Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne gajim ja iluzije da cemo imati bolji roster od proslogodisnjeg, moguce je ali tesko. Ono cemu se nadam da cemo imati bolji tim, vise odgovornosti u defanzivi, tacniji napad, bolji protok lopte... Nije to naucna fantastika samo da se uloge u timu definisu i da sa dva pojacanja dobijemo ono sto nam fali po trenerovoj zamisli. Bice to sve ok.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Ne gajim ja iluzije da cemo imati bolji roster od proslogodisnjeg, moguce je ali tesko. Ono cemu se nadam da cemo imati bolji tim, vise odgovornosti u defanzivi, tacniji napad, bolji protok lopte... Nije to naucna fantastika samo da se uloge u timu definisu i da sa dva pojacanja dobijemo ono sto nam fali po trenerovoj zamisli. Bice to sve ok.
      Slazem se.
      Mi treba da tezimo da imamo TIM. Ja se takodje nadam da cemo imati daleko fizicki jaci tim u odnosu na proslu sezonu.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Ne gajim ja iluzije da cemo imati bolji roster od proslogodisnjeg, moguce je ali tesko. Ono cemu se nadam da cemo imati bolji tim, vise odgovornosti u defanzivi, tacniji napad, bolji protok lopte... Nije to naucna fantastika samo da se uloge u timu definisu i da sa dva pojacanja dobijemo ono sto nam fali po trenerovoj zamisli. Bice to sve ok.
        U pravu si oko tima, cilj je da svakako bude jeftiniji ako je moguće. Međutim, ako već pravimo timsku igru, nisam siguran da je Nidam prvi izbor za pleja. Koliko ja vidim njegovu igru ona se svodi u najvećoj mjeri na pripaljivanje trojki, a Mornar je prošle sezone zvisio u najvećeoj mjeri od toga da li će njega i Vraneša krenuti šut ili ne. Centri, što ulove, to i pojedu otprilike... 4,1 asistencija u prosjeku ne obećava, posebno ako smo kukali na Ročov učinak na ovom polju, a koliko ja znam imao je i koju asistenciju više od Nidama. Možda se moglo probati sa NCAA plejom, pa makar i uz rizik da ne upali, a sa druge strane može da se desi i neki novi NWG koga smo prošle godine skautirali i mi i KKP

        Comment


        • Baby Cho ostaje ?? .. da znam, da se odnerviram preko leta!

          Comment


          • Pa ako dodje Nidam i ostane Fica, imacemo 2 midzeta na pleju, tako da ce se i kup dovoditi u pitanje.

            Comment


            • Ma nece ostati bre Co.

              Comment


              • Pored nadi da se ratosiljamo Feldina, nadam se i novom kondicionom treneru, jer se pokazalo da Jovančević nije u stanju da pripremi igrače u toku sezone, a kraj sezone je priča za sebe.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ma nece ostati bre Co.
                  Ko kaze

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Ko kaze
                    Covic[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                    Comment


                    • Sad negde čuh, mada verovatno ste ranije čuli i pisali o tome, da vam izgleda dolazi Nidam.

                      Znači dvojica Crnogoraca na pleju.

                      Comment


                      • Ne bih se iznenadio da stvarno dovedemo Nidama obzirom da je gazda fan r n g kosarke..

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Al mu je želja svaka mu dala. Pa zar treba da imaš neku posebnu želju da kao profesionalac koji igra košarku zbog para, a pogotovo sa 30 i kusur godina, prihvatiš finansijski najbolju ponudu.

                          Svašta sam sad video....
                          Brajkula, Šarac se sprda sa poluinformacijom o Ročestom i poručuje da on ide za kintom, a da li će u Francusku ili Kinu Ko zna osim njega i menadžera?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by salelesa View Post
                            Baby Cho ostaje ?? .. da znam, da se odnerviram preko leta!
                            Zato i neće prodavati sezonske do Septembra...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Nigel Hayes vejvovan od Kingsa #samokažem
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ne mogu i NiDam i Rocesti zajedno.....verovatno onaj dolazi ako ovaj ode.

                                Comment

                                Working...
                                X