Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista od prosle sezone ne treba uzeti kao aksiom, sve je promenjivo u ovoj. Tomic ce vec obaviti razgovor sa igracima pod ugovorom, objasniti svoje ideje a potom se odluciti za pojacanja.
    Trebace nam dva dobra pleja, ja bih iskreno i Thompsona vratio nazad na 4-5, vise na 4 tu mi je nekako najbolji. Vjerujem da Tomic nije pao s neba, da ima odredjene ideje i da je dobio zeleno svjetlo da ih sprovede pa sacekajmo da vidimo kako ce to da izgleda.

    Comment


    • Ja sam samo znatiželjan da vidim da li će Tomić zaista dobiti odrešene ruke da sastavlja tim po svom, ili će se gazda opet mešati.

      Comment


      • Biće jako teško formirati roster ove sezone, toga svi moramo da budemo svesni. Pošto je NBA liga pojačala razvojnu ligu i omogućila two-way ugovore, dobroh Amera će biti sve manje, što će povećati i cenu ovdašnjim igračima. I da smo u EL bilo bi komplikacija, a ne ovako. Postavite lestvicu nisko, čisto preventivno.

        @dekkard

        Rado bih ja da budem češće ovde, ali višak obaveza a manjak vremena.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Vec vidim naslov u novinama- Tomic insistirao da Filip Covic ostane u Zvezdi

          Comment


          • Cudilo bi me da ne ostane iskreno da vam kazem ..ja Ficu vidim u 15 recimo

            Comment


            • Ali Ćoki je jako nervozan to se vidi iz aviona ...ovako nervozan nije bio do sada ...

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Ali Ćoki je jako nervozan to se vidi iz aviona ...ovako nervozan nije bio do sada ...
                Vise puta sam pokusao da odgledam kzs do kraja i ne mogu, zeludac me zaboli..
                Covic je doziveo pomravenje svesti. Najnormalnija novinarska pitanja on dozivljava kao provokaciju i napad.
                Milan Tomic ga je par puta zacudjeno pogledao, kao da ne veruje sta ovaj prica.
                Inace ovo je trebalo da bude promocija trenera.

                Comment


                • Odzo i Ristic nasi kako prenoai Hotsport. Ja dok Igor ne odobri ne prihvatam nista

                  Comment


                  • Originally posted by Maverick88 View Post
                    Odzo i Ristic nasi kako prenoai Hotsport. Ja dok Igor ne odobri ne prihvatam nista
                    Igor je najrelevantniji izvor

                    Comment


                    • Igoreeeeeeee

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Pazi , svi pišu kako bi voleli da Tomić samostalno formira tim a već bi pola tima da mu oteraju
                        Da sačekamo malo iako smo cigani[emoji41]

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Ono što mi se ne sviđa, ne sviđa mi se i tu nema dalje ali je jasno da ja ne dovodim niti teram igrače (kada kažem JA mislim na forumaše kritičare, neko će reći kritizere), tako ni Tomiću ne dam blanko podršku. Neću ga kritikovati pa makar doveo Pota na mesto prvog pleja i zadržao Fiću kao drugog. Sačekaću da vidim naznake koji ćemo stil igre forsirati pod njim i na osnovu toga mogu da dam moju forumašku podršku ili da ga kritikujem.
                        Nadam se da je čoviću došlo u pamet da se ne igra trenera.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Kaze gazda tejlor ide najverovatnije, kao i omic...sranje bas

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post
                            Kaze gazda tejlor ide najverovatnije, kao i omic...sranje bas
                            Dangubica i ne pominje.. Treba se resiti Feldina i ako je moguce Lazica i svu energuju usmeriti na zadrzavanje Dangube.. Tu ce se videti snaga i ozbiljnost kluba.

                            Comment


                            • http://www.kkcrvenazvezda.rs/bili-ba...4-07-2018.html
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Đe ste insajderi?

                                Comment

                                Working...
                                X