Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дијаз View Post
    Антић уопште није морао да буде лош избор, поготово јер га већим делом плаћа Фенер, а врло малим Звезда. Такав играч се не троши да би се набио скор у ЕЛ, него се чува за најважније.
    Da,u slučaju da hoce da krvari kolena,a on to neće!

    Comment


    • Nemoguce mi je da nisu znali da je potpuno neupotrebljiv.
      A ne bi me cudilo da je i uslovio svoj dolazak Keseljovim....taman da se kumovi lepo i zajednicki posprdaju i podruze u svom klubu cele godine, greota samo leti.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Nemoguce mi je da nisu znali da je potpuno neupotrebljiv.
        A ne bi me cudilo da je i uslovio svoj dolazak Keseljovim....taman da se kumovi lepo i zajednicki posprdaju i podruze u svom klubu cele godine, greota samo leti.
        Хајде немој да пишеш само да би пљуцнуо. Има толико реалних ствари за критику, нема потребе за оваквим стварима. Кешељ је дошао крајем јула, када Перо није био ни у плану.Перо непланирано долази тек средином септембра.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Nemoguce mi je da nisu znali da je potpuno neupotrebljiv.
          A ne bi me cudilo da je i uslovio svoj dolazak Keseljovim....taman da se kumovi lepo i zajednicki posprdaju i podruze u svom klubu cele godine, greota samo leti.

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Нећете ми замерити што ово постујем овде. Ко може нека помогне и поделите ово на друштвеним мрежама.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Ali dovodjenje Sofoklisa je stvarno bilo vrh. Mislio sam da samo mi imamo tu ekskluzivu da dovodimo penzionere tipa Capin, S.James,Aleks Maric i ostali.

              Jos mu pravili docek na aerodrom....
              Taj doček na aerodromu je još i najbolji deo oko Sofoa.[emoji23]

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Taj doček na aerodromu je još i najbolji deo oko Sofoa.[emoji23]

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                Bolji deo je bio kad je isao sa aerodroma kod Dabe po blagoslov.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • https://youtu.be/yOYRRrhFLzY

                  Na to i mislim

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Nisi me razumeo.
                    Mislio sam na skauting manje poznatih igraca.
                    Pa ko nije znao za Djenku, Kvinsija, Kinzija, Jovica itd,itd.
                    Pre svega sam mislio na strance.
                    TK je igrač sa pedigreom i nije neki "skauting" bio potreban da bi se o njemu znalo, posebno jer je i u komšiluku bio i masi navijača je bio pred nosom.
                    Last edited by nebitan; 25-05-18, 17:30. Reason: k
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Samo da dam update, jer smo pomenuli Zalgiris i Grigonisa iz Albe. Igrao je za 180k godisnje platu u Albi, da se stave neke stvari u perspektivu. Zalgiris ga uzima, i otkupljuje mu zadnju sezonu ugovora.

                      Comment


                      • Биће занимљиво видети колико играча Жалгирис задржава из садашње екипе.

                        Comment


                        • Originally posted by Дијаз View Post
                          Биће занимљиво видети колико играча Жалгирис задржава из садашње екипе.
                          Mislim da Micic je u problemu, iako ima jos jednu sezonu ugovor. Pokusace Daviesa i Whitea da zadrze sigurno.

                          Pangos pali 99%

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • @Nas i Manny
                            OK, poklapa se sa pricom koju sam cuo...
                            Poenta je - sta smo mi imali od toga? Momci su se ubili od skautiranja, predlozili xy igraca i dosao je ko? Djenka i Miler... Pri tome, oni nisu bili bas nepoznati, ali ajde neka bude da jesu Jos neko??? Ne secam se.
                            Tako da Manny nema potrebe da opet potezes to 'realno', ili ne. Na istoj smo strani, samo nam se pristupi razlikuju.
                            Koja je poenta Nas-ovog upisa? Opsirnije je objasnio ono sto sam ja rekao u jednoj recenici, a rezultat trogodisnjeg rada je bio Miler i Djenka. Takav skauting nam ne treba, tj. takvov koriscenje skautinga nam ne treba jer ako za 3 godine dovedemo jednog-dva igraca, onda je to gubljenje vremena, pa makar nas nista ne kostalo. Tu se opet vracamo na ono sto sam ja napisao - DR je vise voleo igrace koji su igrali u Evropi, pa makar i kratko.
                            Kako ja sada vidim stvari, KKCZ mora taj pristup da promeni i bude daleko otvorenija za 'nedokazne' igrace

                            Comment


                            • Originally posted by Grof View Post
                              @Nas i Manny
                              OK, poklapa se sa pricom koju sam cuo...
                              Poenta je - sta smo mi imali od toga? Momci su se ubili od skautiranja, predlozili xy igraca i dosao je ko? Djenka i Miler... Pri tome, oni nisu bili bas nepoznati, ali ajde neka bude da jesu Jos neko??? Ne secam se.
                              Tako da Manny nema potrebe da opet potezes to 'realno', ili ne. Na istoj smo strani, samo nam se pristupi razlikuju.
                              Koja je poenta Nas-ovog upisa? Opsirnije je objasnio ono sto sam ja rekao u jednoj recenici, a rezultat trogodisnjeg rada je bio Miler i Djenka. Takav skauting nam ne treba, tj. takvov koriscenje skautinga nam ne treba jer ako za 3 godine dovedemo jednog-dva igraca, onda je to gubljenje vremena, pa makar nas nista ne kostalo. Tu se opet vracamo na ono sto sam ja napisao - DR je vise voleo igrace koji su igrali u Evropi, pa makar i kratko.
                              Kako ja sada vidim stvari, KKCZ mora taj pristup da promeni i bude daleko otvorenija za 'nedokazne' igrace
                              Nije to ništa nepoznato za DR .U nekoliko intervjua je govorio kako je skeptičan prema igračima bez evropskog iskustva , pogotovo iz NCCA

                              Sa druge strane Manny je u pravu za Miška.Gotovo svi igrači su njegovi... osim JJ tandema.

                              Čini mi se da tako nije bilo ranijih sezona

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • 209cm / 2000

                                Comment

                                Working...
                                X