Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sada cu malo da nahvalim dragog nam druga acu (ali to ne znaci da se necu obrusiti na tebe ako mi ponovo potkacis markeza).njegovi komentari su mi zivot spasilikada u toku trajanja slobodnih treninga i kvalifikacija jurite po sobi i psujete,jasno vam je da vam je negde u toku sezone u nekoj krivini izletelo i poslednje zrno samokontroleodlucuju se titule,nema sansi za popravni,svi su na ivici i onda aca pocne da prica o nekima koji ne razmenjuju cestitke za bozic,pa o nekima koji se crvene kao posten covek u skupstini........... i nasmeje me tako da na nekoliko trenutaka zaboravim na citav haos u kom se nalazim.hvala ti na tome,mnogo mi je znacilonadam se da ce ti i naredna sezona biti jednako inspirativna
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Ko voli nek izvoli
      Mali poklon od Srdjana i Aleksandra.
      Kalendar Mark Markez 2014 - http://www.vroom-magazine.com/2014/0...-pdf-calendar/
      Ako imate kalendare bilo kog vozača stavite link ili fajl ovde.
      Svako Dobro i puno Zdravlja u ovoj godini fanovima BRM BRM MOTO GP-a
      Last edited by BEST; 07-01-14, 01:12. Reason: Update

      Comment


      • Kladionica 2014 MotoGP

        Dragi forumaši!!!

        Tokom ovogodišnje MotoGP sezone ćemo celu priču oko kladionice podići na malo viši nivo.

        Odredićemo nekoga na čije ime će svako ko želi da učestvuje u kladionici uplatiti 500 dinara jednokratno. To će biti ulog za celu sezonu i neće se dirati do kraja. Svi forumaši koji budu učestvovali će biti obavešteni o tome koliko se para slilo u nagradni fond.

        Kladionica će se odnositi samo na MotoGP, ali ove godine ćemo praviti rang listu od 1.do 15.pozicije !

        Bodovanje je pojednostavljeno-za svaku pogođenu poziciju se dobija 10 poena, bez obzira na to ko je na kom mestu u generalnom plasmanu. Naravno, nije fora u tome da se pogodi da će npr.Markez biti na prvom mestu, ali će biti teško predvideti npr.poziciju br.11.

        Najkasnije sat vremena pre početka MotoGP trke zatvara se kladionica i više ne mogu da se šalju tipovi.

        Prvu trka će nam biti generalna proba i neće se računati.

        Zbog bolje preglednosti ova tema će služiti samo za naše postavljanje tipova i generalni poredak sa bodovima kladioničara, a za sve naše komentare otvorićemo posebnu temu.

        Na kraju sezone će verovatno biti organizovana žurka na kojoj će pobedniku biti uručena nagrada (cela uplata), a Sport klub će obezbediti utešne nagrade(majice, kackete, isl.)

        Puno sreće svim učesnicima!!!

        Comment


        • Zanima me jel neko kupovao karte za trku preko moto gp- sajta,i ako jeste kako to ide?
          Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

          Comment


          • ja sam za mugelo preko bookmoto.com stizu dhl-om iz londona petnestak dana pred trku

            Comment


            • hvala
              Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

              Comment


              • @ motori - za Brno prosle godine je bilo jednostavno , kupis preko motogp , i ne zezas se sa njihovim salenjm karata itd . Posalju ti vaucer i ti ga istampas na A4 , i prikom ulaska ti samo skeniraju kartu i to je to .

                Comment


                • ja sam kupio za Mudjelo preko www.polepositiontravel.com i to za 95e tri dana, jeftinije nego preko Moto GP, kako ne znam stvarno karte nas cekaju u nekom hotelu u Firenci! Valjda nas nece zeznuti
                  Last edited by Boca; 30-03-14, 00:23.

                  Comment


                  • Srdjane , poceo si da preterujes sa komentarima , prvo je Rossi onaj stari , opustena ramena ... a kad mu neide samo sto nisi rekao da nije ni za K***c .
                    A o komentarima o MM da i nekomentarisem.
                    Za MM mislim da je veoma veliki talenat i veoma dobar vozac ali ti stvarno preterujes .
                    Nemoj se naci uvredjen ali malo nepristrasnosti nebi bilo na odmet u komentarisanju .

                    Comment

                    Working...
                    X