Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA - Predtema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Alisson; Danilo, Thiago Silva, Marquinhos, Marcelo; Casemiro, Willian, Coutinho; Costa, Neymar, Gabriel Jesus
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • #17
      Originally posted by 61563 View Post
      Koliko sam ja video spisak ide Fernadinjo,Brazilci ga stavljaju cak i u mogucu prvu postavu on ili Casemiro...ako sam dobro video danas,nisam sad proveravao

      Pozvan je,evo sad pogledah cak je Globosport izbacio vrv 11 Alison Marselo Miranda Tiago Danilo Paulinjo Casemiro Ferndinjo Cutinjo Neimar Zesus ...mada ja cisto sumnjam da ce ovo biti prvih 11...sumnjam da ce krenuti sa Paulinjom,Fernadinjom i Casemirom...al ko zna
      Uglavnom tako igraju, uskoči Augusto u sredinu.

      Comment


      • #18
        To je ono što mi se sviđa kod Tite-a. Uveo je disciplinu u tim, nešto što im je baš falilo.

        Ta 3 vezna će verovatno raditi po principu, Kasemiro DM, a Paulinjo i Fernandinjo neki b2b. Napred-nazad klasika. Obojica igraju u timovima koji forsiraju takvu igru, i neće im biti neobično. A i Brazilci su, pa imaju potrebnu tehniku da napadaju.

        Imaju idva vrhunska špica, totalno različit tip igrača, pa će po potrebi moći da menja.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #19
          Pa u sustini i mora tako sa malo jacom tom DM sredinom,ako su bekovi, a jesu jaci ofanzivci...al ima opcija napred koliko hoces,Wilian Costa,Firmino,pa igrali bi gde god i u kojoj god rep u prvoj sem u Brazilu,uz Spance najozbiljnji po meni tim,ok su i FRA,mada ne znam ni koga je sve pozvao Desamp...i naravno Nemci,al mislim da imaju malo,tanji roster nego ranije,Belgija moze fino da izgleda al i tu mi sumnju kao i kod Francuza izaziva selektor...i to bi bilo to,ostali nista i naravno uvek i sve simpatije za selekcije Juzne Amerike,sem Argentine

          Comment


          • #20
            Trojka na sredini je Kazemiro-Paulinjo-Renato Augusto što je slika straha zbog kompleksa nabijenog 2014. Napred će biti Kutinjo, desno, Gabrijel Žezus, centralno i Neimar, levo.

            Pojedini igrači imaju neverovatan potencijal, ali selektor, kompleksi, neodgovarajući tim i izostanak Danija Alveša su debeli minusi koje Brazil neće moći da prevaziđe.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • #21
              Originally posted by La Jugoslavia View Post
              Trojka na sredini je Kazemiro-Paulinjo-Renato Augusto što je slika straha zbog kompleksa nabijenog 2014. Napred će biti Kutinjo, desno, Gabrijel Žezus, centralno i Neimar, levo.

              Pojedini igrači imaju neverovatan potencijal, ali selektor, kompleksi, neodgovarajući tim i izostanak Danija Alveša su debeli minusi koje Brazil neće moći da prevaziđe.
              E da kompleksi Brazila najbolje i najvece svetske fudbalske sile,sta fali selektoru,napravio /uklopio igru i doneo rezultate posle ocajnog Dunge,veci minus za Nemce recimo je izostanak Lama i nedostatak vrhunskog napadaca..ali ajde videcemo,kad pocne prvenstvo

              Comment


              • #22
                Brazilu je uvek falila jedna stvar...disciplina.

                Ranijih godina je to moglo da prođe, jer fudbal nije bio ovako taktički zreo kao sad, pa je moglo na Joga Bonito i lepotu da prođe. Međutim napretkom fudbala, tačno su izašle sve mane Brazila. To se najbolje videlo na prošlom svetskom, gde su ih Nemci oduvali taktički.

                Ovo što radi Tite je po meni odlična stvar. Uveo je tu preko potrebnu disciplinu, a zadržao ipak onaj šmek Brazila. Što je veoma teško uraditi. Sad ostaje samo pitanje koliko je Brazil psihički jak da bi uzeo titulu.

                Što se tiče ostalih selekcija, Španija i Nemci uz Brazil najveći konkurenti po meni. Francuzi mi nisu ozbiljni, pogotovo sa Dešampom. Belgija je misterija. Videćemo kako će to da ispadne. Argentina nije delovala ni na prošlom SP-u nešto posebno, pa zamalo da uzmu u finalu.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • #23
                  U principu sve se slazem sa Zolom,i Tite moze biti samo plus a nikako minus za ekipu Brazila

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Rossonero View Post
                    Zna li neko nesto vise o desnom beku Fagneru iz Corinthiansa?


                    I dok je kod nas spisak tajna... u Brazilu se to maaalo drugačije radi.

                    Porodica Fagner -




                    Comment


                    • #25
                      Kazemiro pozadi.
                      Ispred Paulinjo i Kutinjo (taman se uigrali u Barsi).

                      Jbt. ostatak ekipe nije ni važan pored ove trojke.

                      Nama je postavljač čunjeva zadužen za taktiku.

                      Comment


                      • #26

                        Comment


                        • #27
                          Ofanzivno Alex mnogo bolji od beka Atletika.
                          Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Stvarno prevelika fama, i onako nema mesta pored Marsela, a Filipe Luis komotno moze da iznosi ulogu sto bi imao i Sandro. Cak i po kvalitetu su tu.

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by 61563 View Post
                            Koliko sam ja video spisak ide Fernadinjo,Brazilci ga stavljaju cak i u mogucu prvu postavu on ili Casemiro...ako sam dobro video danas,nisam sad proveravao

                            Pozvan je,evo sad pogledah cak je Globosport izbacio vrv 11 Alison Marselo Miranda Tiago Danilo Paulinjo Casemiro Ferndinjo Cutinjo Neimar Zesus ...mada ja cisto sumnjam da ce ovo biti prvih 11...sumnjam da ce krenuti sa Paulinjom,Fernadinjom i Casemirom...al ko zna
                            Sto cak? On i treba da igra prvu postavu.
                            Dobro je - nesto sam se ja pogubio pa pomislio da ne ide.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Sandugp View Post
                              Sto cak? On i treba da igra prvu postavu.
                              Dobro je - nesto sam se ja pogubio pa pomislio da ne ide.
                              Zato sto,ja ocekujem da igraju ili on ili Casemiro,al moguce da ce i obojica,ako me pitas koji igrac mi se vise svidja i koji je po meni tehnicki bolji Fernandinjo,al na ovu postavu ,da kazem ofanzivnu,vise mi se uklapa Casemiro,ono kao neki krljac koji ume da udari i odradi bas ono sto treba, a da ga recimo ne iskljuci sudija...deluje mi tvrdje od Fernadinja.....al i jedan i drugi imaju vrhusnku sezonu,meni isto zanima recimo za kog ce se spica odluciti ,meni se recimo vise svidja Zesus,al opet i Firmino igra sezonu zivota,mada mislim da ce startovati sa Zesusom

                              Ja bi ovako da sam Tite...Alison...Marselo,Miranda,Silva,Fagner...Cas emiro,Coutinjo,Paulinjo..Neimar,Zesus,Costa....moz da malo preofanzivno al sta znam
                              Last edited by 61563; 15-05-18, 16:58.

                              Comment


                              • #30
                                Čoveku da bude smešno koje su "muke" Brazila.

                                Comment

                                Working...
                                X