt vidi i pored koga u manevru?
                                Ma ništa od Engleza na još jednom velikom skupu.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X