Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Pa cekaj, ako ode morace se zadovoljiti sa nekih do 50% ostatka plate, znaci nekih 500k a ako ostane dobija 1milion a covjek je toliko povredjivan da mu sezona na klupu uopste nije losa opcija. Nisam siguran da se covjek u tim godinama lako odrice para...
    Ako je njegov izbor da ne igra godinu dana I prima pare OK.
    Ova situacija me podseca da slucaj Rajsa I Barse proslo leto.

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Jel Dangubica nesto vezuje za klub ili je slobodan igrac?
      Pominjalo se neko obestecenje
      Istekao mu ugovor, samim tim nema ni obestecenje. 4 godina je kod nas Dangubic, posle Lazica najduze je kod nas. Dobric ulazi u trecu godinu ugovora, evo sada i Zirbes pocinje trecu godinu, Djenka je bio tri godine....

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        @Laza

        Znas kako ide kada se vratis sa odmora a o poslu ne mislis ni sekundu pa te saceka gomila problema,ne stignes ni da pogledas nista van toga. Nikols, samo sam se nasmejao sinoc, jer nijedno pojacanje nje objavljeno na Sportandu za nas ove sezone osim kada je done deal.

        Neko je pustio vest da smo zainteresovani, mozda i jesmo ali cena njegovog angazovanja ce biti manja nego sto je igrao u Cedeviti jer Cedevita nije htela da ga produzi za tu cifru./330 k/
        Verovali ili ne Pefi je i dalje u igri ali je problem njegova osnovna plata od 1.1 milion u Himkiju. Himki nije Fener pa da ucestvuje u plati kao kod Pere, a Pefi nema nameru ni za jedan cent da igra manje.
        Dangubic???? Ne bi da dajem laznu nadu nikome ovde a mislim da mu dosadjujemo da ostane i ove sezone kod nas. Ne pitajte za zdravstveno stanje samo iznosim kakvi su planovi, ali mislim da Danga ima druge planove (citaj Misko)
        Berovicki se trazi novi klub koji je spreman da prihvati njegovu platu ali za sada slabo nesto ide.
        PLay se trazi ali je ono sto je trenutno u ponudi jako slabo i mora se i dalje cekati. Kada se kaze slabo misli se na odnos cena kvalitet i ono sto nama treba.

        U vezi FC3 sto se suska da je mozda on planiran da ostane, ne znam ali znam da ako se to desi LOSMISK spremaj topic samo za mene i tebe i da ucestvujem zajedno sa tobom u napade na bilo koga ko se pojavi na ovom forumu da opravda taj potez.

        Jovanovic je velika misterija, kazu da radi individualno preko leta, ima ugovor i nema uopste nameru da ide u FMP, Pera je out, Keselj mislim isto out.
        Pefi ne moze biti u igri ako je cifra 1.1m...Da je spuste na 350-400k mi da platimo,vise im se isplati da bude kod njih na treningu...Njegova realna cena za mene je oko 250-300k..ne vredi nista vise od toga..On ima 30 godina, a ponasa se i igra kao da ima 35 bar...

        Za nas bi radio posao ali za vise ajde da kazes od 350k za nas prosto nema vrednost....Himki je lud sto je platio te pare za njega, verovatno zbog Sveda..posto ovaj ne trazi lopte nista...

        Sto se tice FC3 ostaje ovaj tvoj upis, doduse ostali su i neki drugi...To bi bila skandalozna odluka..i verujem da nece biti tako..ali tako sam mislio i 2011 da ga vise nikada necu videti u nasem svetom dresu...

        Danga je super da ostane za nas, ali za njega iskreno nije..najbolje je u Buducnost ali cujem da mu se ne ide zbog osuda navijaca...dok je Misko bio za tu shemu od pocetka..sto ne znaci da se bas sve pita Misko...

        Nikols ne vredi te pare, niti je vredeo u Cedeviti..mitovi i price rekla kazala...

        CZ kao sto sam napisao sinoc, vodi neki svoj rat protiv insajdera i radi sa strane i prosto ceka neku rupu u zakonu sto bi se reklo da dovede ''planirano'' pojacanje....Mislim da je samo Ojo bio planiran ovo ostalo mislim tesko....

        Jovanovic i Jankovic su nuzno zlo...imaju jake ugovore posle prvog ''ciklusa'' sad vec kdo Covinog xx ciklusa se dobro cese...Nema mesta za toliko igraca, opet imamo 4 centra skroz nepotrebna....

