Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ode Bolden u NBA.

    Comment


    • Zasluženo je Jonah tamo gde je oduvek želeo da bude, na njemu je da se izbori za status i bolji ugovor. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Meni se od ovih iz ritasa svudeo onaj rokas gidraitis. Kramer me nije posebno dojmio kao i nijedan plej kojeg manny pominje. Cudi me manny, da neko ko toliko poznaje basket moze voleti ove idiote bez suta. Takve nekad kod nas nekad ni na basket nisu pustali.

        Comment


        • Mislim da ce doci jos dva igraca koja mogu da igraju poziciju pleja i jedan 3/4 umesto Dangubica (mozda Simonovic, mada njemu treba dobar motivator da izvuce iz njega maksimum). Dakle, kombo skorer + Markovic + Simonovic.

          Originally posted by dekkard View Post
          Zasluženo je Jonah tamo gde je oduvek želeo da bude, na njemu je da se izbori za status i bolji ugovor. [emoji41]
          Ima tema za bivse igrace za njega (kao i za Radonjica sto se insistiralo da se ne pise ovde/na bivsoj klupskoj temi).
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            Meni se od ovih iz ritasa svudeo onaj rokas gidraitis. Kramer me nije posebno dojmio kao i nijedan plej kojeg manny pominje. Cudi me manny, da neko ko toliko poznaje basket moze voleti ove idiote bez suta. Takve nekad kod nas nekad ni na basket nisu pustali.
            Nije baš tako, on koga pomene taj isti dan potpiše za neki mrtvi tim ...
            Raptors announce signings of Lorenzo Brown
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Ne volim ja samo ciglare, kacio sam i gomilu napadacki orijentisanih plejeva. Kad gledam nekog igraca koji bi odmah mogao da ima uticaj na ekipu onda se traze koje on to vestine ima na elite ili izuzetno visokom nivou da onog trenutka kad izadje na parket je veliki plus za ekipu i pravi razliku.

              I likovi kao Craft ili Kramer, odmah ti podignu odbranu mnogo, srede ti probleme sa PnR u mnogo cemu, Kramer ti da i fenomenalnu organizaciju igre, daju ti ogromnu cvrstinu da mozes da igras jako (sto recimo nisi imao sa Rochestijem). I zato sam ih pomenuo. Nama je sve to falilo prosle godine. A ove godine cemo svakako da imamo inferiorni roster u odnosu na Djetice tako da bi nam takve osobine na pleju dobro dosle.

              Uvek neko ko je u nekim aspektima igre dominantan iskoci bolje od nekog sto sve zna po malo. Retki su ti koji mogu da imaju all-around igru na visokom nivou a i van nasih su plateznih mogucnosti. Tako su ti "ciglari" naleteli u prici.

              Comment


              • Markovic, Munford
                Baron, Dobric, Davidovac
                Simonovic, Lazic
                White, Jankovic
                Cirbes, Ristic, Ojo

                Comment


                • Originally posted by Guthrie View Post
                  Markovic, Munford
                  Baron, Dobric, Davidovac
                  Simonovic, Lazic
                  White, Jankovic
                  Cirbes, Ristic, Ojo
                  Ovo moze da funkcionise, ali ja bih samo umesto Munforda isao na drugacijeg pleja ako imas Markovica.

                  Ostalo pije vodu za ABA i EK. S tim sto nista nije sigurica ni tu.

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Markovic, Munford
                    Baron, Dobric, Davidovac
                    Simonovic, Lazic
                    White, Jankovic
                    Cirbes, Ristic, Ojo
                    Dobro izbalansiran roster, za nas premija ...
                    samo, nema šanse da mi dobacimo na taj nivo, lepo izgleda u svakom slučaju
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Auuuuuu kurac.

                      Ode brat Yuta Watanabe u Memphis Grizzliese [emoji26][emoji26][emoji26]

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ajde vas dvojica posstavite idealan roster, ali u ovom cenovnom rangu.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Auuuuuu kurac.

                          Ode brat Yuta Watanabe u Memphis Grizzliese [emoji26][emoji26][emoji26]

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                          Kad se na klipu vidi posle par minuta da je momak kamikaza ...

                          @Guthrie
                          potpisujem tvoj roster, ništa ja tu ne bih menjao
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Kad se na klipu vidi posle par minuta da je momak kamikaza ...

                            @Guthrie
                            potpisujem tvoj roster, ništa ja tu ne bih menjao
                            Brate uhlebio sam vise igraca ovde od Miska Zalizanog, ali nista u Zvezdu [emoji26][emoji26][emoji26]

                            Osecam da cu da gledam opet neku drtinu od 34 godine na cetvorci, novog Milka. A na pleju neki Pullen klon...

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Brate uhlebio sam vise igraca ovde od Miska Zalizanog, ali nista u Zvezdu [emoji26][emoji26][emoji26]

                              Osecam da cu da gledam opet neku drtinu od 34 godine na cetvorci, novog Milka. A na pleju neki Pullen klon...

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                              Otvaraj agenciju da se uzima lovudža, nema šta da se čeka
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by Guthrie View Post
                                Ajde vas dvojica posstavite idealan roster, ali u ovom cenovnom rangu.
                                Evo, moze ovako:

                                1: Markovic
                                1/2: Koponen, Baron
                                2: Nenadic
                                2/3: Davidovac, Dobric, Lazic, Radanov
                                3/4: Simonovic
                                4: Jankovic, Simanic
                                5: Zebra, Ristic i Ojo
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X