Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Cestitke Risticu.
    Koliko se moze cuti sprema se zestoka rekonstrukcija tima. Tomic ne racuna na Feldina, Rocestija, Antica, Keselja, Omica, Dangubica, Jovanovica.
    Lazic moze da ide ako bude ponuda, Lesor isto tako.
    Ja imam info da Tomic zeli raditi sa Jovanovicem.
    Dangubic nas je vec odbio, a iako cenim Lazu, u ovom momentu ima ogromnu platu za igraca koji igra samo na jednoj strani terena.
    Ne bi me cudilo da Lesor ostane.

    Comment


    • Ristic, Lesor, Jovanovic i Odzo......neko od poslednje trojice mora da otpadne.

      Comment


      • Lazic za sistem igre Tomica ako bude igrao ono sto je Oli igrao zadnjih 10 godina je ne savrsen nego ne moze da bude bolji igrac,tako da po meni uz odredjenu redukciju plate sto mislim da nece biti problem ne vidim zasto bi Branko bilo gde isao.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Cestitke Risticu.
          Koliko se moze cuti sprema se zestoka rekonstrukcija tima. Tomic ne racuna na Feldina, Rocestija, Antica, Keselja, Omica, Dangubica, Jovanovica.
          Lazic moze da ide ako bude ponuda, Lesor isto tako.
          Odlicno, ne bi zadrzavao nikog od njih.Vecini su istekli ugovori i ne vidim gde mozemo da imamo problem, jedino sa Feldinom i mozda Jovanovicem.

          Comment


          • Rocestiju istekao ugovor
            Antic jos godinu dana
            Dangubicu istekao ugovor
            Keselj jos godinu dana
            Omicu istekao ugovor
            Feldin jos godinu
            Lazic jos godinu
            Jovanovic jos dve
            Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment


            • Originally posted by Kosjerac View Post
              Rocestiju istekao ugovor
              Antic jos godinu dana
              Dangubicu istekao ugovor
              Keselj jos godinu dana
              Omicu istekao ugovor
              Feldin jos godinu
              Lazic jos godinu
              Jovanovic jos dve
              Anticu je istekao ugovor, tu jos jednu godinu sto zeli da igra moze ali u nekom drugom klubu.

              Comment


              • Dobro dosao Rile, nase dete koje igra za stipendiju uz nadu da napravi kasnije dobar transfer. Idemo dalje, Lukman sjajan tip i odlican kondicioni, lepo je pocelo .

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Postojao je i ranije.
                  Zvao se Miško Ražnatović. Neki twitter influencer.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Dobro došao Rile!

                    Moj omiljeni igrač iz mlađih kategorija. Eto njega za godinu dana u reprezentaciji.

                    Konačno igrač sa veoma visokim košarkaškim (a i običnim) IQom, po tome će biti sigurno u prvih desetak u ligi.

                    Klasičan old skul centar, igra leđima školska, perfektna igra sa obe ruke, baby hook takođe s obe ruke, ume da koristi telo za postizanje pozicije, perfektno čita igru, ma bombona!

                    Jedini problem je neatletičnost i prilično spore noge, zbog toga će biti problema u odbrani, naročito pri odbrani pika.

                    Sve u svemu, sjajno pojačanje!
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Suska se da bi uskoro trebala da potpisu jos dva igraca.

                      Comment


                      • Ojo i Nenadić iz FMPa, pretpostavljam.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Dobrodoslica Risticu.
                          Obzirom na brzinu Ristica i Odza, a i odlazak Dangubica, trebace nam neki skocko korektor na pozicijama 3 ili 4 sa veoma, veoma dugackim rukama. Ako mislimo igrati bolju odbranu nego prosle sezone

                          Comment


                          • A na toj poziciji sem dobrog defanzivca ce nam trebati i skorer.

                            Comment


                            • Risticu srećno! Ovo je dobar potpis!
                              Mislim da Jovanovic i Feldin treba da idu ali i da bi Ročestija trebali da zadrzimo!
                              Keselj i Antic dovidjenja a i Laza u slučaju dobre ponude neka ide

                              Comment


                              • Ristic je vrlo zanimljiv igrac. Moze da bude bomba. Nadam se ne protiv nas.

                                Comment

                                Working...
                                X