        Nek Cova izvadi LOVU ZA SUTONA,ABROMAITISA ILI OVOG ''SKUPOG'' VITAMINA i neka dovede dobrog keca i back-upa pa da krenemo da igramo kosarku...Koji crni Markovic, klasican ciglar i ima problema sa povredama, kazem za neke novce 300-350k jos i ok..svaki evro preko je bacanje para..On je igrac za jake klubove ali da bude back upp..Kao lider je ono..ne za velika dela..

        Kad ce biti pustene godisnje, i jos jendo pitanje Sarac ali ne i manje bitno...Dal dugujemo pare igracima i zasto toliko? Zasto NC izbegava skupstinu i podvlacenje crte...

        +da dodam opet PG1 PG2 I krilo SF/PF i da krenemo da igramo kosarku ako je moguce....

        PS jos jedno pitanje..zasto se dovede igraci kad nisu reseni stari..zivo me zanima ko ce to da placa i sta ce da rade sa Jovanovicem..lik niza klasa,uzeo lovu..kupice stan,ostace dosta u steku )) koji skauting majko mila...
        Last edited by LosmiSK; 01-08-18, 15:54.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Najsmesniji je deo gde mi dve godine mega rizikujemo sa trenerma bez TRUNKE iskustva u tom poslu i to da nam vode ekipu sa velikim ambicijam, ali se crta podvlaci kad je u pitanju rizika NCAA plej i sl

          Logike nigde...
          Za logiku potreban je i mozak.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Nikols je veliko pojacanja, cetvorka sa sutem uz to iskustvo osvajanja evrolige, lep potpis., ali dok se ne slika sa dresom nista.
            Imao je i Pero to sve, plus NBA iskustvo, pa ga nešto kočilo prošle godine.....ja bih rekao da ga je kočila godina proizvodnje.

            Comment


            • Nikols ako nešto poseduje to je radna etika.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • @LOSMISK

                - to sto si napisao za Pefija i maximalne cene je tacno, toliko mi max i mozemo da platimo ali da li ti stvarno mislis da je Pefi blesav da kaze ovima iz Himkija, znam mene su forumasi procenili da ne vredim vise od 350 ja se odricem ovog ostatka da bi igrao za voljeni klub vama za ljubav.Ako moze da im uzme lovu neka uzme , ja ti kazem a i sam si napisao koliko mi mozemo da se pruzimo za njega.......slazemo se tu u bocu,

                -FC3 nije mi dobro i ostajem pri svom upisu tako da nema sta da me juris, ja ti se unapred javljam da pokrenem kampanju,
                - Dangubic, ponavljam, vise bi se obradovao njegovom ostanku nego dolasku bilo kojeg od ovih forumaskih zelja, doduse povratak MWILL bi mi razvukao ogroman osmeh ali dzabe.
                - ne postoje insajderi za neke odluke koje donose on i Tomic zajedno. Neku info oko igraca znaju jos Kosovic i Topic. Filip Sun ni ranijih godina nisi mogao da izvuces bilo koju info, i bolje da je tako. Sta ima da se laprda okolo oko igraca, u cijem je interesu da se baljezga o nekim igracima ako nisu realni.

                -Jankovic je pokazao nesto sto uz novog trenera mozda da nam donese nesto bolje nego prosle sezone, ali ne mozemo imati 12 superstar igraca kao u poslednjoj sezoni DR , sami ugovori tih igraca te godine je dokaz i rezultata koji smo ostvarili jer ti 12 igrac na klupi bio DION THOMPSON sa godisnjom platom od 600k eur, a sada ti je problem Jovanovic kao 12 od 100 ili Davidovac od 80k

                - odakle da izvuce pare, igraci su isplaceni za proslu sezonu skoro svi, Jankovic pogotovo jer se nesto bunio i pravio probleme.
                - menja se uprava i ubedjuju se neki ljudi da udju u UO koji bi doneli i neke sponzorske ugovore, ne budi nervozan da saznas koliki je minus prosle godine bio, bice i to
                - sezonske pa verovatno u septembru, valjda hoce prvo roster i tim pa da znas unapred zasto kupujes kartu da ne bude prevara kao prosle sezone zar ne.

                Kasnije veceras se javljam, posao ceka,

                Nadam se barem da sam na deo pitanja ti odgovorio ali ti i dalje postavljas pitanja i donosis svoj sud i odluku i osudu da je to pogresno, tako da moji odgovori nikako ne mogu da tebe zadovolje,,ali sam ipak odgvorio ne zameri na odgovorima koji ne prijaju tvojim usima.

                Comment


                • Mi bas i ne pogadjamo te sa radnom etikom koliko se busamo u grudi da je to najbitnija stvar To nije bitno, vec mora da se podrazumeva za svakog igraca...

