Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tesko on moze dobiti ponudu nekog ozbiljnog kluba. Meni se on licno nesto ne svidja ali nije da imamo nekih alternativa i vredi mu dati sansu, samo ako on dodje nema mesta tu za Jovanovica. Ojo je macka u dzaku, ali kao i Nenadic, on Lazic i Dobric deluju tanko na mestu dva za titulu u ABA a posebno u EC kupu, ali opet ako budemo imali dva dobra pleja mozda takav trio moze i proci...

    Na tri, meni se licno Davidovac ne svidja, ne da se ne svidja ali mi ne daje sigurnost...Po meni bar 1, 2/1, 3 i 5 da budu stranci,ostalo se moze popuniti/....Ako smo klub,dacemo na cetiri sansu Simanicu i Jankovicu..a zakrpiti moze i Davidovac..

    Zavisi koji nam je cilj, ako je odmah povratak u EL, to je onda druga prica skroz...ali jedan i pet se mora pokrpiti dobro...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Mescini da taj "forumas sa drugog foruma" pise i ovde.
      Na koga misliš, na Šarca? Ne deluje mi da je njegov stil pisanja, mada ko zna.
      Edit: nisam video bold
      Last edited by dekkard; 29-06-18, 14:49.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Zaseda skupstina[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Nešto se drugog foruma, ne znam koliko je verodostojno, deluje da je od čoveka bliskog Ristiću s obzirom da nije sklon kvazinsajderskim malverzacijama:
          "Vrlo retko pišem jer nemam vremena, a još ređe odgovaram takozvanim insajderima.
          Ali, ovoga puta moram jer dečka znam lično, kao i njegovu porodicu duže od 10 godina.
          Naravno, sa Duletom sam u neprestanom kontaktu.
          Napisaću zbog zvezdaške javnosti celu trenutnu istinu vezano za Ristića, upravo zbog ovakvih upisa koji ničim utemeljeno zbunjuju i obmanjuju zvezdašku javnost. Razlog ne znam, neću ulaziti, ali nešto normalno i dobro sigurno nije.
          Krenuću od večeri drafta, Dule je imao obećanje Oklahome da će ga pokupiti sa 57-e pozicije.
          Pošto je draft živa stvar, kada je došao njihov red da biraju oni su procenili da im je ostala bolja mogućnost u tom momentu i prekršili su usmeno obećanje. Ristićev stav je da uopšte nije razočaran.
          Istovremeno je dobio ponudu nekoliko nba ekipa da igra letnju ligu i proba da se izbori za takozvani two-way ugovor.
          Njemu se to ne dopada i radije bi da se vrati u Evropu odakle ima već tri ponude, timova koji su platežno bolji od nas.
          Ali, nije siguran u ulogu i minute koje bi imao tamo a njemu je najbitnije da igra i dalje unapradi svoju igru.
          Kao idealnu sredinu za to vidi upravo Zvezdu, ali naravno da se pita novi trener, a pita se i Čović.
          Zvezdu vidi i kao idealnu sredinu jer bi bio bliži porodici i prijateljima, zna sistem, a takođe je pomno pratio dešavanja u klubu prethodnih godina na studijama i uživao u uspesima. Prosto, on je dete Zvezde, deo našeg sistema i prošao je kompletan naš košarkaški program (u Beogradu je od kada je imao 12 godina). Milion puta mi je rekao da on svoju misiju u Zvezdi koju je započeo kao junior, treba da nastavi i kao senior.
          Za sada ga Zvezda nije kontaktirala, a više će se znati u narednih 10-ak dana. Neko ovde pomenu hajp oko njega, pa on to nikada nije radio niti će. Ali, ako pričamo realno, srazmerno našim platežnim mogućnostima, većina nas bi mogla da se složi da bi bio dobro pojačanje.
          Dule je jedan ozbiljan i dobar momak, posvećen radu i košarci koji je želeo i da se iškoluje i zaista mi je mučno da čitam laži i bljuvotine (kao u tekstu koji sam citirao) od strane ljudi koji apsolutno pojma nemaju o njemu i oči mu nisu videli u životu a predstavljaju se kao insajderi puni informacija. A ne bih se začudio da se radi i zlonamernom navijaču Partizana..."
          Polako. Uskoro će jul, pa skupština, pa godišnji posle skupštine, da se malo odmori od tenzija...

