Announcement

Collapse
No announcement yet.

Internazionali BNL D’Italia Rome, Italy May 13 - 20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Marija81 View Post
    NI ,možda baš i treba da ima na startu ovakvog protivnika kakav je Dolgo,da zna da ni u jednom trenutku ne sme da se opusti kao što vrlo često radi u poslednje vreme, sporije ulazi u meč pa juri...
    Mozda si u pravu. Mez sa Dolgom je iznad svega test volje. A upravo to Novak treba da trenira.

    Comment


    • #17
      Ramos je ocajan tokom cele sezone na sljaci, ne pitaj kako znam (fantazi ), ali uvek moze da proigra
      Ali realno, Djokovic ima fin zreb, moze lagano da dodje skroz do SF
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #18
        Originally posted by bojanaBG View Post
        Ramos je ocajan tokom cele sezone na sljaci, ne pitaj kako znam (fantazi ), ali uvek moze da proigra
        Ali realno, Djokovic ima fin zreb, moze lagano da dodje skroz do SF
        U situaciji u kojoj je Novak nema finog zrijeba. Nama je to tesko da prihvatimo.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Marija81 View Post
          De me podseti...
          Dobro prznico ubola si više puta - period insajderskih informacija.

          Comment


          • #20
            Ma ok je Noletov zreb ,tu je opet stakleni u QF,Dologo ne znam dal je odigrao jedan mec ,pa jedno 3 meseca a tek pobedio,samo cekam kad ce da izbace Dolgopolv OUT Misa IN,ne znam ko je u kvalam,pre svega ne znam jer igra Cicko nisam ispratio...ostalo je ok,prilicno

            A zene posto ih slabo pratim, aj vi koji ih volite i gledate dajte mi procenu za najbolju igracicu na sljaci trenutno Bertens ,jel ima neke sanse,da veze i Madrid i Rim...mocna Kiki

            E kad bi ispao od Alberte tacno bi batlio da gledam vise Noleta
            Last edited by 61563; 11-05-18, 19:23.

            Comment


            • #21
              Originally posted by NI View Post
              U situaciji u kojoj je Novak nema finog zrijeba. Nama je to tesko da prihvatimo.
              Pa dobro to je već nešto drugo,ali očigledno ga vole Italijani
              Za razliku od Španaca...ako je suditi po žrebu...
              Da je on fit,žreb ne bih ni gledala, ali čak i ovakav ,ako glavu sredi ( a to je jedan od razloga što je u BG) mislim da ima fine šanse.

              Ahahah,Torpedo...nije to bilo do mene
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • #22
                Originally posted by NI View Post
                U situaciji u kojoj je Novak nema finog zrijeba. Nama je to tesko da prihvatimo.
                Pa ima, u odnosu na Madrid ovo je fin zreb, Dolgo je vec mesecima povredjen, posle dolazi kvalifikant pa onda Izner, gde je od 5.-8. dobio ipak najlaseg, a onda u QF je dobio Grishu koji je sad uspeo da izgubi od povredjenog Raonica
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #23
                  Ko je otvorio temu za Novaka je žreb ispao bombona.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Ove godine kao da namestaju Novaku lagane zrebove ali dzabe kada on nikako da to iskoristi.
                    Ako izgubi od cirkuzanta Dolgopolova onda ili nekog od kvalifikanata treba da razmisli o povlacenju. Da je u jacoj formi Izner ne bi bio problem, oprao bi ga u 2 seta, ali ovako videcemo.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by 61563 View Post
                      Mpre svega ne znam jer igra Cicko nisam ispratio...
                      Sjutra Tsitsipas protiv Kukuškina, a onda eventualno protiv Lajovića (ili Floriana Mayera).
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • #26
                        Znaci nije bas ni lagano,al bi mogao,u MD,i samo da ne upadne kod Noleta,a ako bi prosao sad gledan ne samo kroz prizmu prvog kola nego i dalje,najbolje bi bilo da upadne kod Svarcmana,al koje su sanse,male,al nadam se
                        Last edited by 61563; 12-05-18, 00:20.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Marija81 View Post
                          Po meni Rafa ima nezgodniji početak - prvi meč protiv Verdaska...koji je tek nepredvidiv a ume da dobije Rafu.
                          Čuj Verdasco. E neće moći da može.
                          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                          Comment


                          • #28
                            Dzumi

                            Comment


                            • #29
                              U I kolu Fabio vs Monfa
                              A i Stanko se vraca [emoji123]vs Dzonson
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #30
                                Duci prosao 1.kolo kvalifikacija, dobio Flo Majera u 3 seta, samo 24h posle QF u Madridu

                                sutra igra protiv Cicipasa, koji je dobio Kukuskina, takodje u 3 seta i to TB u 3.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X