Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Upravo tako, dobio bi 400k u naredne dve sezone, mogao je i Golden Stejt da želi da ga potpiše njegova realna cena za Zvezdu i za bilo koji drugi klub je ta za koliko je potpisao, sam si rekao da je bio anonimus iz francuske lige koji je igrao FCL, sam sebi skačeš u usta.
    Imao si uvid u njegov ugovor, pa sa sigurnoscu tvrdis? Ja nisam napisao da je bio anonimus, jer je decko draftovan proslog leta, bio na sirem spisku francuske reprezentacije, vazio za NBA prospekta i imao potpisan ugovor sa Evroligasem Bambergom. Igranje francuske lige i FIBA Lige sampiona sam pomenuo u kontektstu njegovog iskustva, koje je bilo skromno. Ako ti mislis da je on menjao agenta i otkupljen od Bamberga da bi kod nas uzeo 400k za dve sezone, onda ok... I ne, ne mislim da je kod nas imao neki ogroman ugovor, al' ovo je bas preterivanje.

    Comment


    • Za igrača njegovog renomea u trenutku kad je dolazio u Zvezdu poprilično mi realno deluje da je u prošloj sezoni imao recimo neku cifru između 125-150k, u drugoj 175k, u trećoj 225k.
      Naravno, te cifre su fiktivne, jer se ugovor uvek potpisuje na barem godinu više nego što će igrač zaista da igra upravo zbog obeštećenja.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Za igrača njegovog renomea u trenutku kad je dolazio u Zvezdu poprilično mi realno deluje da je u prošloj sezoni imao recimo neku cifru između 125-150k, u drugoj 175k, u trećoj 225k.
        Naravno, te cifre su fiktivne, jer se ugovor uvek potpisuje na barem godinu više nego što će igrač zaista da igra upravo zbog obeštećenja.
        Ok, meni ne deluje realno.

        Comment


        • U kosarci se ne uzima igrac na 2-3g zbog obestecenja..to Cova samo ima takvu viziju i klubovi odavde...Uzimas da ga razvijes i i napravis igraca ili pak ako vidis igraca kao bitan deo tima i samog kluba...uzeti igraca da bi prodao je pogubno u kosarci..nismo docekali nikog da dostigne zenit..posto im je zinulo dupe za pare..koje ne znaju da nabave..jbte on se cigani za svakog igraca da uzme neki dinar..onda naleti Tiodor i taj isti milano mu uvali...da ne pisem sta..

          Drugo, nema trika da je dosao da igra za 125k prvi itd...pre bih rekao minimum 200, 250. 300k ali to samo sto nas je cova navikao na Bajke..realnost kao EL tim jeste da mu das 300-350-450taj neki fazon..oko 150k je imao u Nanteru cenim.. sad da dodje u EL, zbog iste sume itd..

          Lesor je pokazao vise od mnogih u svojim godinama, NIJE IMAO TRENERA i saigrace dovoljno dobre da pokaze sta zna..ali nije on tu kriv..vec trener da ponovim jos jednom..a za trenera je kriv Covic, da ponovim jos jednom...cekamo da podvuce tu cuvenu crtu...smejurija od kluba..posle EL i para, ne zna se ko pije a ko placa..izbacice nas EL sve sa Balkana i treba tako..Nismo mi za to, prvo da se sredimo pa kad to dodje za jedno godinu, 10-20 onda da se igramo..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ljudi, iskulirajte, drmnite neki hajneken(mozda ce biti u nasem sponzorskom pulu), uhvatite nesto zensko za dupe i lagano.

