Pogledati rezultate ankete: Za koga cete navijati na Mundijalu (izaberite tri opcije)

Glasača
49. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Rusiju

1 2,04%
  • Saudijsku Arabiju

0 0%
  • Egipat

5 10,20%
  • Urugvaj

3 6,12%
  • Portugal

2 4,08%
  • Spaniju

4 8,16%
  • Maroko

1 2,04%
  • Iran

2 4,08%
  • Francusku

9 18,37%
  • Australiju

1 2,04%
  • Peru

1 2,04%
  • Dansku

1 2,04%
  • Argentinu

9 18,37%
  • Island

8 16,33%
  • Hrvatsku

8 16,33%
  • Nigeriju

1 2,04%
  • Brazil

5 10,20%
  • Svajcarsku

0 0%
  • Kostariku

0 0%
  • Srbiju

34 69,39%
  • Njemacku

9 18,37%
  • Meksiko

0 0%
  • Svedsku

1 2,04%
  • Juznu Koreju

0 0%
  • Belgiju

3 6,12%
  • Panamu

3 6,12%
  • Tunis

0 0%
  • Englesku

5 10,20%
  • Poljsku

1 2,04%
  • Senegal

5 10,20%
  • Kolumbiju

4 8,16%
  • Japan

2 4,08%
Anketa sa više izbora.
Strana 2 od 20 PrvaPrva 1 2 3 4 12 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 289

Tema: 2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA - Predtema

Madridista Tarantula avatar
    Datum registracije
    30.06.2014
    Moć reputacije
    214748650
    Alisson; Danilo, Thiago Silva, Marquinhos, Marcelo; Casemiro, Willian, Coutinho; Costa, Neymar, Gabriel Jesus
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (33) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (10).

2. Your Google Adsense code here
    WTA hejter notorious avatar
    Datum registracije
    17.03.2011
    Moć reputacije
    214748869
    Citirati Originalno postavljeno od 61563 Pogledati poruku
    Koliko sam ja video spisak ide Fernadinjo,Brazilci ga stavljaju cak i u mogucu prvu postavu on ili Casemiro...ako sam dobro video danas,nisam sad proveravao

Pozvan je,evo sad pogledah cak je Globosport izbacio vrv 11 Alison Marselo Miranda Tiago Danilo Paulinjo Casemiro Ferndinjo Cutinjo Neimar Zesus ...mada ja cisto sumnjam da ce ovo biti prvih 11...sumnjam da ce krenuti sa Paulinjom,Fernadinjom i Casemirom...al ko zna
    Uglavnom tako igraju, uskoči Augusto u sredinu.

Moderator z0La avatar
    Datum registracije
    10.09.2011
    Moć reputacije
    214748941
    To je ono što mi se sviđa kod Tite-a. Uveo je disciplinu u tim, nešto što im je baš falilo.

Ta 3 vezna će verovatno raditi po principu, Kasemiro DM, a Paulinjo i Fernandinjo neki b2b. Napred-nazad klasika. Obojica igraju u timovima koji forsiraju takvu igru, i neće im biti neobično. A i Brazilci su, pa imaju potrebnu tehniku da napadaju.

Imaju idva vrhunska špica, totalno različit tip igrača, pa će po potrebi moći da menja.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

Hero Member 61563 avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214748828
    Pa u sustini i mora tako sa malo jacom tom DM sredinom,ako su bekovi, a jesu jaci ofanzivci...al ima opcija napred koliko hoces,Wilian Costa,Firmino,pa igrali bi gde god i u kojoj god rep u prvoj sem u Brazilu,uz Spance najozbiljnji po meni tim,ok su i FRA,mada ne znam ni koga je sve pozvao Desamp...i naravno Nemci,al mislim da imaju malo,tanji roster nego ranije,Belgija moze fino da izgleda al i tu mi sumnju kao i kod Francuza izaziva selektor...i to bi bilo to,ostali nista i naravno uvek i sve simpatije za selekcije Juzne Amerike,sem Argentine

Active Member La Jugoslavia avatar
    Datum registracije
    09.04.2018
    Moć reputacije
    214748464
    Trojka na sredini je Kazemiro-Paulinjo-Renato Augusto što je slika straha zbog kompleksa nabijenog 2014. Napred će biti Kutinjo, desno, Gabrijel Žezus, centralno i Neimar, levo.

Pojedini igrači imaju neverovatan potencijal, ali selektor, kompleksi, neodgovarajući tim i izostanak Danija Alveša su debeli minusi koje Brazil neće moći da prevaziđe.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

Hero Member 61563 avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214748828
    Citirati Originalno postavljeno od La Jugoslavia Pogledati poruku
    Trojka na sredini je Kazemiro-Paulinjo-Renato Augusto što je slika straha zbog kompleksa nabijenog 2014. Napred će biti Kutinjo, desno, Gabrijel Žezus, centralno i Neimar, levo.

