Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by cicko032 View Post
    Gde su sada ovi pametni što kažu da je Dorna i direkcija trke na strani Markeza...
    Doruckuju

    Spoiler
    ali su malo umorni posto nisu spavali skoro 4 godine, cekajuci da ih pitas gde su
    Last edited by colchonero; 22-04-18, 11:27.

    Comment


    • #32
      Originally posted by cicko032 View Post
      Gde su sada ovi pametni što kažu da je Dorna i direkcija trke na strani Markeza....Zarko izbaci Pedrosu i pritom čovek slomi ruku i ne bude kažnjen a za manji kontakt Markezu uzmu sve bodove iz trke....Miler napravi isti problem kao i Markez juče i ne biva kažnjen a njega vrate 3 mesta unazad....Vidi se sada koji pritisak Rosi vrši na Moto GP i vidi se da ima ogroman uticaj....ali džaba mu sve to ipak neće on osvojiti šampionat...Napred Matkez.
      Marquez ako uzme titulu, to će biti samo zato što mu baš TI daješ ogromnu podršku!!! De pregledaj malo trke iz '11 i '12 u Moto2 kategoriji, kako je tvoj Marq izbacivao ostale i dobijao minimalne kazne, pa se onda javi.
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #33
        Sad sam pogledao snimak ometanja Vinjalesa ipak je za kaznu, izvinjavam se.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #34
          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Sad sam pogledao snimak ometanja Vinjalesa ipak je za kaznu, izvinjavam se.

          Pre 2 trke ne bi bilo, jednostavno prevelika hajka se stvorila oko Marka. Rosi predvodi tu medijsku hajku i potstica navijace da mrze lik i delo Marka, sto ne dolikuje svetskom sampionu kakav je on. Dovelo je do toga da ce sada biti dupli standardi oko kazne kada Mark ucini nesto ili kada neko drugi kao Miler ucini nesto. Juce su uradili istu stvar, ali jedan se zove Markez a drugi Miler, jedan ima problema sa Rosijem, drugi niko ne mari i gleda.

          Comment


          • #35
            U kom univerzumu vi zivite, divim vam se

            Kada vec toliko godina niste pisali na forumu, a clanovi ste, niste ni morali sada da vam se ljudi smeju

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • #36
              Kazna je minimalna moguća za onakav nehaj, previše bi očito bilo da je prošao samo sa opomenom.

              Comment


              • #37
                Originally posted by BogdanB View Post
                U kom univerzumu vi zivite, divim vam se

                Kada vec toliko godina niste pisali na forumu, a clanovi ste, niste ni morali sada da vam se ljudi smeju

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                Zasto ne repliciras direktno meni jer je ocito da se meni obracas? Inace ove nebuloze koje pises su klasicno bezanje od teme jer nemas argumente da bi ulazio u raspravu.

                Comment


                • #38
                  Tebi je bilo upuceno jer sam odmah napisao poruku ispod tvoje. Tu mislim i na @cicka

                  Nemocan sam, sta cu.

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • #39
                    Spoiler
                    12a867546cda348fc9ffed50ba316080b3be2389


                    Link za stream preko ace plejera, 1080p BTSport 2.
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • #40
                      Ko ce drugi da uhvati, ako nece Srbenda

                      https://twitter.com/MacaVozac/status/988097320733544453

                      Comment


                      • #41
                        "Hitting the apex" da se pogleda da se podsetimo ko je i kako vozio..

                        Rosiju ne dolikuje, a Markezu dolikuje da 2015 namerno usporava Rosija i omoguci Lorencu da uzme titulu, da Rosi ne bi stigao do 10te titule?
                        Markez je sjajan vozac, ovakva dominacija na bajku se ne pamti upravo od tog Rosija, koji je podigao sport na visi nivo i koji je popularniji od samog sporta ( sudeci po pratiocima na drustvenim mrezama, Rossi preko 13m dok motogp stranica ima 12,9 m na fejsbuku )
                        Ne kazem da je to ispravno i da tako treba da bude, jednostavno niko ne treba da se stavlja ispred sporta a markez je to ucinio 2015..
                        Markez je jednostavno preterano agresivan, covek zamalo da ostane bez oka i ni to ga nije smirilo, kazne koje je on dobio su minimalne u odnosu na to sta je radio.
                        Povodom Zarka koji je oborio Danija to nimalo nije ni slicno Markezu na toj trci, agresivan ali moze se svesti pod trkacki incident, Zarko je dobijao mnogo vece kazne.
                        Simonceli je dobijao drakonske kazne kada je vozio slicno kao Markez gde je ugrozavao ostale, Nik Terol je dobio krivinu, Stoner je napustio motogp jer ga prezire, ko bi rekao za coveka koji obozava motore i adrenalin?

                        Mediji imaju mnogo uticaja na motogp kao i direkcija trke, da ne pricamo o Dorni, hteli mi to ili ne. Pa svi bi mi hteli da ima sto vise ovakvih duela na stazi, ali oni svoje zivote rizikuju na stazi, nije ovo igrica.
                        Espargaro je u pravu, sva medijska paznja je usmerena na vanzemaljce i slabo se vodi racuna o incidentima uslovno receno slabijih vozaca koji bi takodje trebali biti kaznjeni.
                        Takodje se prosla trka nepravedno gleda kroz nasilnicku voznju markeza i pad Rosija, umesto da se gleda kao sjajan uspeh Kraclova, Zarka i ostalih! Kraclov prvo sto je rekao na intervjuu je bilo gde su svi mediji?
                        Svi su bili ispred graza Rosija i Markeza..
                        Milera ne treba kazniti jer su ga kaznili proslu trku, koju je trebao da osvoji, i eto jedna greska vuce drugu jer svakako jeste za kaznu ili bar opomenu pred kaznu
                        "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                        Comment


                        • #42
                          Ozbiljan pad Šrodera.

                          Velika je sreća da neko nije naleteo na njega.

                          Nešto je polomljeno, možda i višestruki prelom.

                          Comment


                          • #43
                            Bravo za Bagnaia.
                            Binder će biti sve opasniji kako sezona bude odmicala!

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • #44
                              Umesto da vozi, Jorgovan samo glavom mlati...
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • #45
                                Standardna trka

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X