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Ljudi, iskulirajte, drmnite neki hajneken(mozda ce biti u nasem sponzorskom pulu), uhvatite nesto zensko za dupe i lagano.
              Pivo ne pijem, retko izlazim, e da..imam zenu 10 godina..tako da ni od dupeta nista jedino sto volim jeste da putujem i gledam kosarku..i serije da dodam..to je to..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Igrač od 22 godine koji nije izašao iz Francuske i kome su falilii gomile košarkaških fundamenata da košta 200k? Važi.
                Najsmešnije je da sam zapravo ja cele prošle sezone branio i Lesora i Radičevića i Alimpijevića a sad kad se došlo do moje početne premise da je ipak trebalo da budemo strpljivi sa njima koju neko drugi izgovara sedam, osam meseci nakon mene onda je ona prihvatljiva. Ali, bolje i naknadna pamet nego nikakva.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ma jok, iskopaj i neki albanski klub u odnosu na koju je Zvezda kurac od kluba. Možeš i finski, irski ima ih puno koji su renomiraniji od Zvezde.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Pivo ne pijem, retko izlazim, e da..imam zenu 10 godina..tako da ni od dupeta nista jedino sto volim jeste da putujem i gledam kosarku..i serije da dodam..to je to..
                      Losmi, mangupe jedan.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Pivo ne pijem, retko izlazim, e da..imam zenu 10 godina..tako da ni od dupeta nista jedino sto volim jeste da putujem i gledam kosarku..i serije da dodam..to je to..
                        Pa on rece uhvatite nesto zensko za dupe, tako da scepaj zenu, naravno ako u medjuvremenu nije promenila pol

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Igrač od 22 godine koji nije izašao iz Francuske i kome su falilii gomile košarkaških fundamenata da košta 200k? Važi.
                          Najsmešnije je da sam zapravo ja cele prošle sezone branio i Lesora i Radičevića i Alimpijevića a sad kad se došlo do moje početne premise da je ipak trebalo da budemo strpljivi sa njima koju neko drugi izgovara sedam, osam meseci nakon mene onda je ona prihvatljiva. Ali, bolje i naknadna pamet nego nikakva.
                          Niko nije napisao da je trebalo da budemo strpljivi sa Alimpijevicem, kamo srece da nikada nije ni seo na Zvezdinu klupu. Samo je konstatovano da je kao 31-ogodisnjak sa KLS iskustvom dobio priliku da trenira Zvezdu, predstavljen je kao mlad i perspektivan strucnjak i dugorocno resenje, a otpusten je pre kraja sezone. Niti su ga na mesto trenera postavili navijaci, niti su ga sa tog mesta smenili, obe stvari je uradio veliki vizionar Nebojsa Covic.

                          To je poenta koju nikako da shvatis, niko ovde preterano ne place za raznim Radicevicima, Enisima, Lesorima, Jankovicima i Jovanovicima, nego se dovodi u pitanje ozbiljnost kluba koji u tako kratkom periodu izmenja toliko igraca. Koja je bila poenta njihovog dovodjenja, posto instant resenja nikako nisu mogli da budu, klub koji ih je potpisao na visegodisnje ugovore ih je pootpustao posle 18 utakmica/3-4 meseca/jedne sezone, a pritom im nije data ni sansa da rade sa kvalitetnim trenerom?

                          I tu se vracamo na sustinu, a to je da mi u ovoj fazi kao klub nemamo jasnu viziju i plan, da sportskog direktora imamo samo na papiru, a skauting ni na papiru, dok od trenera mozemo da dovedemo samo pocetnike... I sve dok budemo trazili dezurne krivce u igracima, menjali ih kao na traci, povremeno smenili i nekog trenera kada bas zaglibi, a odbijali da se suocimo sa stvarnim uzrokom svih tih problema, kao klub cemo nazadovati. Ali posto je nekima dovoljan kontinuitet to sto je kosarkaski one man army Nebojsa Covic tu, jer Zika Pauk i Goran Vesic vrebaju iz prikrajka, onda neka tako bude... Eto sada je tu i sin Filip kao najbolje dostupno domace resenje na poziciji pleja, milina... Ako pak podrska navijaca izostane i poseta bude nikakva, to je zato sto su navijaci govna, ne zasluzuju hrabre Covice u upravi/na parketu i ne secaju se gde smo bili 2011.

