Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio Red Bull de España

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ahahaha

    Ovo pozakuje koliko je Dovi čovek zatrokirao, kad je omašio bajk... Pa kako bi se svako osećao... Izbaci te "tvoj" čovek.

    Evo čitam gore link od Nerealnog, Dani je rekao neke stvari.

    Inače zanimljivo da je Dovi završio na Dukatijevom bajku pa makar i Lorencovom u biciklizmu bi mu priznali. Ovde 99% sam siguran da ne ali ko zna ta pravila i kad se tako nešto desilo.

    Comment


    • #77
      Originally posted by etfovac View Post
      Niko nije ni rekao da je sada najbolji, nego da ce uvek biti najbolji ikada generalno, ni Kobi nije bio najbolji u poslednje 4 godine pa je bio najbolji igrac dekade
      A sta ako Markez nadmasi njegovih 7 u premijer klasi?

      I ima jedan koji je osvojio 8 titula u premijer klasi zove se Djakomo Agostini ali u ono vreme trke nisu bile medijski pokrivene kao sada pa je eto on kao "manji" od Rosija.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #78
        Koliko god da osvoji nije bitno. Isto kao što nije bitno koliko god LeBron titula da osvoji i koliko god 40+ partija zabeležio.
        Statistika ne pokazuje VELIČINU. Ne može se niko meriti sa njim baš iz tog razloga što su gore navedeni napisali, tada nije bilo medijski pokriveno. Da nije bilo Rosija ne bi bilo ni dan danas medijski pokriveno, to je razlog zašto je najveći.
        "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

        Comment


        • #79
          Pravi si strucnjak Sam-e.


          Anyway, ja ne bih okrivio nikoga u ovom incidentu, jeste mozda Lorenzo preagresivno krenuo nazad, ali jbg, desava se, sigurno nije ocekivao Pedrosu da ce tako brzo da se pojavi.

          Comment


          • #80
            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            A sta ako Markez nadmasi njegovih 7 u premijer klasi?

            I ima jedan koji je osvojio 8 titula u premijer klasi zove se Djakomo Agostini ali u ono vreme trke nisu bile medijski pokrivene kao sada pa je eto on kao "manji" od Rosija.
            E taj tu je u stvari onaj koji nije imao konkurenciju, ovo što AyrS pominje. Matori je kompletnu konkurenciju poslao u penziju, čak je i Stoner odlučio da se povuče kad je skontao da će se Rossi vratiti na Yamahu (pregovori su krenuli odmah posle katastrofe u Kataru), čisto da se ne bruka. I još nekoliko njih će poslati u penziju, samo polako...

            Lorenzo nije namerno učinio što je učinio, no to ga ne oslobađa krivice za incident. Da je samo Lorenzo pao, proglašenje trkačkog incidenta bi bilo ok.
            Last edited by Vanja #66; 07-05-18, 19:30.

            Comment


            • #81
              Originally posted by etfovac View Post
              Koliko god da osvoji nije bitno. Isto kao što nije bitno koliko god LeBron titula da osvoji i koliko god 40+ partija zabeležio.
              Statistika ne pokazuje VELIČINU. Ne može se niko meriti sa njim baš iz tog razloga što su gore navedeni napisali, tada nije bilo medijski pokriveno. Da nije bilo Rosija ne bi bilo ni dan danas medijski pokriveno, to je razlog zašto je najveći.
              Top 10 GP riders of all time
              http://www.visordown.com/features/mo...rs-of-all-time

              Top 10 Greatest MotoGP Riders of All Time
              http://sportsmaza.com/motogp/greatest-rider-all-time/

              1. Agostini
              1. Agostini



              Originally posted by Vanja #66 View Post
              E taj tu je u stvari onaj koji nije imao konkurenciju, ovo što AyrS pominje. Matori je kompletnu konkurenciju poslao u penziju, čak je i Stoner odlučio da se povuče kad je skontao da će se Rossi vratiti na Yamahu (pregovori su krenuli odmah posle katastrofe u Kataru), čisto da se ne bruka. I još nekoliko njih će poslati u penziju, samo polako...
              Jedno pitanje, da li mislis da ce Rosi jos osvajati titula?

