Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbog prevelikog hajpa oko Markovića, sada je atmosfera kao da smo doveli Pota, a ne Reglanda...
    Dobrodošlicu Džou, a mi da se okrenemo traženju drugog pleja jer je jednostavno preveliki rizik da uđeš samo sa Reglandom u sezonu, Beron je više dvojka, dok je Davidovcu najprirodnija pozicija 3,on svakako može da se u nekim situacijama i zamislima spušta na 1,ali dugoročno bi to bilo loše rešenje, od domaćih mi jedino pada na pamet Avramović, eventualno Novak, tako da bih ja tu tražio nekog prospekta preko bare.
    Još jedna stvar koja mi se sviđa je da imamo gotovu celu ekipu sklopljenu pre priprema, što znači da će momci imati više vremena da se uigraju i upoznaju, čini mi se da smo ciljali dobre momke i ne bi tu trebalo da bude problema sa hemijom, bar se nadam...
    Sve u svemu miriše ovo na jednu lepu sezonu kako u domaćim tako i u evropskom takmičenju.

    Comment


    • Iskreno, nisam Raglanda ocekivao.
      Dobar je on igrac, tu nema sumnje, ali covek na pleju od 182 i na beku 188 u patikama, hm...

      Comment


      • Mislim da je to to, eventualno ce (kao po navici) da se ceka da li ima nesto u oktobru-novembru-decembru ako zaskripi na 1 ili 4. Verujem da ce Nenadic ili Radanov biti taj sedmi u rotaciji spolja, a Perper ce igrati kao "lazna cetvorka" ako bude bilo potreba (a bice).

        Roster je super, jedino nema vise ni c od ciklusa, ali sta da se radi. Ova sezona je ili pukovnik ili pokojnik, necemo bez EL moci dve sezone uzastopno da trosimo ono sto ne zaradjujemo.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Meni se u principu svidja tim. Imas nove igrace, atraktivne..neka nova prica...Tomic novi trener, za pocetak ozbiljan i ima znanje..Regland atraktivan,Baron isto..manje vise svi su...sem Peperoglua , mislim za oko...Davidovac mozda iskorak..Dobric isto..Meni je ovde manje vise, visak Lazic...Dobric bi morao da igra po meni 20mLazic eventualno u rasponu 10-15m....

          Za pleja bi uzeo ..ne znam koga..znam smao da od ovih domacih ne bih nijednog..

          Kazem imas atraktivan tim, platio si fino...bice dobro za publiku itd..Na stranu sto od nas ne zavisi iskljucivo dal cemo uzeti titulu....

          Svakako ovo ne pere Covica, nije pdovukao crtu..sta on radi i sta ce reci to mislim da ni on ne zna...nadam se smao kad ode jednog dana da ce racun normalan, kako je sam i rekao da ce biti.



          Mora kao novi trener da ima nekog svog u timu Radonjic = Simonovic , Tomic = Stratos, ja bi najvise se obradovao Dangubicu sada ali dolaskom Stratosa mislim da tu nema sta vise da se nadamo.
          Mnogo je bitno koga ce na back up i da li ce se Borisi dati sansa makar do Decembra kada sleduje poznato kukanje i da nam treba doselekcija ako nam finansije dozvole, I sem jedne godine stalno smo tada vrsili zamene ili dopune. Zato smatram da Borisa i Radanov moraju dobiiti mesto u 12 jer sa ovim timom ovako sastavljenim velike sanse da prelazis sledecu fazu u EC i u ABI ces svakako biti medju 4 bez obzira na broj kikseva do tada.

          Backup mi je misterija gde i sta, a sta mislis da se kojim cudom desi da Jankovic ostane koliko je to upgrade ili je to gotova prica i daj da probamo sa Borisom_?

          Comment


          • Pod uslovom da je istina, ja da se pitam, dao bih mu sutra ispisnicu. Perperoglu bi mi pokrivao tu na 4 a Borisi bih dao dobrih minuta. Igrao je Perperoglu na PF u Izraelu, pogledao sam par utakmica, dobro je rotirao. Nama u napadu svakako treba sirine tako da to nije ni problem. Ako nije istina onda ce se pisati kako sam i u proslom postu pokusao da budem vidovit. Za bekup PG ce valjati neki defanzivac, korektor i ako je moguce da isto bude solidan p&r igrac, stim da Ragland uopste nije los sto se presinga na loptu tice a ako ga pokusaju spustati na low da igraju ledjima, pa ima brat Ojo tu da spusti zavjesu ili Faye.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post


              Mora kao novi trener da ima nekog svog u timu Radonjic = Simonovic , Tomic = Stratos, ja bi najvise se obradovao Dangubicu sada ali dolaskom Stratosa mislim da tu nema sta vise da se nadamo.
              Mnogo je bitno koga ce na back up i da li ce se Borisi dati sansa makar do Decembra kada sleduje poznato kukanje i da nam treba doselekcija ako nam finansije dozvole, I sem jedne godine stalno smo tada vrsili zamene ili dopune. Zato smatram da Borisa i Radanov moraju dobiiti mesto u 12 jer sa ovim timom ovako sastavljenim velike sanse da prelazis sledecu fazu u EC i u ABI ces svakako biti medju 4 bez obzira na broj kikseva do tada.