                          Sada ide onaj deo kada ti napises da su ovo neutemeljene i preuranjene pretpostavke, izvuces random stavku iz konteksta i teras po svome dok ne razvodnjis polemiku do besmisla... Jedino sto ovaj put necu da se upecam, posto sam malo drugacije isplanirao vikend. Al' mozda navratim tamo pocetkom radne nedelje...

                          Comment


                          • Originally posted by Nas View Post
                            Niko nije napisao da je trebalo da budemo strpljivi sa Alimpijevicem, kamo srece da nikada nije ni seo na Zvezdinu klupu. Samo je konstatovano da je kao 31-ogodisnjak sa KLS iskustvom dobio priliku da trenira Zvezdu, predstavljen je kao mlad i perspektivan strucnjak i dugorocno resenje, a otpusten je pre kraja sezone. Niti su ga na mesto trenera postavili navijaci, niti su ga sa tog mesta smenili, obe stvari je uradio veliki vizionar Nebojsa Covic.

                            To je poenta koju nikako da shvatis, niko ovde preterano ne place za raznim Radicevicima, Enisima, Lesorima, Jankovicima i Jovanovicima, nego se dovodi u pitanje ozbiljnost kluba koji u tako kratkom periodu izmenja toliko igraca. Koja je bila poenta njihovog dovodjenja, posto instant resenja nikako nisu mogli da budu, klub koji ih je potpisao na visegodisnje ugovore ih je pootpustao posle 18 utakmica/3-4 meseca/jedne sezone, a pritom im nije data ni sansa da rade sa kvalitetnim trenerom?

                            I tu se vracamo na sustinu, a to je da mi u ovoj fazi kao klub nemamo jasnu viziju i plan, da sportskog direktora imamo samo na papiru, a skauting ni na papiru, dok od trenera mozemo da dovedemo samo pocetnike... I sve dok budemo trazili dezurne krivce u igracima, menjali ih kao na traci, povremeno smenili i nekog trenera kada bas zaglibi, a odbijali da se suocimo sa stvarnim uzrokom svih tih problema, kao klub cemo nazadovati. Ali posto je nekima dovoljan kontinuitet to sto je kosarkaski one man army Nebojsa Covic tu, jer Zika Pauk i Goran Vesic vrebaju iz prikrajka, onda neka tako bude... Eto sada je tu i sin Filip kao najbolje dostupno domace resenje na poziciji pleja, milina... Ako pak podrska navijaca izostane i poseta bude nikakva, to je zato sto su navijaci govna, ne zasluzuju hrabre Covice u upravi/na parketu i ne secaju se gde smo bili 2011.

                            Sada ide onaj deo kada ti napises da su ovo neutemeljene i preuranjene pretpostavke, izvuces random stavku iz konteksta i teras po svome dok ne razvodnjis polemiku do besmisla... Jedino sto ovaj put necu da se upecam, posto sam malo drugacije isplanirao vikend. Al' mozda navratim tamo pocetkom radne nedelje...
                            Igranje Ec jedne godine nije nazadovanje,mislim da imamo lepe sanse da igramo opet El dogodine i tada će se zaboraviti jedna godina Ec!
                            Manje kritike a više podrške klubu,igračima i ljudima u koji vode klub pomoći će da se vratimo gde nam je i mesto,u El

                            Comment


                            • Nes ko da piše klinastim pismom, ali šatrovački i to u lokalnom dijalektu.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Jašta, čas kritikuje što su otišli igrači iz prošle sezone, čas " i ne treba da se preterano plače za njima", nikako čovek da se dogovori sam sa sobom.
                                Meni lično se sviđaju njegovi upisi kada se bavi košarkom i strukom, nekad osmotri stvari iz nekog ugla koji je meni promakao.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X