Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zašto vi mislite da Ročesti neće ostati. Odigrao je dobru sezonu i mislim da ga treba zadržati.
    Nidam nije za nas,mozda tek kao drugi plej uz Roča.
    Kuzma nije dostupan ali mislim da bi Cirbesa mogli da povijamo. Simon se nece vraćati 100% za razliku od Ristića koji je gotovo siguran !
    Ojo dolazi kao sto se vec pisalo
    Feldin će ostati ako ne dobijemo neku ok ponudu,mozda to nije ni loše,ne može on odigrati losije od ove godine. . .
    Last edited by Ica; 13-07-18, 19:09.

    Comment


    • Moja zelja na pleju. Stefan Markovic I mlad igrac sa koledza.
      Markovic ide iz Himkija I uzece ozbiljne pare jer ima ugovor jos godinu dana. Pisalo se da ima godisnje preko milion.
      Mozda neka pozajmica.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Moja zelja na pleju. Stefan Markovic I mlad igrac sa koledza.
        Markovic ide iz Himkija I uzece ozbiljne pare jer ima ugovor jos godinu dana. Pisalo se da ima godisnje preko milion.
        Mozda neka pozajmica.
        Koliko sam cuo Zenit zeli da ga vrati, tako da od te price nema nista.

        Comment


        • Da,u Zenit će,mator je već. . Tesko da će igrati vise kosarku na najvećem nivou

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            Da,u Zenit će,mator je već. . Tesko da će igrati vise kosarku na najvećem nivou
            Plata oko 1.1mil € a Manda ti napisa da ga Zenit zeli i zove u svoj tim. Postoje dvije varijante da potpise za nas
            1. Da mu damo istu platu
            2. Da se on odrekne 900k pa da bi riljao kod nas

            Sta mislis koja je realnija? Pri tome imaj u vidu da Zenit je u igri, onaj Zenit koji to moze da plati i to redovno.

            Comment


            • Mocart prenosi da neki spanci pisu da je Lesor na meti Malage. 250,000 evra za KKCZ i 600k bruto za Lesora...
              Ne znam... Ja bih ga rado video sa novim trenerom u novoj postavci igre. Ipak je on miCka zver (po fizikalijama) o kojoj se pise godinama...

              Comment


              • Ponašanjem nije zaslužio da ostane ni sekund više u klubu. Za džabe ga treba dati.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Lesorova igra prošle sezone ne znači savršeno ništa, treba samo da se pogleda kakav čemer od stručnog štaba smo imali. Njemu treba dobar trener i napredovaće brzo.

                  Načuo sam da Tomić dovodi svog pomoćnika. Ne znam da li je tačno. Ako jeste, sviđa mi se kako razmišlja.

                  Comment


                  • Originally posted by Nebojsa View Post
                    Ponašanjem nije zaslužio da ostane ni sekund više u klubu. Za džabe ga treba dati.
                    Vidi, mene ponasanjem nije 'kupio' ni kapiten Laza, a ni istetovirani zvezdas Pero. Moze se uvek reci, minuli rad, bla, bla, ali je to nesto sto ja najvise mrzim.
                    Imas neke kredite, ali se zna sta se ocekuje i sta se mora isporuciti...

                    Comment


                    • Originally posted by Grof View Post
                      Mocart prenosi da neki spanci pisu da je Lesor na meti Malage. 250,000 evra za KKCZ i 600k bruto za Lesora...
                      Ne znam... Ja bih ga rado video sa novim trenerom u novoj postavci igre. Ipak je on miCka zver (po fizikalijama) o kojoj se pise godinama...
                      bez 350-400 k ne treba ni razmisljati ...a prica se da je Tomic trazio da ga ne prodajemo !

                      Comment


                      • Originally posted by Grof View Post
                        Vidi, mene ponasanjem nije 'kupio' ni kapiten Laza, a ni istetovirani zvezdas Pero. Moze se uvek reci, minuli rad, bla, bla, ali je to nesto sto ja najvise mrzim.
                        Imas neke kredite, ali se zna sta se ocekuje i sta se mora isporuciti...
                        Pazi , svi pišu kako bi voleli da Tomić samostalno formira tim a već bi pola tima da mu oteraju
                        Da sačekamo malo iako smo cigani[emoji41]

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Vidi, mene ponasanjem nije 'kupio' ni kapiten Laza, a ni istetovirani zvezdas Pero. Moze se uvek reci, minuli rad, bla, bla, ali je to nesto sto ja najvise mrzim.
                          Imas neke kredite, ali se zna sta se ocekuje i sta se mora isporuciti...
                          Cela svlačionica je bila katastrofalna prošle godine, da ne idemo poimence. Suviše su se opustili i ponašali kao kabadahije, za to je kriv Alimpijević, ali i igrači i kompletan sportski sektor kluba. Za Lesora mi je žao, ima sve što bi košarkaš mogao da poželi, ali fali inteligencije (košarkaške naravno), a pritom je i lenj, nije napredovao ni milimetar a to se očekivalo. Neće to promeniti Tomić.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by quentin View Post
                            Lesorova igra prošle sezone ne znači savršeno ništa, treba samo da se pogleda kakav čemer od stručnog štaba smo imali. Njemu treba dobar trener i napredovaće brzo.

                            Načuo sam da Tomić dovodi svog pomoćnika. Ne znam da li je tačno. Ako jeste, sviđa mi se kako razmišlja.
                            Pomoćnik ima pomoćnika?

                            Comment


                            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                              Pomoćnik ima pomoćnika?
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Nebojša, uvek si rado viđen kod nas, nemoj ni da pomisliš da nas napustiš!
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X