Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA - Predtema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fali mi četvrta ekipa, tj. zvaničan glas navijača, pa ću da ga upišem ovde, a dajem ga Japanu
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Zna li neko otkud Alonsa nema na spisku Spanije? Ima dve odlicne sezone, pozvan na poslednje okupljanje, u dobroj formi i zna napred napraviti nesto kao opcija vise. Kakav je taj Odrizola iz Sosijedada?
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Odlican je Alvaro ali je on desni bek, mada ni on nece igrati, mozda kao krilo sa klupe da udje mada i tu ima opcija prije njega. Kapiram da ga nije zvao jer ce lijevo da koristi ili Aspija ili Albu.
        sigpic

        Comment


        • Dotični Alvaro Odrizola jedan od bolje ocenjenih desnih bekova Primere.
          Pominjalo se tokom sezone njegovo šurovanje sa Barselonom.
          Dobra sezona dovela ga i na spisak Furije.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Taman je zasluzio poziv, igra konstantno dobro, ofanzivno sto je bitno za jednu od opcija na klupi, zna dati gol, ima dobar slobodnjak.. stetaaa.

            +Mogao je i Monreala izbaciti sa spiska
            Last edited by engleski_dopisnik; 21-05-18, 16:43.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Alba i Monreal su levo, znaci Alba, i Carvajal i Aspi desno, Aspi jaci defanzivno, Carvajal ofanzivno.

              Ali verujem da ce odbrana biti Carvajal-Ramos-Pike-Alba, em je najkvalitetnija, em su dobro uigrani u klubovima na desnoj i levoj strani.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Aspi je za klasu bolji stoper od Pikea trenutno, a mislim da je bolji i bek od Albe, ako ne bude igrao onda nesto ozbiljno nije u redu.
                sigpic

                Comment


                • Pa nece igrati.

                  Odbrambena linija ce biti ovakva kao sto je Gagi napisao samo sto ce Pike desno a Ramos lijevo.

                  Comment


                  • Pa onda nesto definitivno nije u redu i najbolji koje imaju ne igraju. Treba li tako i Saul da ne igra u prvi tim, posto ima ubjedljivo najbolju sezonu od svih centralnih veznih koje Spanija ima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mozda je bolji stoper od Pikea, ali ovaj ce biti tu zbog uigranosti sa Ramosom i iskustvom jbg, Aspiju ce biti ovo prvi veliki turnir sa Spanijom ako se ne varam. A kako levi bek nije ni blizu Albe, posebno ofanzivno. Kao desni moze da igra u nekim kombinacijama.

                      Comment


                      • Ta uigranost im nista nije donijela u poslednje vrijeme, stavise ocajni su ljudski odnosi izmedju Ramosa i Pikea. izmedju svih Realovih igraca i Pikea uostalom.

                        Ja se ne bih sekunde dvoumio sto se Spanaca tice, dijamant

                        De Hea

                        Karvahal Aspi Ramos Alba

                        Buskec

                        Alkantara Saul

                        Silva

                        Aspas Kosta
                        sigpic

                        Comment


                        • De Gea

                          Carvajal - Pike - Ramos - Alba

                          Buskec

                          Alkantara Saul Silva

                          Isko

                          Aspas Costa

                          Ovo im je najbolje po meni, odgovaraju uloge svima u sredini, Isko je najbolji ovako u Realu, a verujem da bi Aspas i Costa imali nenormalan link-up.

                          Comment


                          • Ali mora da se igra sa 11 igraca
                            sigpic

                            Comment


                            • Koji sam ja meni car, malo sam se prebrojio

                              Onda bez Saula/Alkantare

                              Inijestu zaboravio, on moze da bude kljuc u nekim utakmicama, da igra nesto ofanzivnije, da ima neko pozadi da radi za njega jer je vec u godinama.

                              A inace oko uigranosti, pa dobro sledila im je mala smena generacija, i morali su promjeniti malo nacin igre, dosao i novi trener, u kvalifikacijama bas izgledali dobro. Previse je kvaliteta i talenta na sredini. A imaju i spremnog Kostu ove godine, koji je jedan od najboljih napadaca na turniru. Aspas igrao odlicnu sezonu.
                              Last edited by Ser Gagi; 21-05-18, 17:05.

                              Comment


                              • Ma zadnju liniju neće menjati Lopetegui, pogotovo štopere, kad nije Brka ništa dirao sve ove godine. Kakvi ljudski odnosi Vladane, pa oni se ne vole od kad ikad, mogu i da se mrze van terena, ali na terenu je to druga priča i Španci sa tim nikad nisu imali previše problema.

                                A vezni red će biti upravo onakav kakav je Gagi okačio, minus Saul. Može on da ima sezonu iz snova, to na SP ništa ne mora da znači i uvek više značaj igra iskustvo i uigranost igrača. A mogućnost rotiranja nekih igrača u grupnoj fazi je isto tako velika.

                                A čuj Martineza maga, taktički razlozi.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X