Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by mmajstor View Post
    Zar Lazarevic nije Lazin klon a ne Kalinin? Njegov ofanzivni potencijal je stvarno kriminalan.

    Pretpostavljam da ce nasa pojacanja biti "neko" sa ove liste...pa nismo ni mi sisali vesla:
    https://basketball.realgm.com/info/a...Raznatovic/141

    Skoro je izasla statistika menadzerskih agencija po broju igraca u Evroligi, i zanmiljivo je da prve 2 agencije drze nasi ljudi....i ne samo da je zanimljivo nego i potpuno neverovatno:
    https://www.eurohoops.net/en/tradema...ue-basketball/

    Bez Zvezde u EL razlika izmedju prvog i drugog ce se prilicno smanjiti ali je Misko i dalje on the top.
    по физикалијама....ипак ме више подсјећа на Калинића, а сјећамо се реакција на његов долазак као технички потпуно непоткованог играча

    Comment


    • #62
      Bogme kroz reprezentaciju i Radnicki smo videli nesto vise od tehnicki nepotkovanog igraca....bas me interesuje cije su to reakcije bile
      Sto se tice fizikalija, u pravu si.

      Comment


      • #63
        Originally posted by mmajstor View Post
        Bogme kroz reprezentaciju i Radnicki smo videli nesto vise od tehnicki nepotkovanog igraca....bas me interesuje cije su to reakcije bile
        Sto se tice fizikalija, u pravu si.
        знам само да бих радије њега трпио у петорци него Лазића ако ето, баш мора један нападачки лимитиран играч...шест година млађи, покрива и четворке у одбрани без проблема...ваљда ће доћи и неки напредак у нападу...

        Comment


        • #64
          Originally posted by Пан View Post
          са уживањем читам твоје уписе, цијеним да си најстручнији форумаш овдје и зато ме је баш скењало ово везано за Лазаревића...зар је баш тако лоше...ја у њему видим новог Калинића па ,ако може опширнија опсервација о њему...
          Pazi ne radi se o tome da se meni Lazarevic kao igrac ne svidja ili da on nema svoje neke kvalitete. Radi se o tome da on igra poziciji 3 gde vec imas gomilu igraca koji su od njega kvalitetniji u oba pravca. Koji je razlog onda ga ubacivati nasilno na roster da bude neki 15ti igrac i da ne vidi teren. On treba da istisne iz rotacije Dangubu (ako ostane), Dobrica i Davidovca, pa cak i Lazu. Zasto to raditi igracu koji treba da igra i da napreduje.

          Bolje da igra 25 minuta u slabijoj ekipi i onda da proba da uleti u rotaciju.

          Kalinic je pred defanzive bio odlican u tranziciji i mogao je da odigra i ledjima. Takodje snazniji je od Lazarevica bio kad je dosao. I ono sto je najvaznije, mi smo Kalinica ipak uzeli iz Vrsca a igrao je tamo veoma zapazenu ulogu. Kalina maltene od 21. godine je bio starter i peglao je 25+ minuta po tekmi. Jesu to bile slabije ekipe, ali Lazarevic to nema u nogama...

          Comment


          • #65
            COTY CLARKE
            Njega bih bas voleo da vidim u Zvezdi. Ima svega 2,1 m ali moze da pokriva pozicije 3 i 4. Sezonu zavrsava u Avtodoru. Secamo ga se kada je bio u Uniksu i igrao protiv nas u EL. Kasnije vukao neku povredu.
            Fenomenalan igrac. Neverovatna energija, borbenost. Covek radi sve na terenu. Idealan za poziciju 3/4.
            Usudio bih se reci igrac slican Kalinicu.

            Comment


            • #66
              Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Mozda je i vreme za promene.
              Ima promena i "promena" .Pogledaj pod Peković ili " limar"