                  Licno, trenutno mi se ne svidja nas tim, ali se moze promeniti dosta za ova 3 nova igraca... Niti nesto sam posebno odusevljen sa strucnim stabom dok ih ne vidim na delu kroz sezonu. Nemojte odmah stavljati avatare trenra da ih ne morate skidati kao prosle sezone

                  Da zakljucim, tri igraca PG1, PG2 , 3/4 i zatvaraj radnju i kreci u akciju, ako Buducnost ostane na ovom timu, imamo solidne sanse da se pobijemo za prvo mesto ali nismo favoriti, sta vise trenutno smo bronzani..

                  Inace, veoma moguce da Milko dodje u jedan tim iz ABA lige..i da se osveti
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Meni ovo nije jasno za Pefija.
                    Ako sam dobro razumeo on ima vazeci ugovor sa Himkijem za platu od 1.1 milion evra. Ako trener ne racuna na njega ove sezone, a moraju da mu isplate taj novac to je cist gubitak u tom iznosu ako je Pefi bude presedeo na tribinama. Stoga jedino resenje za klub da umanji taj gubitak jeste da proba da ga pozajmi drugom klubu po trzisnoj ceni koja je daleko manja od 1.1 milion. Ne vidim zasto bi se uopste trazilo od Stefana da smanjuje svoju platu....jedino isplativo resenje za Himki jeste da neko ucestvuje u nekoj plati, pa ne razumem ovu pricu da Himki nije Fener. To je racionalno razmisljanje, ako ne racunas na igraca koga moras da platis, onda moras da ga iznajmis da bi umanjio svoj gubitak po tom poslu.

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Nikols ako nešto poseduje to je radna etika.
                      Imaju i neki drugi mlađi igrači isto to.

                      Comment


                      • @majstor pa sa tim djelom u kom bi mi ucestvovali, njima je isplativije da ga imaju na tribinama u slucaju povreda. Tu je problem. Sto Laza rece slucaj Rice.
                        U pocetku je taj posao bio realan al sad Himki ne popusta, Markovic nece da gubi ugovor a Zvezda nema pare.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          @LOSMISK

                          - to sto si napisao za Pefija i maximalne cene je tacno, toliko mi max i mozemo da platimo ali da li ti stvarno mislis da je Pefi blesav da kaze ovima iz Himkija, znam mene su forumasi procenili da ne vredim vise od 350 ja se odricem ovog ostatka da bi igrao za voljeni klub vama za ljubav.Ako moze da im uzme lovu neka uzme , ja ti kazem a i sam si napisao koliko mi mozemo da se pruzimo za njega.......slazemo se tu u bocu,

                          -FC3 nije mi dobro i ostajem pri svom upisu tako da nema sta da me juris, ja ti se unapred javljam da pokrenem kampanju,
                          - Dangubic, ponavljam, vise bi se obradovao njegovom ostanku nego dolasku bilo kojeg od ovih forumaskih zelja, doduse povratak MWILL bi mi razvukao ogroman osmeh ali dzabe.
                          - ne postoje insajderi za neke odluke koje donose on i Tomic zajedno. Neku info oko igraca znaju jos Kosovic i Topic. Filip Sun ni ranijih godina nisi mogao da izvuces bilo koju info, i bolje da je tako. Sta ima da se laprda okolo oko igraca, u cijem je interesu da se baljezga o nekim igracima ako nisu realni.

                          -Jankovic je pokazao nesto sto uz novog trenera mozda da nam donese nesto bolje nego prosle sezone, ali ne mozemo imati 12 superstar igraca kao u poslednjoj sezoni DR , sami ugovori tih igraca te godine je dokaz i rezultata koji smo ostvarili jer ti 12 igrac na klupi bio DION THOMPSON sa godisnjom platom od 600k eur, a sada ti je problem Jovanovic kao 12 od 100 ili Davidovac od 80k

                          - odakle da izvuce pare, igraci su isplaceni za proslu sezonu skoro svi, Jankovic pogotovo jer se nesto bunio i pravio probleme.
                          - menja se uprava i ubedjuju se neki ljudi da udju u UO koji bi doneli i neke sponzorske ugovore, ne budi nervozan da saznas koliki je minus prosle godine bio, bice i to
                          - sezonske pa verovatno u septembru, valjda hoce prvo roster i tim pa da znas unapred zasto kupujes kartu da ne bude prevara kao prosle sezone zar ne.

