Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • D igrace ne znam pretarano bar one koji nisu igraliu Evropi, ali to je tek macka u dzaku..Posebno ovi sto nisu igrali u Evropi, macka u dzaku, jos ako nema NBA bar malog iskustva..Ne bih rekao da na ovakav tim treba jos neko bez isksutva igranja u Evropi...

    U Evropi imas takvih igraca dosta i sa iskustvom i znanja igranja u Evropi
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Posto do kraja sezone nema svrhe trositi energiju na Alimpija i njegovo vodjenje ekipi, bolje je usmeriti na pozitivne stvari istu. Pa da krenemo da apelujemo od starta na igrace koje bi voleli da vidimo sledece sezone u CZ. Krecemo sa PG pozicijom.

      PG - Aaron Craft

      Amerikanac koji je trenutno u Monaku, ali mu na kraju sezone istice ugovor. Radi se o Stefan Jovic profilu igraca koji uz to ima i neke prednosti u odnosu na naseg reprezentativca. Radi se Top 3, ako ne i najboljem on-the-ball defanzivcu na poziciji plejmejkera u Evropi. Znaci nemilosrdan je sta radi plejevima i priuchenim komboima. Ima fantastacnu eksplozivnost i snagu, i lagano probija reket. Efikasan je passer (3 prema 1 odnos asistencija i izgubljenih lopti). Nije skorer, ali moze da povuce kad treba. Godinama ga je pratila reputacija loseg sutera ali on je svake godine napredovao i sada bije preko 40% spolja. Ima 27 godina i itekako puno motiva da se dokazuje jer je cele karijere osporavan zbog loseg izbacaja prilikom suta (sto utice na brzinu izbacaja ali eto kao sto se vidi ne i na preciznost). Moze da igra i u tempu i pozicioni napad. Recimo bolji je suter od naseg Jovica i defanzivac, ali recimo nije na tom nivou u PnR ali daleko od toga da je slab.

      Ima sampionski mentalitet (osvojio G League), bio je Defanzivni MPV G Lige, dva puta prvi tim defanzivni. Ima iskustva u Evropi, sa Trentom je przio bas dobro. Iskreno moja broj 1 zelja na poziciji PG.

      Браво, браво.Овај је био моја жеља летос.Јбг, наши су хтели играча с поенима у рукама.
      За 45 мин. игра са Монаком полуфинале флш против Лудвигзбурга.

      Comment


      • Originally posted by Дијаз View Post
        Браво, браво.Овај је био моја жеља летос.Јбг, наши су хтели играча с поенима у рукама.
        За 45 мин. игра са Монаком полуфинале флш против Лудвигзбурга.
        Za sada odlicno pegla batica. Milina gledati beka koji ne daje da ga pick izbaci iz igre u odbrani. Klasicna njegova partija za sada. Cvrsto i agresivno na obe strane terena, bez gluposti i napad mu se otvori. Kazem milina da se gleda...

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Za sada odlicno pegla batica. Milina gledati beka koji ne daje da ga pick izbaci iz igre u odbrani. Klasicna njegova partija za sada. Cvrsto i agresivno na obe strane terena, bez gluposti i napad mu se otvori. Kazem milina da se gleda...
          Nacrtao si ga[emoji3]...Ne napisa ništa o malom Paunoviću?

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Koji koraci Evansa, lol...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • da se upisem i ja u najpopularniju temu championship manager. bice uskoro i predloga, moj prvi bi bio koti klark. mislim da ga mozemo priustiti. igrac koji je definitivno opredeljen za evropu. to je taj neki igrac 3/4 koji nam je falio ove godine. inteligentan igrac, dobar u sutu za tri poena, moze da se guzi pod kosem i nema problem sa guljenjem kolena.

              a sta mislite o glen rajsu junioru?))

              Originally posted by MannyCalavera View Post
              Naz Mitrou-Long

              Kombo sa Iowa Statea. Kod Kokoskova je bio i on je licno radio s njim dosta. Bio na two-way ugovoru prosle sezone, sad nije.

              Paklen suter, i moze ladno da igra i sa loptom i bez nje. U napadu nema slabosti sto se tice kosgeterskog ucinka. Osrednji u defanzivi, pre svega lose cita i ispada. Nisu fizikalije.

