Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Da, uz uslov da nam dovede Bilana i Kruno Simona jer Delije nece dolaziti na kosarku svakako tako da davnasnja zelja simpatizera u vidu ovog trenera i pomenutih igraca je uvek opcija trenutno.
    Ja sam ipak za onog sto ima viziju i sto moze da napravi od sadasnjeg rostera dva tri ekstra igraca
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Ako ostane Sin od Tatko, iz petnih žila ću navijati protiv nas svaku tekmu. Uključujući i one sa Grobljem.
      Ne mogu ja to Laki, bez obzira... a nećeš moći ni ti. Protiv srca se ne može bez obzira na sastav.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ne mogu ja to Laki, bez obzira... a nećeš moći ni ti. Protiv srca se ne može bez obzira na sastav.
        Al`ce da ti se omakne ponekad

        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Al`ce da ti se omakne ponekad

          Na pojedinca (nekog igrača) a trenera, na Čovića... mogu kada me iznerviraju ali ne na Zvezdu. kao što i ti ne bi mogao protiv Partizana a možeš da se "najebeš ****" svakom igraču koji je očajan u kontinuitetu, treneru...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Na pojedinca (nekog igrača) a trenera, na Čovića... mogu kada me iznerviraju ali ne na Zvezdu. kao što i ti ne bi mogao protiv Partizana a možeš da se "najebeš ****" svakom igraču koji je očajan u kontinuitetu, treneru...
            Kad igra Partizan - zene u krugu od 1km sklanjaju sitnu celjad da ne slusa moje psovke na racun Djoka i Gagule. Hvala Bogu, odose.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Mnogo Grobari cene više svoje pa makar bili i najgori, tu se slažem sa Gancom. Kao neki fazon, ''šta će jadan". Voleo bih kad bi mi imali takav odnos prema našim igračima/trenerima, a ne brže-bolje pljuvanje i vređanje. Mada, to svakako nije većina.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ne radi se tu o tome nabolji najgori, nagledali smo se svega i svačega do sada, svašta je prošlo kroz klub, tu je bilo balvana za koje sam ja lično & personalno Bog košarke, ali bi ovo bilo namerno šoranje u usta. Evo vam ga Fića, ko vas jebe, može mi se.

                E pa ne može baćo. Ne može baš sve.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Ne radi se tu o tome nabolji najgori, nagledali smo se svega i svačega do sada, svašta je prošlo kroz klub, tu je bilo balvana za koje sam ja lično & personalno Bog košarke, ali bi ovo bilo namerno šoranje u usta. Evo vam ga Fića, ko vas jebe, može mi se.

                  E pa ne može baćo. Ne može baš sve.
                  Laki, Fica je u ekipi 100%. Juce neko rece da ga u klubu vide kao legitimnog EC igraca.
                  Okej, moze im se, neka pisaju po nama.. Na forumu ko bude branio i opravdavao Ficu u Zvezdi da se automatski banuje po vise osnova..
                  Znaci ako neko krene da mase Ficinom statistikom te sa pricom kako je Fica domaci plej, zna sistem, nema boljih domacih igraca na toj poziciji ili kako on najbolje razigrava mlade igrace jer ih zna jos iz FMP, da se odmah banuje, trajno po mogucstvu
                  Last edited by Antona; 06-07-18, 09:05.

                  Comment


                  • Ako dodje ozbiljan trener Fica nece biti u timu.
                    Ako opet neka podguzna muva Coviceva I debil ala Alimpijevic preuzme tim Fica ce biti startni plej.

                    Comment


                    • Ne radi se ovde o treneru, kvalitetima igrača, kurcima palcima, radi se o JEBENOM PRINCIPU.

                      Nesretni Fićko je tu samo i isključivo jer je Tatin Sin i ni zbog čega drugog. Po tom sistemu sam u njegovim godinama mogao i ja da igram za Zvezdu, em sam veći od njega em nisam bio ništa gori. Plus tisuću random forumaša/prolaznika. Dječarac ne dobacuje ni do druge rumunske lige.

                      Ali opet, da isteramo stvar na čistac - nije bitan njegov kvalitet, bitna je PORUKA koja se time šalje nama navijačima.

                      A poruka glasi: Ko vas jebe (tj ja vas jebem), mogu da vam radim šta hoću, kako hoću, kada hoću, pišam vam u usta, hranim vas govnima, vi ste glupa stoka i popušićete i ovo kao što ste uvek pušili. Zašto? Zato što mi je ćeif.

                      To je poruka gosn Čovića ako ugura sinka u tim za SS.

                      E pa, ja to definitivno neću popušiti, a neće ni bilo ko drugi ko sebe ne smatra debilom i ko ima makar trun ličnog samopoštovanja i dostojanstva.

                      U tom slučaju, potpuni bojkot kluba i sve kontra njega.

                      Zašto?

                      Zato što je onda legitimno raditi sve što je u moći svakog pristojnog čoveka protiv neprijatelja.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Ja nemogu ni da pomislim da postoji opcija da Filip ostane u timu naredne sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Laki, Fica je u ekipi 100%. Juce neko rece da ga u klubu vide kao legitimnog EC igraca.
                          Okej, moze im se, neka pisaju po nama.. Na forumu ko bude branio i opravdavao Ficu u Zvezdi da se automatski banuje po vise osnova..
                          Znaci ako neko krene da mase Ficinom statistikom te sa pricom kako je Fica domaci plej, zna sistem, nema boljih domacih igraca na toj poziciji ili kako on najbolje razigrava mlade igrace jer ih zna jos iz FMP, da se odmah banuje, trajno po mogucstvu
                          Ljudi, Šarac se za Fiću sprda, udara vam kontru, ne ložite se.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Fićko je bukvalno crvena linija, lakmus papir koji svakome nedvosmisleno pokazuje da li je na čulu kluba prijatelj ili neprijatelj.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ljudi, Šarac se za Fiću sprda, udara vam kontru, ne ložite se.
                              Verujem da se Sarac sprda ali ne averujem da se Covic sprda.. Nemamo mi para za 2 stranca na pleju i siguran sa da tata Čo ima visiko misljenje o malom debelom sincicu.
                              Sarac ni jednom nije eksplicitno rekao da Fica nije u planovima za sledecu sezonu.

                              Nego, jel podrzavate vi moj predlog da se banuje svako ko bude opravdavao potez uprave da Fica ostane i za sledecu sezonu?
                              Ako zaseravaju klub ne moramo mi da dozvolimo da zaseravaju i forum.. Mrzi me da se svadjam.. Svasta njima na RSB padne na pamet- " tata uradio mnogo za klub a mi nezahvalni ne umemo da cenimo, mozemo valjda bez pljuvanja po igracima"..
                              Last edited by Antona; 06-07-18, 09:38.

                              Comment


                              • Apsolutno sam za to.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X