                          Kasnije veceras se javljam, posao ceka,

                          Nadam se barem da sam na deo pitanja ti odgovorio ali ti i dalje postavljas pitanja i donosis svoj sud i odluku i osudu da je to pogresno, tako da moji odgovori nikako ne mogu da tebe zadovolje,,ali sam ipak odgvorio ne zameri na odgovorima koji ne prijaju tvojim usima.
                          Citam tvoj tekst i reko sad ima da ga pohvalim..i tu sam na pola i onda vidim ugovor Tompsona 600k koji je inace dosao u Januaru mislim..kao da kazes da je ugovor Antica 1.1m evra..I opet si namerno stavio tih 12 superstarova Dejana Radonjica

                          Mislim, ja znam da tvoje pisanje i prica Covina moze da izazove reakciju koju hocete da na 80% nasih navijaca, ali ima nas koji i bez nekih inside prica znao kako i sta ide...

                          To sto skrivate vesti za KKCZ skidam kapu, mada sam provalio to dosta ranije da su vecine patke i mamci..

                          Pazi 12 igrac Deon Thompson....pa mi smo tu sezonu krenuli sa domacim igracima a dosao veliki Walters posle sezone iz Besiktasa..i izbaceni Tompson iz Galate....Sad iz ovog ugla kad gledas jesu supertalenti, to ih je DEJO napravio takve...

                          Naravno pitam dal je Bjelici sve isplaceno pa i Simanicu to ono sto sam nacuo a da nisam ni trazio da budem iskren...itd..ali da ne idem u krajnost i pitam neke druge stvari..posto mene one interesuju samo kad se pokrenu kao lazi... ))

                          E sad..Trenutne nase plate su oko 2m npr..a Cedevita je zatvorila roster za 2miliona eura vec...sa sve trenerom...Naravno to je ozbiljan klub koji ima pare na racunu za sl 3 godine,sve isplacene igrace i pika prve runde na ovogodisnjem draftu....te su i oni dobili ''kompezaciju''

                          Sto se tice sezonskih nije los ni septembar ali se nadam da cete pratiti modu partizanai da sezonske nece biti skupe...MENI VISE IZGLEDA da nece da da za manju lovu pa sad produzava ovo sa igracima do besvesti da ne mora da ih daje kao kkp za SICA LOVU ...jos se oni i ponose time...oni su tek za hospitalizaciju...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            @majstor pa sa tim djelom u kom bi mi ucestvovali, njima je isplativije da ga imaju na tribinama u slucaju povreda. Tu je problem. Sto Laza rece slucaj Rice.
                            U pocetku je taj posao bio realan al sad Himki ne popusta, Markovic nece da gubi ugovor a Zvezda nema pare.
                            Kako im je isplativije....ne verujem da ce Himki da pravi roster gde ce igraca na kojeg ne racunaju, ipak racunati ako se neko od prvotimaca povredi? Verujem ako ce se neko povrediti da ce dovesti novog, nego vratiti sa tribina onog kojeg trener nece. Isplativije im je da bilo sta uzmu za njega i tako smanje svoj gubitak, nego da im sedi na tribinama za punu platu, stim sto ce naravno gledati da ga daju za sto vecu cifru. Jedini problem koji ovde vidim jeste da ima klubova koji bi vise platili za jednu godinu za njega, nego mi.
                            Za Himki ne vidim drugo resenje nego da ga pozajme za sto vecu ponudu, a Stefan ce dobiti svojih 1.1M i ovako i onako.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Kako im je isplativije....ne verujem da ce Himki da pravi roster gde ce igraca na kojeg ne racunaju, ipak racunati ako se neko od prvotimaca povredi? Verujem ako ce se neko povrediti da ce dovesti novog, nego vratiti sa tribina onog kojeg trener nece. Isplativije im je da bilo sta uzmu za njega i tako smanje svoj gubitak, nego da im sedi na tribinama za punu platu, stim sto ce naravno gledati da ga daju za sto vecu cifru. Jedini problem koji ovde vidim jeste da ima klubova koji bi vise platili za jednu godinu za njega, nego mi.
                              Za Himki ne vidim drugo resenje nego da ga pozajme za sto vecu ponudu, a Stefan ce dobiti svojih 1.1M i ovako i onako.
                              Eto sad si ubo sustinu problema. Mozda oni odugovlace do poslednjeg dana da dobiju najvecu ponudu. Licno mislim da mi tu nemamo velike sanse i da bi trebali da usmjerimo snagu na nesto realnije.

                              Comment


                              • Ne znam samo da li je neophodan "consent" igraca u ovakvim situacijama, ili kao u NBA klub moze da te sibne u neki drugi koji oni odluce. U prvom slucaju imamo prednost, jer je normalnije da covek dodje kuci da igra kada mu je plata vec zagarantovana.

                                Comment

                                Working...
                                X