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • #67
                Originally posted by Guthrie View Post
                Ganac, nas put bi trebao biti gospodin Blat i Darusafaka.
                Pogledaj samo njihovi stranci iz kojih su klubova dosli, a ljudi osvojise EK i pored favorizovanog Bajerna...
                Sve zavisi od trenera. Blat od grupe gradjana moze da napravi solidnu ekipu. Obzirom na nas budzet i nemogucnost da kupimo igrace koji mogu sami da kreiraju poene mi moramo da se orijentisemo na odbranu. Kao sto je radio Radonja. Onakvi useri sa MWilom i Milerom tesko ce da se ponove. Kao sto si rekao moramo da stvorimo ratnicki tim, yeljan borbe i afirmacije. E sad ide ono sto devojacku srecu kvari. Takve igrace u naponu snage ne moyemo da platimo. U nasem okruzenju, bojim se da nema talenata tog nivoa. Sa druge strane, ako ponovo dovedemo solidne igrace al' na zalasku karijere (Rocesti, Feldin), postoji bojazan da kao i ove godine nabijaju statistiku i u odlucnim utakmicama nestanu. Ali opet na kraju dolazimo do trenera. Ako ostane DA, starci ga nece jebavati a mlade nema cemu nauciti. Pravo da vam kazem, ja ne vidim trenera sa nekim iskustvom koji bi se prihvatio ovog zajebanog posla. Neko rece Ivanovic, tacno je ima znanja i autoriteta ali je itekako zajeban za saradnju. Mislim da bi se posle mesec dana on i Covke pobili. Moramo biti svesni i da nas je gazda ukanalio ponasanjem posle finala. Zaratio je sa celom ligom i sudijskom organizacijom. Previse se zaleteo i pokazao da nema snage i autoriteta da izgura svoje. To ce nam se obiti o glavu. Nebi me cudilo da nam dogodine, svaku tekmu u gostima sudi Javor. Nisu Zvezdu voleli ni ranije ali tek sada ce biti festa kada su videli da gazda preti praznom puskom. I ovaj nedolazak Djordija nije slucajnost. Znam provereno da nije bolestan i to od coveka koji je radio reklamnu kampanju poslednja 4 final foura EL.
                Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  COTY CLARKE
                  Njega bih bas voleo da vidim u Zvezdi. Ima svega 2,1 m ali moze da pokriva pozicije 3 i 4. Sezonu zavrsava u Avtodoru. Secamo ga se kada je bio u Uniksu i igrao protiv nas u EL. Kasnije vukao neku povredu.
                  Fenomenalan igrac. Neverovatna energija, borbenost. Covek radi sve na terenu. Idealan za poziciju 3/4.
                  Usudio bih se reci igrac slican Kalinicu.
                  Totalno sam zaboravio na njega.
                  Znam da je u Uniksu bio nesto povredjen, a posle je pao u drugi plan.
                  Igra u Avtodoru, sada sigurno nije skup.