          Nek ne brine dečko, javiće mu se u septembru, najkasnije polovinom oktobra.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Olimpijakos je zainteresovan za Lesora, Blat insistira da se dovede.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Zaseda skupstina[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
              Ovaj cetvrti sa desna ,sta je on u klubu? Poznat mi je od onih incidenata protiv Par u Zelezniku a i on je nesto napao Gordica posle prve utakmice u Pioniru? Jeli ima neku funkciju u klubu

              Comment


              • Evo i od mene jedna zelja da pojaca klub. Marin Sedlacek! Covjek zna sve o kosarci, zna vise igraca od Wikipedije, mislim da bi neka funkcija sportskog direktora bila po mjeri.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Evo i od mene jedna zelja da pojaca klub. Marin Sedlacek! Covjek zna sve o kosarci, zna vise igraca od Wikipedije, mislim da bi neka funkcija sportskog direktora bila po mjeri.
                  On je ako se ne varam skaut u Filadelfiji, nije lud da dolazi ovamo i da ceka zakasnele isplate po pola godine.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Evo i od mene jedna zelja da pojaca klub. Marin Sedlacek! Covjek zna sve o kosarci, zna vise igraca od Wikipedije, mislim da bi neka funkcija sportskog direktora bila po mjeri.
                    Obe ruke za ovu ideju, samo što se njegovo znanje mnogo više ceni preko Atlantika. Inače, veliki Zvezdaš.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Evo i od mene jedna zelja da pojaca klub. Marin Sedlacek! Covjek zna sve o kosarci, zna vise igraca od Wikipedije, mislim da bi neka funkcija sportskog direktora bila po mjeri.
                      Mozda za sefa skauta. Poprilicno se dobro kotira (zbog znanja) svuda. Pretpostavljam da bi radio za slavu i putne troskove... Ovo se nadovezujem na Dekardovu pricu da je navijac, tj. to znam za sigurno.

                      Comment


                      • Originally posted by Grof View Post
                        Mozda za sefa skauta. Poprilicno se dobro kotira (zbog znanja) svuda. Pretpostavljam da bi radio za slavu i putne troskove... Ovo se nadovezujem na Dekardovu pricu da je navijac, tj. to znam za sigurno.
                        Ma ne kao sef skauta i sl, on kao sportski direktor. Da mu se objavi budzet sa kojim raspolaze, da sa trenerom vidi kakav plan igre zeli i da on odredjuje koje igrace da dovedemo i da on sa trenerom radi intervju sa igracima. Razmisljao sam nesto da nam budzet nece biti sjajan a ko zna bolje igrace ispod radara od njega?
                        Zatim on je ime kojem ces tesko reci ne, a da se razumije u kosarku to nema spora. Vjerujem da ne bi zakerao za neku astronomsku platu i zamisli upgrade Pavlovic vs Sedlacek.

                        Comment


                        • Originally posted by Manda77 View Post
                          Olimpijakos je zainteresovan za Lesora, Blat insistira da se dovede.
                          Stavite mu i mašnicu, samo nek nosi.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Manda77 View Post
                            Olimpijakos je zainteresovan za Lesora, Blat insistira da se dovede.
                            Milionče i možemo da pričamo.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Milionče i možemo da pričamo.
                              Koliko je meni poznato, njega je Misko otkupio i uvalio nama zbog klauzule o EL. Sad posto mi nemamo tu EL on je vjerovatno slobidan da za 100k ide u neki EL tim. Tako da nama ostaje ona sezona od par zakucavanja, milion losih postavljanja i dvocifren br izgubljenih lopti... Da je on materijal za obradu, to svakako jeste al je pitanje koliko i mi zivaca jos imamo

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Milionče i možemo da pričamo.
                                Ja ovde citam upise da ga pustimo tj da platimo samo neka da ga uzme. I onda mi nije jasno sta u njemu vidi Himki zimus, Barsa i Olimpijakos a nama ne valja i vecina navijaca bi samo da mu vide ledja. Pa cemo imati situaciju za koje god pare da ode biti da je prodat jeftino tj takvog centra necemo naci ili ti on pojma nema mi mozemo bolje uvek da nadjemo. Pa se pitam da li je Blat toliko lud da zeli da kupi Lesorta ili je i to spin masinerija COvinih bot forumasa.

                                Comment

                                Working...
                                X