Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    Risticu srećno! Ovo je dobar potpis!
    Mislim da Jovanovic i Feldin treba da idu ali i da bi Ročestija trebali da zadrzimo!
    Keselj i Antic dovidjenja a i Laza u slučaju dobre ponude neka ide
    ...

    Vise puta je pisano a i NC je pre neki dan javno izjavio da Rochesti nece ostati.

    Comment


    • Sarac, ko je sledeci? ( kapiram FMP dvojac)

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        ...

        Vise puta je pisano a i NC je pre neki dan javno izjavio da Rochesti nece ostati.
        Ok,ja mislim drugačije,mislim da je Roč na ovaj roster neiskusni kec na 11 !

        Comment


        • Originally posted by Guthrie View Post
          Sarac, ko je sledeci? ( kapiram FMP dvojac)
          Ojo će za dan dva da potpiše,a Nenadic mozda neće ni dolaziti . . .

          Comment


          • Billi i Roč ... loša kombinacija
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Sarac, ko je sledeci? ( kapiram FMP dvojac)
              Meni se taj Nenadić uopšte ne sviđa . Suviše gleda sebe ...nema šut , zaleće se 1 na 5
              Jeste odigrao dobro protiv kkp u Pioniru ali...
              Možda neko ima drugačije mišljenje?

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by kankkunen View Post
                Billi i Roč ... loša kombinacija
                Bili je 2 i tu nema razgovora,od njega plej nikad biti neće. . .

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Meni se taj Nenadić uopšte ne sviđa . Suviše gleda sebe ...nema šut , zaleće se 1 na 5
                  Jeste odigrao dobro protiv kkp u Pioniru ali...
                  Možda neko ima drugačije mišljenje?

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Meni se svidja Nenadić voleo bi da dodje mesec dva sa ekipom da trenira pa ako zadovolji neka ga potpišu

                  Comment


                  • Originally posted by Ica;1855511[B
                    ]Bili je 2 i tu nema razgovora[/B],od njega plej nikad biti neće. . .
                    OK ...
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by Guthrie View Post
                      Sarac, ko je sledeci? ( kapiram FMP dvojac)

                      Ne zovem se IGOR a prezivam Vujcin da bi dao bilo kakvu izjavu u vezi novih potpisa.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Meni se taj Nenadić uopšte ne sviđa . Suviše gleda sebe ...nema šut , zaleće se 1 na 5
                        Jeste odigrao dobro protiv kkp u Pioniru ali...
                        Možda neko ima drugačije mišljenje?
                        Dobar, odlican....najveci problem je sto je trenutno guzva na njegovoj poziciji.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Ne zovem se IGOR a prezivam Vujcin da bi dao bilo kakvu izjavu u vezi novih potpisa.
                          Bicemo obavesteni...

                          Comment


                          • Originally posted by Guthrie View Post
                            Bicemo obavesteni...
                            Ne znam da li su javno negde napisali a zna se tj dogovoreno je da Topic bude prvi pomocnik, a i Kosovic ce biti isto deo strucnog staba, Lukman je vec imenovan kao kondicioni, ostaje samo jos trener koji ce biti zaduzen za skauting koje dolazi na insistiranje Tomica.

                            Nenadic je na cekanju sto se tice prelaska, sto se kaze mora neko da ode da bi on dosao, trenutno je guzva tamo gde njega planiraju.

                            Comment


                            • Oćemo li se Maje otarasiti nekako?
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Samo ako je neko lud da preuzme njegov ugovor, a zaista ne znam ko bi to mogao biti...daj Boze da se neki armani zajebe

                                Comment

                                Working...
                                X