                  Na poziciji 4 pogledati pod Moris Ndour.
                  Provalcilo se to ime mnogo puta tokom leta, pa koliko se secam i na onom forumu.
                  Bilo je cak price da nam je nudjen tokom leta za neku relativno malu svotu, a vidim da se u Uniksu nije bas najbolje snasao.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by olajo View Post
                    Sve zavisi od trenera. Blat od grupe gradjana moze da napravi solidnu ekipu. Obzirom na nas budzet i nemogucnost da kupimo igrace koji mogu sami da kreiraju poene mi moramo da se orijentisemo na odbranu. Kao sto je radio Radonja. Onakvi useri sa MWilom i Milerom tesko ce da se ponove. Kao sto si rekao moramo da stvorimo ratnicki tim, yeljan borbe i afirmacije. E sad ide ono sto devojacku srecu kvari. Takve igrace u naponu snage ne moyemo da platimo. U nasem okruzenju, bojim se da nema talenata tog nivoa. Sa druge strane, ako ponovo dovedemo solidne igrace al' na zalasku karijere (Rocesti, Feldin), postoji bojazan da kao i ove godine nabijaju statistiku i u odlucnim utakmicama nestanu. Ali opet na kraju dolazimo do trenera. Ako ostane DA, starci ga nece jebavati a mlade nema cemu nauciti. Pravo da vam kazem, ja ne vidim trenera sa nekim iskustvom koji bi se prihvatio ovog zajebanog posla. Neko rece Ivanovic, tacno je ima znanja i autoriteta ali je itekako zajeban za saradnju. Mislim da bi se posle mesec dana on i Covke pobili. Moramo biti svesni i da nas je gazda ukanalio ponasanjem posle finala. Zaratio je sa celom ligom i sudijskom organizacijom. Previse se zaleteo i pokazao da nema snage i autoriteta da izgura svoje. To ce nam se obiti o glavu. Nebi me cudilo da nam dogodine, svaku tekmu u gostima sudi Javor. Nisu Zvezdu voleli ni ranije ali tek sada ce biti festa kada su videli da gazda preti praznom puskom. I ovaj nedolazak Djordija nije slucajnost. Znam provereno da nije bolestan i to od coveka koji je radio reklamnu kampanju poslednja 4 final foura EL.
                    Slazem se.
                    DA je trebao popiti otkaz jos posle kupa, bilo je jasno da je tim bio poljuljan i da su kola krenula nizbrdo, a on nema ni znanja, ni iskustva, a ni autoriteta da tako nesto regulise.
                    Opet, nije samo krivica u njemu, vec i u igracima kao i Covicu koji ga je tu postavio i sa zalizanim selektovao tim.
                    Mi smo ranije imali Djenku, Kalinu, Blazica... To su momci koji imaju muda jednostavno, bore se kao lavovi, nikoga ne priznaju.
                    Danas imas jednog Feldina koji mi je ove sezone najodvraniji igrac, ubedljivo.
                    Klasican bol u kurcu sa njegove strane, igra svoj basket(ne kosarku), dobio je sva moguca ovlascenja.
                    Cak ga zbole i da se spusti u stav i odigra neku odbranu.
                    Evo, pogledajte njegove procente u EL, a imao je oko 12 ubacenih poena.
                    Opet, statistika na strani, on je ove sezone u 70% slucajeva jedna obicna stetocina, bezmudas.
                    Sa takvim igracima, koji imaju takav mentalni sklop i takvo razmisljanje (mislim da je i na jednoj konferenciji na pitanje novinara vezano za njegovu katastrofalnu igru rekao nesto u fazonu "pa sta") se ne trebaju dovoditi.
                    Sada, mnogi ce reci da je to EL igrac, igrao za PAO, a tamo je igrao 2 sezone, a pre toga igrao u neobaveznoj kosaci Italija, Fuenlabrada gde je mogao glumiti Karmela Entonija. On je u PAO bio pomocno osoblje, a ne nosilac, niti to moze biti u nekoj iole ozbiljnoj ekipi.
                    Sada, da li se mogao bolje koristiti kod nas, pa verovatno jeste.
                    Da li je trebao biti doveden, nije nikako, pa makar doveli amera koji nije igrao u evropi.
                    Sto se Covica tice, mislim da se on ovako ponasa jer odlazi na kraju sezone.
                    Poprilicno sam siguran u to.

                    Comment


                    • #70
                      Feldina je hteo i Radonjic, ali je ovaj pobegao u PAO za vece pare. Sa svime se slazem, bolje da ga nismo ni dovodili i nadam se da mu je ovo poslednja sezona kod nas.

                      Comment


                      • #71
                        Treba videti da li moze da se obnove odnosi sa Vojom Stojanovicem. Znamo da je to sjebao Covic ali opet.

                        U Capo Orlandu igraju dva izuzetno talentovana igraca. To je Voja koji je Doncic Light po profilu, naravno ni priblizno tako napredan u svojim godinama. Ali on je 2/3 tweener koji odlicno igra u picku. Sut spolja mu je slabija strana ali pre svega iz driblinga. Kao spot up je dosta bolji. Koristi mozak kada igra i definitivno moze da bude odlican igrac ako ga ne razjebu povrede opet.

                        Drugi je Kulboka Litvanac, koji je 3/4 Tweener i Kuzminskas profil igraca. Izuzetno atletski nadaren, i jedan od najvecih njihovih talenata iz 98. godista. Tu treba se okrenuti nekoj buducnosti. Capo ispada u drugu ligu. Oba klinca su igrala prvu ligu ove godine i to dobre minute u Italiji. Treba ih skupiti.
                        Last edited by MannyCalavera; 02-05-18, 21:01.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Treba videti da li moze da se obnove odnosi sa Vojom Stojanovicem. Znamo da je to sjebao Covic ali opet.

                          U Capo Orlandu igraju dva izuzetno talentovana igraca. To je Voja koji je Doncic Light po profilu, naravno ni priblizno tako napredan u svojim godinama. Ali on je 2/3 tweener koji odlicno igra u picku. Sut spolja mu je slabija strana ali pre svega iz driblinga. Kao spot up je dosta bolji. Koristi mozak kada igra i definitivno moze da bude odlican igrac ako ga ne razjebu povrede opet.

