Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Njega sam npr bio skroz zaboravio. Strasan skorer a u Nimburku se zahebavao, nije imao neku minutazu, oni tamo se oslanjaju dosta i na domace igrace pa mu je minutaza varirala, ali odlican skorer, bas odlican...Moze da te natrpa, da je imao minutazu kao npr Feldin,davao bi po 25 svaku...Doduse trener im je forsirao bas brzu igru, gledao sam ih i ono fin bek..

    Nebitno za to, mi skauting nemamo, koliko sam cuo npr partizan ce uraditi nesto sto ce biti neka vrste inovacije u evropsku kosarku, gde ce Loncar biti GM, zaduzen za igrace, marketing i ta ostala sranja, vuce neki NBA fazon...Sto pozdravljam, zagorac i todorovic bi trebali biti njihovi, uz te neke starije igrace sto se suska itd...Loncar ulazi tu preambiciozno sto se mene tice ali videcemo..mislim da je dugo bio u Spaniji i jos duze gledao NBA...

    Nama treba potpuna reorganizacija, rasterati ove podguzne muve, a ako NC misli da ostane da dovede ljude koji mogu nesto da urade i da skautiraju, rade na pravom marketingu, da svaki mec KKCZ bude dogadjaj, da se uticajni zvezdasi kao i javne licnosti dignu dupe i da dodju u halu...

    Najveca mrlja u karijeri DR mimo Cibone, jeste sto je pristao na igraca koji nije prosao pripreme u Galati, to i govori relativno da je u najboljem slucaju pravio kompromise sa NC....

    Evropa i G liga je puna igraca, mi se oslanjamo na FMP, kao da se tamo neko zlato deli a u sustinu smo ''dobili'' samo Boldena odatleimas igrace, ali moras imati jak kolektiv i organizaciju van terena..Mada kazem meni je svako neozbiljan dok ne uradi nesto po pitanju infrastrukture tj hale...

    Sad, ako Bokan uzme 2-3-4 titule za redom, sta, recemo da je Bokan genijalac...

    Ne znam ko je trener, znam sta se suska, ali nama treba neko ko ce napraviti sistem kao DR,a na predsedniku je da obezbedi pare i uslove...

    Price o Nenadicu i Oju su ono...sta bi vi na beku Dobric, Nenadic i Lazic i da napadnete ABA ligu mogu dva od ta tri, nikako svo troje...Ojo je interesantan,alii da dodju ta dva mora dodji vrhunski trener koji ce ih dici na visi nivo...da se ne blamiramo po ABA a i EC...

    Simanicu ako ne dobije sansu sl godine, onda do mojeg..Mora covek dobiti i tu je kraj price...Mi jednostavno nemamo talentovanijeg igraca...Radanov u FMP i lopta u rukama i 30mpg na parketu da se dokaze...prvo tamo pa onda moze ovde, meni on ne deluje trenutno kao igrac koji moze da odradi sezonu, moze doci u CZ ali da pored njega ne budu FC, Nenadic, Dobric,Lazic vec ozbiljni igraci...

    Ne znam, nisam siguran sa cim mozemo da raspolazemo ali sam siguran da nam treba ozbiljna ali ozbiljna skauting sluzba...Eno Olimpija dovela dva mlada top prospekta, doce i Nikolic iz Brosea.., stvaraju nesto za buducnost...ako ne mozes obezbediti tim za instant come back, onda obezbedi tim koji ce to napasti za godinu dve...

    Najzalosnije je ipak to sto i posle ove sezone, gde je trebao doci najveci restart, mi cemo opet biti poslednji koji ce nesto uraditi, cekamo opet da se svi skockaju pa cemo mi natenane da vidimo sta je ostalo i sta ima ispod cene..Meni je to neverovatno, bukvalno sada treba da se radi punom parom..
    Slažem se da treba raditi punom parom uveliko! Nije lako naći trenera a igraće ćemo da kupujemo na kraju po starom dobrom običaju!

    Comment


    • Originally posted by Drakarys View Post
      Kendrick Ray u Makabiju...

      Ode moja prva velika zelja
      Potpisali ga za drugi tim koji će igrati domaću ligu, dovode još neke igrače iz izraelskih klubova, Zach LeDay, Tu Holloway ...
      Last edited by kankkunen; 19-06-18, 12:13.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Mitrovic preuzima Asvel a u Monako bi mogao Filipovski.
        Dva forumska pika za trenera otpala pored vec pomenutog Jovovica koji je otisao u Poljsku.

        Comment


        • Sve jaki treneri,ne guraj se. . .ako ćemo takve dovoditi neka ostane Top onda!

          Comment


          • Navodno opet je kontaktiran Tomic.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Navodno opet je kontaktiran Tomic.
              Pa ako be bude para, dzaba nam i Obradovic. Doduse, ruku na srce, ovi momci imaju talenta, moze to lijepo da se slozi uz par pojacanja.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Navodno opet je kontaktiran Tomic.
                Evo ga sve trči da dođe

                Comment


                • Milan Tomic bi bio odlicno resenje.