              On pored defanzivnog pleja, sa njegovom kreacijom sekundarnom moze da bude pogodak.

              https://youtu.be/jcXuB5hiHSc

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
              definitivno interesantan igrac. a i pravoslavac je pa bi bio po volji sipkasa. najveca rana naseg skautinga sto mi nemamo koga da pitamo za igrace. pa groblju je scepanovic preporucio aleksa marica. od nas bivsi igraci, treneri beze kao djavo od krsta. pisao sam prosle godine. riki lido i entoni gil su igrali kod trife. uzmes telefon, zovnes coveka pitas, ej kakav je ovoaj. gil je sebi utrostrucio cenu a dosao je da bude 8, 9 u rotaciji

              Originally posted by MannyCalavera View Post
              Definitivno bih uzeo Djamila pre Wooda i Longa.

              Moze Ben Bentil za kombo krilo.

              Landesberg ide negde za velike pare a i nije sa grinderske ekipe. Samo run'n'gun.



              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
              u pravu si za djamila. vud je igrac za napad za top8 djamil za krvavokolenaske.

              Originally posted by LosmiSK View Post
              1. Walters, Jaramaz, Radanov

              2.Scrub( Frankfurt),Dobric, Stojanovic (Lazic)

              3.Dangubic,Suton( Trento) Davidovac mesto Dange kad ode..

              4.Jankovic, Julian Wright (Reggio Emilia)

              5.Omic ili Falll (Le mans),Ristic,Lesort ( Jovanovic ili Apic)

              Trener:Zvezdan Mitrovic

              Ovako, nesto nije lose
              nemacka je puna zanimljivih amera. postala je ono sto su italijani bili pre par godina. samo me mani voltersa. ja ni omica bez ozbiljnog pass first pleja koji ume da vrti pik ne bih ostavio

              Originally posted by mmajstor View Post
              Moramo odmah da brejknemo ABA ligu, sto duze budemo cekali to ce protivnike biti teze da ih skinemo sa trona jer ce uhvatiti kontinuitet i benefite EL. Znaci odmah, sada nije vreme kao ranije pa da racunamo na uspeh one tamo sezone. Podmladjivanje i uigravanje bi trebalo da bude kontinuiran proces uz odrzanje kontinuiteta rezultata. A kako...pa kvalitetnim skautingom i dobrim radom u pravljenju ili poliranju mladjih igraca - sve ono sto nismo imali do sada.

              Mornar dovidjenja, iako sam ocesam da ce Covic da pazari nosioce iz njihovih redova. I to ce kao da bude neko pojacanje.
              na zalost ovo ispade potpuno netacno. nama su pricali usao IMG u EL. samo da udjemo u EL i bice love, napravice se razlika u kvalitetu a mi prosle godine umalo bankrot, skrpili tim s koca i konopca. ja i dalje gajim nadu da cemo mi ipak igrati EL sledece godine
              Last edited by NateHuffman; 04-05-18, 17:52.

              Comment


              • Moze Cotty Clarke. On je kombo krilo, i moze da pomogne i kad ne daje koseve i trazi svoje poene. To je jako vazno. S tim sto posle Unicsa nisam siguran za cenu njegovu. Ako je on tu do 200k recimo to bi moglo da bude super.

                Comment


                • u uniksu se nije bas proslavio pre svega zbog povreda koje su dosle u nezgodnom trenutku. imao je par dobrih partija u EL ali nista sto bi mu radikalno diglo cenu. ima odlicnu sezonu u malom klubu sto ga moze vratiti na radare ozbiljnijih ekipa.

                  sto se tice likova direktno iz ncaa ili g-lige, kad smo vec kod pozicije 3/4 slicnih karakteristika prvi mi na pamet pada dzordzs niang. i on je bio kod kokoskova. jos skolovaniji igrac i igrac sa pedigreom

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    u uniksu se nije bas proslavio pre svega zbog povreda koje su dosle u nezgodnom trenutku. imao je par dobrih partija u EL ali nista sto bi mu radikalno diglo cenu. ima odlicnu sezonu u malom klubu sto ga moze vratiti na radare ozbiljnijih ekipa.

                    sto se tice likova direktno iz ncaa ili g-lige, kad smo vec kod pozicije 3/4 slicnih karakteristika prvi mi na pamet pada dzordzs niang. i on je bio kod kokoskova. jos skolovaniji igrac i igrac sa pedigreom
                    Prosle godine sam pricao o njemu ali ove godine od toga nema nista. Utah je uzela njega ove godine na Two-Way ugovor. Tako da ce zaraditi i dosta vise para i plus ce ulaziti u NBA cesto. Tako da od njega nema nista u Evropi.

                    Comment


                    • za ovu nba njemu najvise fali atletike. on ce uvek biti tu negde granicni nba igrac, pitanje je do kad ce to moci da traje, ako ne nadje svoje mesto za godinu dve, docice neko mladji umesto njega.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Moze Cotty Clarke. On je kombo krilo, i moze da pomogne i kad ne daje koseve i trazi svoje poene. To je jako vazno. S tim sto posle Unicsa nisam siguran za cenu njegovu. Ako je on tu do 200k recimo to bi moglo da bude super.
                        Cotty Clark je vidim bio MVP jesnog dela Ruske lige. Mene odusevljava njegova energija na obe strane terena.