                          Drugi je Kulboka Litvanac, koji je 3/4 Tweener i Kuzminskas profil igraca. Izuzetno atletski nadaren, i jedan od najvecih njihovih talenata iz 98. godista. Tu treba se okrenuti nekoj buducnosti. Capo ispada u drugu ligu. Oba klinca su igrala prvu ligu ove godine i to dobre minute u Italiji. Treba ih skupiti.
                          Dao si mi dobar slagvort. Upravo sam hteo tebe da pitam, obzirom da vidim da dobro poznajes igru i pratis, dali ima interesantnih igraca u manje atraktivnim ligama, pre svih Baltickim? Nemoguce je da sve sto valja u Litvaniji, Letoniji i Estoniji, pokupe Zalgiris i Litvus. Ove dve ekipe sam izdvojio zbog tradicije i novca koji se ulaze u njih. Gledao sam nastupe timova tipa Neptunas, Bizons, Rige, neke u ovim Fibinim takmicenjima a neke u Baltickoj ligi. Video sam, bar za mene, brdo solidnih igraca, pravih izdanaka stare , a pre svega Litvanske skole, atleticnih sa solidnim sutem. Mozda sam stekao pogresan utisak jer se radi oslabim takmicenjima, pa zato tebi upucujem ovo pitanje, mada si u prethodnom postu vec delimicno odgovorio. Pozz
                          Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Treba videti da li moze da se obnove odnosi sa Vojom Stojanovicem. Znamo da je to sjebao Covic ali opet.

                            U Capo Orlandu igraju dva izuzetno talentovana igraca. To je Voja koji je Doncic Light po profilu, naravno ni priblizno tako napredan u svojim godinama. Ali on je 2/3 tweener koji odlicno igra u picku. Sut spolja mu je slabija strana ali pre svega iz driblinga. Kao spot up je dosta bolji. Koristi mozak kada igra i definitivno moze da bude odlican igrac ako ga ne razjebu povrede opet.

                            Drugi je Kulboka Litvanac, koji je 3/4 Tweener i Kuzminskas profil igraca. Izuzetno atletski nadaren, i jedan od najvecih njihovih talenata iz 98. godista. Tu treba se okrenuti nekoj buducnosti. Capo ispada u drugu ligu. Oba klinca su igrala prvu ligu ove godine i to dobre minute u Italiji. Treba ih skupiti.
                            To sa Vojom valjda je bio problem oko menadžera... Savić ako se ne varam. Ni danas mi nije jasno zašto nije probao u kkcz . Bez obzira na svađu Čovića i menadžera. Ozbiljna minutaža i uloga mu je data na njegovom poslednjem juniorskom f4 El

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              To sa Vojom valjda je bio problem oko menadžera... Savić ako se ne varam. Ni danas mi nije jasno zašto nije probao u kkcz . Bez obzira na svađu Čovića i menadžera. Ozbiljna minutaža i uloga mu je data na njegovom poslednjem juniorskom f4 El

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Trazio je puno para Voja i ulogu u timu. Covic to nije hteo da da, pricao je kako ne moze to za mlade igrace bla bla. Tuzio ih za kompenzaciju kad ga je odveo Savic. I onda je dao jos gori ugovor Simanicu. Dakle apsolutno licemerstvo je u pitanju. Nego se usrao da ce i Borisa otici pa je brze bolje otvorio kasu...

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Trazio je puno para Voja i ulogu u timu. Covic to nije hteo da da, pricao je kako ne moze to za mlade igrace bla bla. Tuzio ih za kompenzaciju kad ga je odveo Savic. I onda je dao jos gori ugovor Simanicu. Dakle apsolutno licemerstvo je u pitanju. Nego se usrao da ce i Borisa otici pa je brze bolje otvorio kasu...
                                Za Borišu znam pouzdano da je imao odlične ponude , ali je ostao u kkcz . Dosta dobar ugovor za klinca... pričao je i Rašković o tome. Ulogu i minutažu i za Voju i Borišu , nikako nije mogao Čović da im garantuje .To je ipak bilo do Radonje , bez obzira što je opšte mišljenje da se Čović petlja u sve .

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X