              Backup mi je misterija gde i sta, a sta mislis da se kojim cudom desi da Jankovic ostane koliko je to upgrade ili je to gotova prica i daj da probamo sa Borisom_?
              Ono sto sam siguran jedino oko kluba KKCZ, jeste da smo u spinovanju presli i sns...

              Drugo, Borisije najbolje da ode, trebalo bi pravo cudo da se desi i da se on sad potpuno vrati..On kao momak od 20g ako zeli da ima mesto u timu, mora da se nametne a on to ne moze ni u svojoj genraciji..

              Borisa i Radanov ne mogu dobiti sansu a razlog je ocigledan..zelis da se vratis u EL..NEMA TU PROSTORA ZA TAKVE ZAJEBANCIJE A mislim da i Tomic nije taj tip trenera, ali da kazem da nisam siguran u ovu konstataciju..

              Mi mo valjda jedini klub na svetu gde igraci dolaze za 4x 3x 2x manje para nego sto su igrali sezonu pre..NC kad pokaze ugovor Rocha na 250k ja cu patiku da pojedem..

              Ja bih poslao njih dvoje na pozajmicu, tamo gde mogu igrati 25m+ i to je kraj price..za operaciju EL nema mesta za experimentisanje, mislio sam drugacije ali nisam ocekivao ovakav tim da budem iskren, tako da ono, to nije najbolje resenje za Zvezdu mozda, ali za njih jeste...ako ovu sezonu budu stagnirali igrali u FMP kod svoje kuce da ih maze i paze, od njih nema nista...

              +mislim da je Regnald Covino resenje, mora neko da uveseljava publiku,u sustini i dobar potez zbog njih se i pune hale...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • u kom cenovnom rangu je Joe?

                pošto košta...?

                Comment


                • Diskutabilno, ali Kuban sve igrace placa iznad realne cene..bio je on u Milanu igrao EL...Trazio ga je Zenit po sportandu a rekli su da je Avelino dao veliku ponudu za njega i oba puta su rekli da je skoro gotov transfer a to je bio krajem Jula.....

                  Mislim da je rekao, jbs ovo sve, bio sam u Italiji, Rusiji, ajde idem u Srbiju da igram za manje para..prepoznao sam pravu sportsku pricu...Po meni, necu i da kazem koliko cenim..posto kad god neko dodje ja obaram cenu za 100-200k realnih..da ne bi navukao bes brace koja vole kad im Cox kaze, da su prepoznali sportsku pricu i da jbs pare...Viva la revolucion
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • znači, fin neki momak...

                    Comment


                    • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        Pratim italijansku ligu prilično dugo, Avelino sam voleo da gledam baš zbog njega ...
                        što reče Losmi, ne beži od odgovornosti ... ne da ne beži, već obožava neizvesne završnice kad se lomi.
                        Visina, hm ... reče mi jedan stari trener nekad davno, na jednom mestu ...
                        "Nije toliko bitno koliko je igrač visok, mnogo je važnije na kojoj visini igra"

                        edit:
                        kako bi na ovaj roster legao jedan Julyan Stone, to je već neka druga priča.
                        Brat Julyan mmmmmmm

                        Kako bi on povezao Ojo sa koshom i zalepio shamare Baronu i Reglandu kad krenu da carine

                        Comment


                        • Evo i ja da prozborim koju.

                          Joe je dobar igrac i ima puno kvalieteta ALI onaj koji je najpotrebniji nama na nas roster, on realno nema. On je dobar igrac, koji nama ne treba realno. Plej kakav treba da legne na ovaj nas roster ne moze da igra kosarku kao Regland. Mislim moze, ali onda ce to itekako da utice na rezultate i kvalitet igre.

                          Ajmo da vidimo i tog backupa, pa cemo da pricamo o rosteru kad se sklopi.

                          Comment


                          • feldin u Jerusalimu

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Evo i ja da prozborim koju.

                              Joe je dobar igrac i ima puno kvalieteta ALI onaj koji je najpotrebniji nama na nas roster, on realno nema. On je dobar igrac, koji nama ne treba realno. Plej kakav treba da legne na ovaj nas roster ne moze da igra kosarku kao Regland. Mislim moze, ali onda ce to itekako da utice na rezultate i kvalitet igre.

                              Ajmo da vidimo i tog backupa, pa cemo da pricamo o rosteru kad se sklopi.
                              A otkud info dadolazi i bek ap stranac?
                              Mislim, posle ispale za Pefija, pominjan je taj NCAA prospekt za bek ap pleja, a s obzirom da je amer stigao, prenatrpani smo sa strancima.

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                A otkud info dadolazi i bek ap stranac?
                                Mislim, posle ispale za Pefija, pominjan je taj NCAA prospekt za bek ap pleja, a s obzirom da je amer stigao, prenatrpani smo sa strancima.
                                Nije bekup bio vezan za Markovica vec generalno se razmisljalo da je potreban kako bi ga razvili za sl sezonu. Matematicki ti mozes potpisati jos jednog stranca a da u rosteru zadrzis Simanica, Covica, Jovanovica onda bi imao roster za kup i KLS, ako sredis pasos za Oja onda prekrizi jednog sa liste.

                                Comment

                                Working...
                                X