                        Comment


                        • Prelazni rok je i za trenere. Kako bih voleo Ibon Navarra u Zvezdi Mislim da mozemo da ponudimo vise od Mursije.

                          Trener u usponu, skola Baskonije i odlican rad sa igracima pre svega. Takticki je napredovao takodje mnogo. Nama treba neko ko ce da posveti individualno puno igracima, on je taj.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Prelazni rok je i za trenere. Kako bih voleo Ibon Navarra u Zvezdi Mislim da mozemo da ponudimo vise od Mursije.

                            Trener u usponu, skola Baskonije i odlican rad sa igracima pre svega. Takticki je napredovao takodje mnogo. Nama treba neko ko ce da posveti individualno puno igracima, on je taj.
                            Ne znam bas mnogo o trenerima, taktiku poznajem dobro, stil igre i sl stvari ali evo sta po meni cini trenera najvecim;
                            Detroit u eri bad boysa, igraju finale i pocinju da gube, nervoza samo takva (ako si sariji znas o cemu pricam) i sad Detroit zove TO, ekipa prilazi klupi i Rodman dobacuje neku psovku treneru, on okrece ledja kao prica sa pomocnikom. Culo se i u prenosu sve i na kraju oni osvajaju prsten i pitaju ga novinari zasto niste reagovali, da li ste culi sta vam je dobacio?!
                            Kaze lav; da cuo sam ali sam odlucio da ignorisem u tom trenutku, pravila odluka bi bila da ga posaljem u svlacionicu i da ga odstranim iz tima ali su mi trebali skokovi da bi osvojio prsten i evo nas tu.

                            E to ti je trener po meni. Mirna glava, razum, brzo razmisljanje a to da li ce od balvana napraviti proizvod da li ce koji igrac napredovati... pa to nije stvar profi trenera vec strucnog staba ili privatnog trenera preko pauze itd.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Ne znam bas mnogo o trenerima, taktiku poznajem dobro, stil igre i sl stvari ali evo sta po meni cini trenera najvecim;
                              Detroit u eri bad boysa, igraju finale i pocinju da gube, nervoza samo takva (ako si sariji znas o cemu pricam) i sad Detroit zove TO, ekipa prilazi klupi i Rodman dobacuje neku psovku treneru, on okrece ledja kao prica sa pomocnikom. Culo se i u prenosu sve i na kraju oni osvajaju prsten i pitaju ga novinari zasto niste reagovali, da li ste culi sta vam je dobacio?!
                              Kaze lav; da cuo sam ali sam odlucio da ignorisem u tom trenutku, pravila odluka bi bila da ga posaljem u svlacionicu i da ga odstranim iz tima ali su mi trebali skokovi da bi osvojio prsten i evo nas tu.

                              E to ti je trener po meni. Mirna glava, razum, brzo razmisljanje a to da li ce od balvana napraviti proizvod da li ce koji igrac napredovati... pa to nije stvar profi trenera vec strucnog staba ili privatnog trenera preko pauze itd.
                              Kako ne, gledao ja te tekme. Tacnije prvo finale koje sam gledao u NBA je bila Celtics vs Lakers iz 1987. serija. Tako da sam celu Bad Boys eru gledao I Daly je bio legenda trener, ima razloga zasto je posle i Dream Team vodio

                              Pazi trenerski pecat se vidi na puno nacina. Meni se Ibon Navarro svidja jer gde god da je radio, unapredio je igrace i uvek je bio stalozen i miran kad je vodio ekipe. Dobar game plan pravi uvek, igra balansiranu kosarku. Zato mislim da takav trener i nama treba.
                              Last edited by MannyCalavera; 04-05-18, 20:54.

                              Comment


                              • Ne znam ne mogu o tome da pricam jer imam skromno znanje, nekako sam stil igre vise povezivao sa budzetima, sto se nakako potvrdjuje i kroz EL. Siromasniji timovi moraju da igraju hrkljus i sa dosta prekida pa da na neku ludu sutersku noc pokusaju otkinuti pobjedu (izuzetak Zalgiris, mada su i oni na kraju nekog ciklusa), dok kad gledas ove bogatije mozes da vidis disciplinu u napadu, jasne konture u postavci, taktici i atraktivnost included.
                                Kazem ne znam oko toga mnogo, ne pratim rad ostalih trenera, ali to mi je neki utisak.

                                Comment

                                Working...
                                X