                  Comment


                  • Nama valjda treba trener a ne asistent trenera da se opet uci na Zvezdi. Bolje i Miki Pavicevic nego treneri u pokusaju.
                    Last edited by mmajstor; 21-06-18, 12:24.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Navodno opet je kontaktiran Tomic.
                      Moze Tomić!

                      Comment


                      • I ja sam čuo da je Milan Tomić kontaktiran. U svom ovom haosu, mislim da bi on bio fenomenalno rješenje. Radio je sa jednim Janakisom, toliko godina je u Olimpijakosu, a zna se šta je sve Olimpijakos postigao u zadnjih 6-7 godina u evropskoj košarci. Zaista mislim da bi Tomić bio idealno rješenje.
                        Navodno, želja našeg kluba je Shavon Shields, igrač Trenta (24 godine, 201 cm, bek/ nisko krilo), briljirao u finalnoj seriji protiv Armanija.
                        Last edited by mikara92; 21-06-18, 14:22.

                        Comment


                        • Dolazak Shieldsa ima smisla samo u jednom scenariju, a to je da Dangubic 100% odlazi. Njih dvojica u rosteru + Davidovac + Dobric na toj poziciji.

                          Comment


                          • Shields ide na Summer League + ga sigurno sad traze mnogi EL timovi.. Nisam siguran da imate puno sanse..

                            Comment


                            • Manny, kako se tebi čini Davidovac i koliki domet po tebi ima?
                              Iskreno, meni je Davidovac na početku bio baš pravo otkrovenje, samo sam čekao kad će da uđe na parket. Međutim, moje mišljenje o njemu je sada drugačije. Mnogi govore da njegova prednost jeste ta što može da pokrije više pozicija, ali po meni njegova velika mana je što on nije ni plej, pogotovo bek, realno najbliži je nekoj trojci, ali opet daleko je on od moderne trojke. Na 4 može da igra samo u rijetkim situacijama i to protiv lošijih ekipa. Dakle, može da pokriva pozicije od 1-4 ali ništa od toga nije. Inteligentan je, ali mnogo je spor za modernu košarku. Zato sam više da umjesto njega dođe neko drugi, mada znam da mi više nismo u situaciji da se tako lako odreknemo nekog igrača. Naravno, iznosim svoje mišljenje, ne znači da sam u pravu, zato i pitam tebe Manny šta ti misliš o njemu.
                              Last edited by mikara92; 21-06-18, 16:34.

                              Comment


                              • Originally posted by mikara92 View Post
                                Manny, kako se tebi čini Davidovac i koliki domet po tebi ima?
                                Iskreno, meni je Davidovac na početku bio baš pravo otkrovenje, samo sam čekao kad će da uđe na parket. Međutim, moje mišljenje o njemu je sada drugačije. Mnogi govore da njegova prednost jeste ta što može da pokrije više pozicija, ali po meni njegova velika mana je što on nije ni plej, pogotovo bek, realno najbliži je nekoj trojci, ali opet daleko je on od moderne trojke. Na 4 može da igra samo u rijetkim situacijama i to protiv lošijih ekipa. Dakle, može da pokriva pozicije od 1-4 ali ništa od toga nije. Inteligentan je, ali mnogo je spor za modernu košarku. Zato sam više da umjesto njega dođe neko drugi, mada znam da mi više nismo u situaciji da se tako lako odreknemo nekog igrača. Naravno, iznosim svoje mišljenje, ne znači da sam u pravu, zato i pitam tebe Manny šta ti misliš o njemu.
                                Davidovac jeste polivalentan ali ujedno i ogranicen igrac. Ogranicen fizikalijama, nedostatkom prvog koraka i kvalitetnog suta da bi on mogao da bude Point-Forward gde su ga gurali kad je na terenu. Davidovac je profil igraca Glue Guy, tj. to bi trebao da bude dugorocno. On je neko ko bi mogao da ostane dugo u Zvezdi i da uvek ima solidnu ulogu. Nesto kao recimo Papanikolau u Olimpijakosu. Sve po malo da radi i da ne bude nikako fokus nicega ni u napadu ni u odbrani. Treba da postane timski defanzivac, a u napadu da bude svastara koja moze sve po malo.

                                Takvi igraci su super da ti budu deo jezgra, jer uvek mozes da ih spustis ili dignes u rotaciji u zavisnosti od povreda, trenutne forme i sl. On bi mogao da bude neko ko provede 10ak godina u Zvezdi i da ima solidnu platu za nase uslove. Ako niz godine uspe da unapredi sve gde je tanak, onda da dobije i vecu ulogu. On je za rezervno krilo od 15 minuta u Zvezdi OK resenje, pogotovu sto je jeftin trenutno.

                                Comment

                                Working...
                                X