Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pisali smo i pre i u tome se slozili, kao retko ikada...da se ide All IN... nema propustanja sezone... Pritisak javnosti je urodio plodom i krenuo je da grebe i da usi zavrce..nadam se modu pre 2-3 godine...
    Sta predstavlja All IN?Idemo maksimalno sa lovom a o zaduzenju cemo misliti "sutra" ili su nasli neki prihod?

    Comment


    • Treba sve ovo posloziti.
      Ocajnicki nam treba fizicki dominantna cetvorka. Dvojac Cirbes-Ristic je po pitanju odbrane I zastite obruca vrlo tanak.
      Razumem euforiju ali mislim da preterujete.
      Ojo ce potpisati Ugovor ali verovatno nece igrati sledece sezone u Zvezdi.

      Comment


      • Pa All in predstavlja napad na EL iz uloge EC tima. Prijatno sam iznenadjen sa ovim sto se desava u klubu. I srecan sam posle skoro godinu ipo dana, sto se tice KKCZ...Sad, sta ce biti do kraja ne znam, ali izgleda dobro. Koliko znamo Covica, sigurno, bar se nadam da nije lud da ide mnogo iznad platezne moci..Da se obezbede karte, pune dvorane, a nadam se i puna arena...trebace zvucna pojacanja i novac da se obezbedi. Odakle je novac, manje vise nije ni bitno, takav je vec decenijama sto se tice sporta u Srbiji..Bitno je da su se ukopali u zemlju,napravili rovove i cekamo ofanzivu na ABA ligu i dobre igre u Evro kupu. Ovo ne znaci da cemo bilo sta osvojiti ali ide dobro....I dalje naravno se nadam da ce klub gledati i druge stvari kao infrastruktura, marketing i sve sto ide uz to,da cemo se pojacati u svim delovima kluba...Mozda sam sad malo pod hajpom, ali se nadam da je klub promenio loptu...Naravno,sacekajmo sve do kraja i nadam se lepim vestima..sto se mene tice, dacu svoj doprinos ako budem zadovoljan sa dve sezonske, mislim da je to fer...
        Last edited by LosmiSK; 17-07-18, 14:59.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ristic je vrlo dobar zastitnik obruca...iako ne blokira puno on vrlo dobro zatvara reket, ne odlicno, ali nije ni bas lesor...risticev problem je sto ne sme da iskace inace ce da ga pretrce lagano...inace prozivajte me, ali ja bih na ovo hteo jos milera i djenku, plus neki plej tipa stefan markovic...

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Ojo ce potpisati Ugovor ali verovatno nece igrati sledece sezone u Zvezdi.
            Sta ovo znaci.....scenario Bolden?

            Comment


            • Verovatno opet fmp

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Sta ovo znaci.....scenario Bolden?
                Verovatno ce opet u FMP sa Jovanovicem

                Comment


                • Jel zna možda neko šta će biti sa Simanićem?

                  Comment


                  • Cenim da će biti proširen roster, 14-16 igrača ... biće tu mesta.
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • FMP, ili neka Tejić/Rebić sudbina.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • https://twitter.com/wojespn/status/1...124225537?s=21

                        Woj Bomb
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Losmi pisah ti za Tilija danas. Evo objavio I Mozzart.
                          Sa tim da je neko pominjao Tilija I pre nekoliko dana. Samo ne mogu da se setimko.
                          Last edited by Laza Kacanski; 17-07-18, 16:31.

                          Comment


                          • Tillie bi bio rizičan potez, propustio je veći deo prošle sezone zbog povrede koju je zaradio na zagrevanju, odigrao je 10 utakmica ukupno u EL za Olimpijakos (6 u regularnom delu i 4 u PO) sa dosta jadnim učinkom od oko 4 poena po meču.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Losmi pisah ti za Tilija danas. Evo objavio I Mozzart.
                              Sa tim da je neko pominjao Tilija I pre nekoliko dana. Samo ne mogu da se setimko.
                              Помиње се већ неко време по разним форумима али као неки предлог ко би могао на позицију 4-5. Разлози су мислим што је био у тиму са нашим тренером прошле сезоне (а и слободан је играч тренутно) као и вероватно нека мања цена у односу на његову репутацију у Европи због дугог одсуствовања због повреде претходне сезоне.

                              Comment


                              • Laza je u pravu, Cirbes je tu kao deo porodice, kao neko ko je imao i devojku iz Beograda i srodio se sa ovim timom, ali ne bi ga se Radonja tek tako odrekao a trenirao ga je i kod nas, losse sezone po odlasku iz Zvezde, povrede malo su korigovane titulom u Minhenu, ali bez euforije, Ristic 22 godine PRVA evro sezona, i Cirbes koji je zadnji dobar mec odigrao pre 3 godine, jasan pokazatelj sta nas ceka, dobro dosao Cirbi.

                                Comment

                                Working...
                                X