Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post


    Mali Samanic

    FMP nije razvojni tim, i ko veruje u to bolje da predje na snooker. Mi smo izgubili reputaciju pozeljne lokacije za mlade igrace. Svi znamo ko je kriv za to. Ostaje nam samo iz svoje akademije sto namaknemo, i stranci neki mladi. To je nazalost to. Mislim da je krem talenta u regionu za nas zavrsena prica nazalost. Jebi ga, povraca mi se od toga ali je tako.
    Истина је ово али мислим да таквим талентима уопште није циљ ни један од овдашњих клубова. Где је био овај Шаманић да ли знаш пре него што је отишао у Барселону (зашто су се они уопште одлучили да га пусте) и зашто пре те Барселоне није изабрао Цедевиту нпр. или Олимпију у којој је сада.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Decko tek sutra puni 18 godina, tek je sutra punoletan...Pratim dosta bas spansku drugu ligu i mogu reci da je malo igrao u Barsi B, oni uvek, do kraja se bore zaopstanak i onda na kraju dovedu nekog..prosle nisu ali je samo Kurucs igrao za A tim, tj skidao se i jos neko za klupu verovatno, da Martinez...Samanic je malo igrao i za B tim... imao je Geruna Djedovica i bas Kurucsa na toj nekoj poziciji...suvise je mlad ovi su po 2-4 godine stariji...Veliki je talenat on, imao je dobar turnir u 18 ali veliki rad je pred njim...bice mali dobar igrac...

      Nema trika da bi dobio sansu u Barsi posle ovakve njihove godine gde jure F8 posto poto..bolje mu u Olimpiji da igra 10-15m nego to isto u Barsi B ili tamo cak 20m..u Barsi A bi igrao eventualno neki garbidz tajm ili neki minut...tu i tamo...dobar potez..
      Ma naravno, slažem se. On da je neki Dončić ne bi odlazio iz Barse, ovako mu se u Olimpiji otvaraju ti seniorski minuti s obzirom da Olimpija igra rekreativno ABA kao i većina timova, a opet ima to neko ime jer su stvarali nekada dobre igrače. Ima to skroz logike. Da.

      Comment


      • Prizeljkivani Shawn Long je potpisao za New Zealand Breakerse u NBL.

        Another one bites the dust...

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Zaključati temu. . .to je to

          Comment


          • Andrew-Rowsey potpisao za Solnok, Midzet od 180cm je zlo i naopako od igraca, te fizikalije su ga i odbacile do Evrope, za ovog naseg je deset u glavu i u Evropi ce imati sigurno odlicnu karijeru..ne bih rekao da kosta vise od 100k ni u snu...a verovatno i dosta manje mada ne bih isao toliko daleko sad...Ubada mi u oci dok gledam rostere po Evropskim ligama koliko dobrih mladih PG iz Amerike ima po svakakim evropskim vukojebinama...ali ne treba zamariti svlacionicu koju donosi baby choe, drugi pick je trebao biti neki klovn iz cirkusa, posto bi tek tad atmosfera bila ludilo..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Pogledah mu prvi highlight na YT i zavrte mi se u glavi koliko je puta u kratkom periodu ispalio trojki. Plus, white man can't jump.

              Comment


              • Mali je kidalica..oni su i Krafta doveli pa i Holideja...imaju madjari skauting. Alba njihova je dovela isto kidalice iz NCAA..za njihov nivo kosarke i sporta..rade fantasticno..i po celoj Madjarskoj..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Kako je moguce da je sin nase legende, i omladinski reprezentativac zavrsio kod komsija?
                  Da li je neko postavio ovo pitanje?

                  Comment


                  • Vi bi da sinove legendi ubacimo u klub a kad sina legende Covica dovedemo e onda je sin na tatko

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Vi bi da sinove legendi ubacimo u klub a kad sina legende Covica dovedemo e onda je sin na tatko
                      Covic senior nije igrao u Zvezdi - on se zaigrao sa Zvezdom.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Kako je moguce da je sin nase legende, i omladinski reprezentativac zavrsio kod komsija?
                        Da li je neko postavio ovo pitanje?
                        Postoji neka legenda da je legenda jedan od ispijaca kafe u S. Bana... da je bas pritiskao da bude kalif umesto kalifa, khm Radonje i tako...
                        Te klince ne znam uopste. Ko sta igra? Trifin mali je dvojka, ili jedinica?

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Kako je moguce da je sin nase legende, i omladinski reprezentativac zavrsio kod komsija?
                          Da li je neko postavio ovo pitanje?
                          To je pitanje i za Čovića i za Acu.
                          Btv, obojica mi se gade zbog svog rada u i oko CZv.
                          Last edited by nebitan; 05-09-18, 13:24.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Vi bi da sinove legendi ubacimo u klub a kad sina legende Covica dovedemo e onda je sin na tatko
                            Neki bi da dovedu (i doveli) sina na tatko koji nema zabelezen rezultat bez tatka, a isti ti ne bi da dovedu omladinskog reprezentativca koja nema mnogo veze sa tatkom. Ili se barem nadam da nema.

                            Originally posted by Grof View Post
                            Postoji neka legenda da je legenda jedan od ispijaca kafe u S. Bana... da je bas pritiskao da bude kalif umesto kalifa, khm Radonje i tako...
                            Te klince ne znam uopste. Ko sta igra? Trifin mali je dvojka, ili jedinica?
                            Fuj, losa prica ako je istinita....Trifin mali je trojka.

                            Comment


                            • Meni je dečko onako, ništa specijalno. Ima visinu, operisan od šuta. Slab finišer i generalno mekan igrač. Nema neku karakteristiku koja bi ga stavila ispred malog Paunovića, o Pecarskom da ne pričam. Ne znam čemu drama oko tog prelaska, nek ide svako tamo gde misli da će mu biti dobro.

                              Comment


                              • Gledam iz predsezone neke snimke, sta radi trio Killian Hayes, Malcom Cazalon i Theo Maledon iz Francuske. Momci su svi 2001. godiste i sva trojica su vec sa 17 godina potpuno spremni za seniorsku kosarku. Ne bi bili izvrsni u svim ekipama i svim sistemima, ali su legit igraci za seniorsku kosarku i tu nema nikakve sumnje. I onda pomislim da mi imamo Borisu i Radanova koji su 3 godine stariji i neki kurcevi prospekti, a njihova sudbina u seniorskoj kosarci je pod velikim znakom pitanja. Posle neko pocne da prica o razvoju talenata, sramota...

                                Sva trojica igraju bekove. Maledon je PG od 196cm, Hayes i Cazalon su SG/SF tweeneri od 198cm. Svi trojica raspon ruku preko 210cm, odlican defanzivni potencijal, atleticizam, meka ruka i shooting motion. Naravno imaju mnogo da napreduju, ali svi su projektovani NBA pickovi 2020. godine. Naravno da li uopste treba napomenuti da ce sva trojica igrati za svoje ekipe ove godine, u seniorskom timu.

                                Comment

                                Working...
                                X