              I drugo Stoner se nije povuko zbog toga a Rosi od kada se vratio na Jamahu nije osvojio titulu

              Lorenzo nije namerno učinio što je učinio, no to ga ne oslobađa krivice za incident. Da je samo Lorenzo pao, proglašenje trkačkog incidenta bi bilo ok.
              Da je samo Lorenco pao samo on bi pao kako moze biti trkacki incident kad jedan padne? Trkacki incident je kad ucestvuju minimalno 2 vozaca. Ovde je ucestvovalo 3 i to je bio trkacki incident objasnio sam prethodno zasto a i sudije su tako rekle e sad ako ti iz fotelje koji nisi placen bolje znas od njih onda svaka cast...
              Last edited by Sam Hornish Jr.; 07-05-18, 23:07.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #82
                Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Top 10 GP riders of all time
                http://www.visordown.com/features/mo...rs-of-all-time

                Top 10 Greatest MotoGP Riders of All Time
                http://sportsmaza.com/motogp/greatest-rider-all-time/
                Prvo si nasao link na kom je prikazan odnos po pobedama, a drugi si trazio dobrih 10 minuta da medju silnim sajtovima nadjes neki gde je Agostini na prvom mestu.
                Sta sad treba da postavim 10 sajtova na kom je Rosi prvi?
                Dosta sam trosio slova, ne vredi se objasnjavati a i ova tema svakako nije za to
                "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                Comment


                • #83
                  Rossi nije najveci zbog titula nego zbog popularnosti. Kad se voze trke u Spaniji i kad vidis da vise ljudi navija za Rossija a ima svoje dobre vozace, sve ti je jasno...

                  Comment


                  • #84
                    Dok se vi ubijate dokazujuci da je najveci neko ko je u poslednjih 8 godina 12 puta pobedio, za to vreme je Markez na najboljem putu da pocisti i Rosijeve i Agostinijeve rezultate, i ne vidim nikoga ko bi se pojavio u narednih 3-4 g. a ko bi mu mogao zasmetati. Kako stvari danas stoje to bi mozda jedino mogao Zarko (ali samo da POKUSA), medjutim njegova "svetost" Valentino je blokirao pregovore sa fabrickom jamahom. Nema veze, jos jedan autogol poput onog iz 2015.
                    Last edited by AyrSen; 08-05-18, 09:13.
                    https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                    http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by etfovac View Post
                      Prvo si nasao link na kom je prikazan odnos po pobedama, a drugi si trazio dobrih 10 minuta da medju silnim sajtovima nadjes neki gde je Agostini na prvom mestu.
                      E kolko si ti zlonameran. Nije tacno da sam trazio 10 minuta oba sam nasao istovremeno za par sekundi samo sam u guglu ukuco "best riders of all time" i izbacio mi linkove.

                      Sta sad treba da postavim 10 sajtova na kom je Rosi prvi?
                      Pa mogao bi postaviti jer ja sam ga nasao samo na jednom gde su navijaci glasali. Dakle to nije objektivno.

                      Originally posted by Stevudza11 View Post
                      Rossi nije najveci zbog titula nego zbog popularnosti.
                      Samo zameni uloge, stavi Rosija u Agostinijevo vreme a Agostinija u Rosijevo. Ko bi bio popularniji?
                      Last edited by Sam Hornish Jr.; 08-05-18, 13:32.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #86
                        Valentina zabole sta vi mislite o njegovoj karijeri

                        Comment


                        • #87
                          Juniore, ja volim statistiku ali nije ona uvek pravi pokazatelj necije velicine, Agostini jeste veliki ali nekoliko njegovih titula je osvojeno bez konkurencije, on je vozio Agustu a ostali drugorazedne masine. Evo rezultata sa dve trke 68 naprimer.

                          Без наслова.jpga.jpg

                          A sto se tice liste po glasovima navijaca, ona tek ne daje pravu sliku, cetvorica od deset na listi su zavrsili karijeru pre nego sto sam ja poceo da pratim a ja pratim od 82-3. Kako bih ja mogao da dam sud o nekom ciju karijeru nisam pratio, gledao trke, ili su glasali sedadesetogodisnjaci.
                          Na toj listi nema Spensera jednog od najvecih svih vremena i Lovson je ispred Robertsa, to za mene dovoljno govori kako je glasano.

                          Comment


                          • #88
                            Evo kaze Rosi da je Agostini najveci sta cete sad?

                            Rossi has reached the 100 mark with 74 victories in the premier 500cc/MotoGP class, plus 14 250cc wins and 12 125cc victories. The reigning six time MotoGP world champion has already won more premier-class races than any other rider in history, but Agostini still holds the record for wins and world titles in all classes.

                            Ago won 122 races and 15 world titles as a 350 and 500cc rider during the '60s and 70s, including a record eight 500cc titles.

                            “Now I have 100 wins and I'm only the second rider to arrive at this number, but Agostini still has 22 more and for me he is still the greatest,” said Rossi.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • #89
                              Najveci je Agostini, zar je bitno?

                              Comment


                              • #90
                                Ja kazem da je Spenser, sta ces sad?

                                Comment

                                Working...
                                X