Announcement

Collapse
No announcement yet.

Internazionali BNL D’Italia Rome, Italy May 13 - 20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja očekujem da zverev izgubi... vidi se da je energetski na nižem nivou nego u Madridu. Protiv beretinija je i takav prošao, Al sumnjam da će preko edmunda.

    Za Delpa mislim da on Madrid i Rim odrađuje kao jače treninge, kao priprema za Pariz... Tek će tamo gristi više.

    Comment


    • Ne bi me čudilo da ga Edmund izbaci.

      Comment


      • Ne verujem i ne nadam se da ce Edmund preko Zvereva, iako ga nisam gledala u Rimu, jer pored toga sto je Britanac znatno digao formu od Madrida i mada je Sasa mozda umoran, mozda tankuje malo za RG, ipak je visi nivo od Edmunda, ne bi valjda dozvolio tako nesto

        A Konta dobila Ostapenko u I setu, ubedljivo, na sljaci...eto..

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ehhh ove zene...pa kako moze da odigra set sa nulom...tj da ga ne odigra (Svitolina)
          Sta ce da kaze sutradan svojoj deci..gde je bila na tom mecu... sta je radila...

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kastakina..ccc...hoce li ona ikad ista uraditi pozitivno,tesko...al nek izbacio bar ovu Svitolinu i dosta valjda moze toliko

            Edmund znatno losiji ovde nego u Madridu,Zverko vise manje isti,ocekujem lak prolaz Rusa/Nemca

            Delpo je juce bas pokazao,da ima zelju za pobedom sumnjam da se to promenilo do danas ,iako Gofan odigra ko u prvom kolu trebao bi to da dobije JMDP

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Sto to on uci, i neki dan si pisao kako mu je nakon neke pobjede to tek druga treca pobjeda na sljaci sta li vev. Pa nije da ne zna igrat na sljaci ako ke imao samo par pobkeda na istoj jer nije puno vise meceva niti odigrao na sljaci. Mislim naravno na ATP razinu jer je osvojio par futuresa i prije toga na zemlji tako da nije bas ne znam kakvo iznenadenje njegova pobjeda na sljaci.
              Ovo je on izjavio prije nedjelju dana:

              "Obviously I think this is just an extreme bonus for me to be in the quarters of a Masters, especially on this surface. I never expected to get this far. But yeah, I think still I’m learning on this surface. I’m learning every day. Regardless of how I do this week, I’m going to keep grinding, keep working away."

              Ili nakon pobjede protiv Berdycha:

              “I just couldn’t find my footing the first set. The clay is so different here”

              Momak nema, jednostavno, iskustva na ovoj podlozi. I ta 2 fjučersa što je osvojio bila su na brzoj američkoj šljaci tipa Houston, koja po svom sastavu nema nikakve veze sa evropskom. Sa ovim se on prvi put susrijeće, drugačiji udarci, drugačije kretanje, sve. Kod ovog drugog je to posebno izraženo.

              Kod njega raduje što jednostavno želi da napreduje, što potvrđuje njegova izjava nakon obeshrabrujućih poraza u prvim kolima (Monte Carlo, Budimpešta):

              "It just took me a little bit longer than usual to adapt to the surface. 'I’m really confident and playing really good tennis right now and I’m just enjoying the journey of the clay-court season. I talked to my team and I told them I’m going to go through week in week out grinding on the surface no matter my results and it’s mainly for that purpose so that one day maybe I can be good enough to potentially compete for the title of the French.
              Maybe I will, maybe I won’t but I’m just trying to do everything in my powers to do it."
              Last edited by amnesiac; 17-05-18, 12:34.
              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

              Comment


              • Originally posted by amnesiac View Post
                Ovo je on izjavio prije nedjelju dana:

                "Obviously I think this is just an extreme bonus for me to be in the quarters of a Masters, especially on this surface. I never expected to get this far. But yeah, I think still I’m learning on this surface. I’m learning every day. Regardless of how I do this week, I’m going to keep grinding, keep working away."

                Ili nakon pobjede protiv Berdycha:

                “I just couldn’t find my footing the first set. The clay is so different here”

                Momak nema, jednostavno, iskustva na ovoj podlozi. I ta 2 fjučersa što je osvojio bila su na brzoj američkoj šljaci tipa Houston, koja po svom sastavu nema nikakve veze sa evropskom. Sa ovim se on prvi put susrijeće, drugačiji udarci, drugačije kretanje, sve. Kod ovog drugog je to posebno izraženo.

                Kod njega raduje što jednostavno želi da napreduje, što potvrđuje njegova izjava nakon obeshrabrujućih poraza u prvim kolima (Monte Carlo, Budimpešta):

                "It just took me a little bit longer than usual to adapt to the surface. 'I’m really confident and playing really good tennis right now and I’m just enjoying the journey of the clay-court season. I talked to my team and I told them I’m going to go through week in week out grinding on the surface no matter my results and it’s mainly for that purpose so that one day maybe I can be good enough to potentially compete for the title of the French.
                Maybe I will, maybe I won’t but I’m just trying to do everything in my powers to do it."
                Igrao je polufinale juniorskog Rg, tako da nije bas da mu je znanstvena fantastika .... činjenica jeste da sjevernoamericki tenisači rijetko treniraju na zemljanim podlogama karakteristicnim za Europu..
                Iako ja mislim da je njemu najveća adaptacija potrebna bila za dvoransku zemlju, kakva je u Madridu..

                Comment


                • Ne prenose Fabia
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Dobro da lako moguce da Zverev vise nema goriva i da tankira ovaj Rim al nece valjda od Edmunda da izgubi

                    Comment


                    • Oni što je A. Radvanska za Eurosport to je izgleda postao Busta za SK.
                      Smaranje u toku bez kraja na vidiku.
                      sigpic

                      Comment


                      • DelPo opet daje set fore. Samo što je Gofan namazaniji od mlađanog Grka. Biće teško okrenuti ovo.
                        Jednostavno period kada Gaučos ne igra svoj najbolji tenis.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • E be Šapi, polako be

                          Comment


                          • Pre jedno sat-dva bacio pogled na flashscore Busta vodio 5:0 u 2. setu. Sad pogledah rezultata Busta dobio mec ali je izgubio 2. set u TB.

                            Comment


                            • Sta bi sa Delpom ?
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Prepona tako nešto...

                                Odigrao je meč. Ali što bi rizikovao.

                                Comment

                                Working...
                                X