Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Moze link. Ja sam trazio i sve sto sam nasao je da je potpisao za 2017/18 sezonu samo.
    Ima i na https://basketball.eurobasket.com/pl...Vilnius/115441
    samo što to nije pouzdano.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Nije imao ugovor na dve godine, cak u intervju se oprastao sa njima, mada sam bio u tripu negde da ce produziti ali mozda sam pogresio...ne mogu naci nista za sad, ali kao i da je bitno... :P
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Uh epsko ciglarenje 29.2% prve godine u Zvezdi. Kao povratnik, mislim da je 18.2%
        Ali je clutchovao kad treba bez greške. [emoji41]Ne voleti takvog igrača znači ne voleti igru.[emoji16]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ali je clutchovao kad treba bez greške.
          Mislim da je od 6 zavrsnih suteva, masio njih 5. To je bio onaj period prozivki da ne umemo da igramo zavrsnice jer smo ih u evroligi stalno gubili.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Mislim da je od 6 zavrsnih suteva, masio njih 5. To je bio onaj period prozivki da ne umemo da igramo zavrsnice jer smo ih u evroligi stalno gubili.
            Protiv najvećih protivnika uvek najbolji. Kraljina![emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Ako hocemo nesto potpuno suprotno u smislu skillseta, slobodan je Dominic Waters. Preprosle je bio rezerva u Oliju, prosle je bio starter u Karsiyaki. On ti je klasican 50/40/90 lik za Evropske uslove koji pogadja odakle hoces. I cak je i solidan kreator (ne elite), i moze da razigra ekipu. E sada s druge strane lopte, tu je negde sa Rochestijem Mada je znao lepo da ga sakrije Oly.

              On nema ugovor vise u Karsiyaki, eto recimo moze on. Da bude po ukusu Loshmija.
              Nanterre 92 signs Dominic Waters ... idemo dalje, za iste pare
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Luka Babic trazi klub meni je on odlican fizikalije super i nije los u odbrani a Arapovica u FMP neko je vec pisao.

                Comment


                • Jel igrao negde luka prosle sezone? On mi je velika zelja, kalina broj 2

                  Comment


                  • Bio rezerva u Ulmu ako se ja secam ispravno. Nije se nesto proslavio ali opet i uloga mu nije bila velika. Sto se mene tice, ako odleti Danguba, moze Luka Babic.

                    Comment


                    • Omic odlazi, nece biti novih komsija.

                      Comment


                      • Krajnje pogresno. Omic nam bio najbolji igrac...

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Pa tako je na zalost, verovatno ce biti slicnih poteza u buducnosti, ali nema sanse jedan za drugim sve dok se to ne prihvati normalnim od zna se koga.

                          Comment


                          • Ako ste ikoga trebali da zadrzite iz tima - to je Omic.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Greota, a tako bi nam legao peti centar.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Volim Omica, ali pored Tri centra, logican potez.

                                Comment

                                Working...
                                X