Pojedini igrači imaju neverovatan potencijal, ali selektor, kompleksi, neodgovarajući tim i izostanak Danija Alveša su debeli minusi koje Brazil neće moći da prevaziđe.
    E da kompleksi Brazila najbolje i najvece svetske fudbalske sile,sta fali selektoru,napravio /uklopio igru i doneo rezultate posle ocajnog Dunge,veci minus za Nemce recimo je izostanak Lama i nedostatak vrhunskog napadaca..ali ajde videcemo,kad pocne prvenstvo

Moderator z0La avatar
    Datum registracije
    10.09.2011
    Moć reputacije
    214748941
    Brazilu je uvek falila jedna stvar...disciplina.

Ranijih godina je to moglo da prođe, jer fudbal nije bio ovako taktički zreo kao sad, pa je moglo na Joga Bonito i lepotu da prođe. Međutim napretkom fudbala, tačno su izašle sve mane Brazila. To se najbolje videlo na prošlom svetskom, gde su ih Nemci oduvali taktički.

Ovo što radi Tite je po meni odlična stvar. Uveo je tu preko potrebnu disciplinu, a zadržao ipak onaj šmek Brazila. Što je veoma teško uraditi. Sad ostaje samo pitanje koliko je Brazil psihički jak da bi uzeo titulu.

Što se tiče ostalih selekcija, Španija i Nemci uz Brazil najveći konkurenti po meni. Francuzi mi nisu ozbiljni, pogotovo sa Dešampom. Belgija je misterija. Videćemo kako će to da ispadne. Argentina nije delovala ni na prošlom SP-u nešto posebno, pa zamalo da uzmu u finalu.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

Hero Member 61563 avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214748828
    U principu sve se slazem sa Zolom,i Tite moze biti samo plus a nikako minus za ekipu Brazila

Senior Member bounty hunter avatar
    Datum registracije
    18.04.2018
    Moć reputacije
    214748433
    Citirati Originalno postavljeno od Rossonero Pogledati poruku
    Zna li neko nesto vise o desnom beku Fagneru iz Corinthiansa?

I dok je kod nas spisak tajna... u Brazilu se to maaalo drugačije radi.

Porodica Fagner -

Banned
    Datum registracije
    25.11.2014
    Moć reputacije
    0
    Kazemiro pozadi.
    Ispred Paulinjo i Kutinjo (taman se uigrali u Barsi).

Jbt. ostatak ekipe nije ni važan pored ove trojke.

Nama je postavljač čunjeva zadužen za taktiku.

Hero Member Mrkela avatar
    Datum registracije
    15.03.2013
    Moć reputacije
    214748726

Hero Member Ruzni Prljavi Zli avatar
    Datum registracije
    13.10.2016
    Moć reputacije
    214748630
    Ofanzivno Alex mnogo bolji od beka Atletika.
    Citirati Originalno postavljeno od Ser Gagi Pogledati poruku
    Stvarno prevelika fama, i onako nema mesta pored Marsela, a Filipe Luis komotno moze da iznosi ulogu sto bi imao i Sandro. Cak i po kvalitetu su tu.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

warlock Sandugp avatar
    Datum registracije
    03.07.2011
    Moć reputacije
    214749013
    Citirati Originalno postavljeno od 61563 Pogledati poruku
    Koliko sam ja video spisak ide Fernadinjo,Brazilci ga stavljaju cak i u mogucu prvu postavu on ili Casemiro...ako sam dobro video danas,nisam sad proveravao

Pozvan je,evo sad pogledah cak je Globosport izbacio vrv 11 Alison Marselo Miranda Tiago Danilo Paulinjo Casemiro Ferndinjo Cutinjo Neimar Zesus ...mada ja cisto sumnjam da ce ovo biti prvih 11...sumnjam da ce krenuti sa Paulinjom,Fernadinjom i Casemirom...al ko zna
    Sto cak? On i treba da igra prvu postavu.
    Dobro je - nesto sam se ja pogubio pa pomislio da ne ide.

Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

Hero Member 61563 avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214748828
    Citirati Originalno postavljeno od Sandugp Pogledati poruku
    Sto cak? On i treba da igra prvu postavu.
    Dobro je - nesto sam se ja pogubio pa pomislio da ne ide.
    Zato sto,ja ocekujem da igraju ili on ili Casemiro,al moguce da ce i obojica,ako me pitas koji igrac mi se vise svidja i koji je po meni tehnicki bolji Fernandinjo,al na ovu postavu ,da kazem ofanzivnu,vise mi se uklapa Casemiro,ono kao neki krljac koji ume da udari i odradi bas ono sto treba, a da ga recimo ne iskljuci sudija...deluje mi tvrdje od Fernadinja.....al i jedan i drugi imaju vrhusnku sezonu,meni isto zanima recimo za kog ce se spica odluciti ,meni se recimo vise svidja Zesus,al opet i Firmino igra sezonu zivota,mada mislim da ce startovati sa Zesusom

Ja bi ovako da sam Tite...Alison...Marselo,Miranda,Silva,Fagner...Cas emiro,Coutinjo,Paulinjo..Neimar,Zesus,Costa....moz da malo preofanzivno al sta znam
    Izmenio/la 61563; 15.05.2018 u 15:58.

Banned
    Datum registracije
    25.11.2014
    Moć reputacije
    0
    Čoveku da bude smešno koje su "muke" Brazila.

Strana 2 od 20 PrvaPrva 1 2 3 4 12 ... PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •