Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA EMIRATES 2018 (Catalunya)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31


    Vikend kakav se može poželeti za Mercedes, a vikend za zaborav za Ferrari. Rezultat trke u skladu sa očekivanjima nakon prvih treninga.

    Leclerc još jednom u poenima, a kada bi nastavio taj trend i na domaćoj stazi možemo reći da već ima sasvim uspešnu sezonu.

    Comment


    • #32
      A Alonso sa Rosijevom devojkom

      Comment


      • #33
        Originally posted by Alen P View Post
        A Alonso sa Rosijevom devojkom
        Što što? Bivšom?

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • #34
          Originally posted by Nikoletina View Post
          Vau, naštimaju im gume, samo za njih, pod izvgovorom bezbednosti, gume koje jedino Merc ne pregrejava i sad kao odličan posao Luisa #blessed #44 #TeamLH... Nije to prvi put Pirelliju da namešta Mercedesu, 2013 su imali test sa tad aktuelnim bolidom i sa aktuelnim vožačima baš posle VN Španije, 2015 su u Monci trebali popiti diskvalifikaciju ko kuću, ali tu je Pirelli i MaFIA... Najjače je ovo za maksimalni nivo lol, pobegao na startu i iskoristio jasnu prednost guma i to je to druže moj, da nisu menjali gume videli bi kako je LH #blessed...
          Covece ja pricam da je podigao svoju formu i da je to mnogo bolje izgledalo danas (na prethodnim stazama je bilo zabrinjavajuce), napravio sam poredjenje LH danas vs LH u prethodim trkama. Samo to. Nisam uopste nikog drugog komentarisao.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Alen P View Post
            A Alonso sa Rosijevom devojkom
            Oni nisu zajedno od 2015-te
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Bane je View Post
              Što što? Bivšom?
              Da, bivsom, Linda Morseli.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Alen P View Post
                Da, bivsom, Linda Morseli.
                Aha.. Ok.

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • #38
                  Koji autogol Ferarija...

                  Originally posted by Nikoletina View Post
                  Vrhunska trka xaxaxaxaxaxaxax, druže prvi april je davno bio... Vozač dana Pirelli.
                  Rekao je vrhunska trka za Luisa Hamiltona.

                  Inace trka generalno losa.
                  Last edited by Sam Hornish Jr.; 13-05-18, 17:26.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #39
                    Mercedes danas sa ovakvim pneumaticima kao da je vozio sa F2 konkurentima. Karakteristike staze su malo umanjile dominaciju, jer je ovde skoro pa nemoguce obici, cak i za mecku, ali cim se dodje do cistog puta cao svima.
                    Bas pravi izraz za ferari, autogol, dve pozicije bacene.. tek smo u prvoj trecini sezone, podrzavam kockanje ali glupost ne..

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by madrid View Post
                      Covece ja pricam da je podigao svoju formu i da je to mnogo bolje izgledalo danas (na prethodnim stazama je bilo zabrinjavajuce), napravio sam poredjenje LH danas vs LH u prethodim trkama. Samo to. Nisam uopste nikog drugog komentarisao.
                      To je više dizanje forme Mercedesa, al hajd, Bottas da nije loše startao bi bio u max. par sekundi iza Luisa...
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #41
                        Koji vikend za zaborav... neka ih neka de raduju neće svuda biti ovakva smesa valjda. Kada vidim Totoa i Laudu kako skacu... svako plakanje je čist uzitak. Ovaj ferrari je lud šta oni rade rodjaci rekao ja da su morali imati barem 2 puta do sada 1-2 mečke odma to koriste kako treba. Mislim da nisu zeznuli mehaničari ništa kod promene neko je ulazio pa nisu smeli da ga puste odma.. ali taktika je strasna bacili 2 pozicije,kimi je bio uopšte ovaj vikend u barseloni?? Stvarno su majstori za sjebati sve naopako. Bravo za Leclera

                        Comment


                        • #42
                          Seb je morao stati 2 puta na zamenu, previše su im se trošili pneumatici. A nisu mogli da u drugom stajanju idu na meke, već su morali na srednje, jer nisu mogli da ih dovedu uopšte na radnu tepmeraturu.

                          Comment


                          • #43
                            Onda im je VSC bio jos jedan poklon ove sezone koji nisu iskoristili..

                            Comment


                            • #44
                              Jel neko zna sta je bilo sa Kimijem? I kako se njemu samo kvari auto a Fetelu ne.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #45
                                Dobro pitanje, turbo punjac je izgleda u pitanju.
                                Last edited by Alan; 13-05-18, 20:15.

                                Comment

                                Working...
                                X