Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nidam nije igrač za Zvezdu, a i Tomić svakako ne voli takve igrače.Još jedan divljak poput Feldina nam ne treba...

    Comment


    • Rochestie, McCollum
      Feldin, Dobrić, Radanov
      Gentile, Davidovac
      Vezenkov, Robinson, Janković
      Pleiss, Lessort

      Tako nešto otprilike. Može i Dangubić ako se predomisli.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ako Tomic potpise bice na visegodisnji ugovor i prvi i osnovni uslov je da iskljucivo on odlucuje o angazovanju igraca believe it or not.

        Comment


        • Pleiss?
          McCollum?
          Gentile?

          Pa sta cemo mi da igramo sa ovom postavom Dace nam Borac 120 koseva.

          Uz to, Vezenkov je vec potpisao za Olimpijakos. McCollum ima jos jednu godinu ugovora sa Efesom. Gentile bi nam tek ugrobario svalacionicu.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ako Tomic potpise bice na visegodisnji ugovor i prvi i osnovni uslov je da iskljucivo on odlucuje o angazovanju igraca believe it or not.
            Daj reci ti sto je opet pomerena skupstina?

            Tomic ne mora uopste da se zuri sto se mene tice. Kad smo mi pa imali kompletiran tim sredinom jula. Do oktobra ima vremena.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Daj reci ti sto je opet pomerena skupstina?

              Tomic ne mora uopste da se zuri sto se mene tice. Kad smo mi pa imali kompletiran tim sredinom jula. Do oktobra ima vremena.
              Pa kazu ulazi par novih clanova u UO kluba. Mozda kane I neka kinta od istih.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ako Tomic potpise bice na visegodisnji ugovor i prvi i osnovni uslov je da iskljucivo on odlucuje o angazovanju igraca believe it or not.
                Apsolutno believe[emoji23]
                Tomic je vrlo nezgodan karakter.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Pa kazu ulazi par novih clanova u UO kluba. Mozda kane I neka kinta od istih.
                  Pa daj onda skupstinu u Aprilu. Do tada ce da uleti Abramovic neki Taman da se spremimo za napad na F4 iduce godine

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ako Tomic potpise bice na visegodisnji ugovor i prvi i osnovni uslov je da iskljucivo on odlucuje o angazovanju igraca believe it or not.
                    Znači realno je da ne potpiše

                    Comment


                    • Originally posted by Tesla/24 View Post
                      Znači realno je da ne potpiše
                      [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                      Dobra

                      Comment


                      • Tomic i meni bas deluje tako.
                        Temperamentan, fajter.
                        Verujem da je njegova kosarkaska filozofija kao po dobrom starom receptu, a najlogicnije je da je tako, s obzirom da je deo sistema kakav je Oly vec tolike godine.
                        Ja zadovoljan.

                        Comment


                        • Originally posted by Tesla/24 View Post
                          Znači realno je da ne potpiše
                          Daj Bože.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Pleiss?
                            McCollum?
                            Gentile?

                            Pa sta cemo mi da igramo sa ovom postavom Dace nam Borac 120 koseva.

                            Uz to, Vezenkov je vec potpisao za Olimpijakos. McCollum ima jos jednu godinu ugovora sa Efesom. Gentile bi nam tek ugrobario svalacionicu.
                            Ako bi nam Borac dao 120 mi bi njima 240[emoji23] Nije baš da su tolike defanzivne rupe, a niko ne beži od lopte što mi je najvažnije.
                            Kad sam gledao poslednji put svi su bili FA moguće da se nešto u međuvremenu promenilo. Ako je neko pod ugovorom i možemo da platimo obeštećenje, ne bi nam bio prvi put.[emoji41]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Daj reci ti sto je opet pomerena skupstina?

                              Tomic ne mora uopste da se zuri sto se mene tice. Kad smo mi pa imali kompletiran tim sredinom jula. Do oktobra ima vremena.
                              Moze da se pomeri nesto sto je vec zakazano, a ono sto nije zakazano ne moze ni da se pomeri.

                              Bice promena i nije jos cista situacija da se i zvanicno zakaze skupstina kako bi ljudi bili i pozvani. Imenovanje trenera nema veze sa sazivanjem skupstine.

                              Comment


                              • A moguce li je u nekoj (barem bliskoj) dimenziji, da junior zameni seniora na fotelji rukovodjenja?

                                Comment

                                Working...
                                X