Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 AZERBAIJAN GRAND PRIX (Baku)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Sile View Post
    O čemu se ovde priča,safety je morao i i nikakvi amerikanci i ostale gluposti. Jesu bili van bezbedni ali je sudar bio na pravcu i previše krhotina je tu letelo pa videli ste posle botasa kako ode guma šta bi bilo da nisu čistili da je bilo virtuelno vozilo... šta pričate..Trka dosadna do tog momenta mali je opasan prevazilazi svaku meru već.. ova staza ima sreću kao Hamilton da napravi čuda od trke nekim slučajem pravi haos na kraju. Seb zaslužio pobedu kontrolisao je sigurno celu trku ali eto dešava se. Ovo je poraz za ferrari jednostavno moraju koristiti najbolji bolid jer kada se okrene priča ode luis... koji ima sreće pa ja ne znam neverovatno više.Samo mi objasnite kako je kimi kriv za incident šta je trebalo da stane?? To je trkanje kako i kaže nije ga video trkački incident takva je staza nema tu šta dešava se. Idemo dalje Španija sledeća ima da prsti.
    Deo koji je pokupio Botas nije iz sudara Ver-Rik, i sam kazez trka dosadna do tog momenta, o tome pricam da je vestacki, meni je bila odlicna do tog momenta a posle sam se osecao prevarenim. Sto se tice duela Raikonen Okon, voleo bih da vidim snimak iz helikoptera pa da budem siguran ali cini mi se da je Ocon bio pola bolida ispred a tada se zna ko bira putanju, nikada nisam voleo to zabijanje sa unutrasnje strane u teme krivine pa sta bude. Ovo zadnje je odgovor i za Vanju.

    Comment

    Working...
    X