Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Derik Rouz u plej-ofu dokazuje da mu povrede nisu uzele košarkašku klasu i znanje. Trenutni član Minesote Timbervulfs protiv nezgodnih Roketsa beleži 14,5 poena uz odličnih 52% šuta iz igre.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • #47
      Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Derik Rouz u plej-ofu dokazuje da mu povrede nisu uzele košarkašku klasu i znanje. Trenutni član Minesote Timbervulfs protiv nezgodnih Roketsa beleži 14,5 poena uz odličnih 52% šuta iz igre.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Suza mi krene kad vidim da brat igra odlicnu kosarku a da se ne povredjuje.

      Comment


      • #48
        Kako su ga povrede ukanalile, za neverovati... [emoji19]

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • #49
          I to bi bilo to verovatno što se tiče franšize Oklahome, bar kad je neki pohod na titulu u pitanju. Izgleda da je povreda Robersona bila presudna i da bi njegov eventualni matchup sa Mitchellom verovatno promenio neke stvari, no to je neka druga priča. Reče baš neko od ovih analitičara ''they had their window''. I istina je, poklopilo im se bolje nego Phili da uzmu tri superstara in the making tri drafta zaredom, iako to nisu bili tada ti igrači kao što su sada, opet su imali šansu kakvu verovatno neće skoro imati.

          Paul George je verovatno već u LA, ako ne tamo onda bilo gde drugde gde će imati šansu da bude contender za titulu ili šta god. Pa ne bi me čudilo da ga i Phily pojuri jer je ono, idealan za njih. Gubiš all star kapacitet igrača, a ostaje ti deadwood Melo koji ni u ludilu neće izaći iz ugovora sledeće sezone, kada ima 28 meleona u džepu bar još jednu sezonu, a niko mu neće ponuditi više od vet minimuma ako izadje. Znači blokada za rebuild bar do sezone 2019-20. Westbrook će tada imati 31 godinu. Ako sam u nešto uveren, to je da mu njegov mentalitet ne da da ode iz OKC, on će biti srećan da ostane tamo do kraja karijere, iako Presti neće moći da mu napravi tim, mada je u NBA sve moguće, jedan ludi ubod na draftu i sve se menja. Ali sa ove tačke gledišta, Westbrookov legacy će ostati na ovim triple double sezonama koje će biti realno beznačajne pored ispadanja dvaput zaredom u prvoj rundi PO. Bez prstena.

          Donovan je ipak pokazao da je jako nizak kvalitet trenera za ovaj skup igrača. Iso ball all over, i to baš brutalno. A mogao je bar da prekopira Alvina Gentrya i double team silovanje jedine go to the basket pretnje u timu Jazz, a taj igrač je još i rookie. E pa tako su ga i tretirali. Pa onda one smešne izjave Westbrooka kako će da uštopa Rubia, pa prijatelju kakav je to gameplan ? Čovek napravi 4 faula u prvom poluvremenu, od kojeg su neki bili malo flopiji Rubia, a malo preagresivna odbrana Russella i to u delovima terena kada je to nepotrebno. Pa ga brani na korner liniji za tri kao da je u najmanju ruku Korver, i onda ispašta ta strana pomoći odbrane, koje i nema. Pa onda što ga nije Donovan izbacio kada je imao dva brza faula nego ga pušta da divlja ? Znači najbitniji meč ili jedan od, u karijeri, i ponašaš se kao napaljeni klinac na terenu bez kontrole temperamenta, shot selekcija katastrofa, više TO nego asistencija, totalna low IQ odbrana ceo meč. I još će da rade review da vide da li će biti suspendovan za game 5 jer je ušao na teren sa klupe posle onog jakog faula Feltona nad Gobertom. Pa možda i bolje da ga suspenduju, jer so far, 36% šut iz igre, 21% za tri, zona sumraka.

          Carmelo Anthony, bukvalno deadman walking. Čovek više nije pretnja nigde, ne pogadja ni otvorene šuteve, a više je ovih contested i to najviše onih u post up mukotrpnom iso ball-u. Neverovatno da Donovanu nijednom nije palo napamet da možda počne sa Grantom na 4 koji je vrhunski atleta i može da brani pnr vrlo dobro i pogodi po koji šut, bude pretnja na skoku, bude jbeno koristan. Jok, bolje rokati na Mela u postu, gubiti po 10-15 sekundi u zidanju, endless jabstepovanju i šutiranju preko dugorukih Favorsa i Goberta. A odbrana, Melo ni kad je bio mladji, atletičniji je nije igrao, pa neće vala ni sad, a nije da neće, ne može.
          George bukvalno drži OKC u igri barem u napadačkom delu, i on ima lošu selekciju, pogadja, ali kada pored tebe još dvojica divljaju, a imaju daleko lošije procente, onda je to ozbiljan problem. A igra ispod nivoa u odbrani, par puta je preuzeo Mitchella sinoć/jutros, ovaj ga obilazi kao čunj. Nije da mali Donovan to ne može, ali čini mi se da se Paul debelo štedeo. A u tom epskom divljanju stradao je najviše Adams, bukvalno pnr sa njim ne postoji, ne daju mu ni loptu, a i kad mu je daju, to se obično jako loše završava po njega (čitaj Gobert bananamen). A i kad da mu daju loptu ? Posle Granta, najbolji igrač sa klupe Raymond fuckin Felton.

          Bukvalno sve ide na vodenicu Utah, vaskrsenje Rubia, rookie koji igra PO kao da je u ligi 10 godina, zdravlje, hemija, trener, matchup. Snyder je predobar trener, predobar, govorio sam to i prošle sezone. Savršenu rotaciju ima, tera OKC da šutira spolja maksimalno i ta priča pije vodu, ne dozvoljavaju im prodore, samim tim nemaju ni puno sl.bacanja, a ko se i usudje da ide na Rudya. Snyderov stil je uvek bio defence first, a protiv OKC, to je savršeno oružje, pogotovo što imaju gomilu one on one specijalaca, ali je timska odbrana ono što ih krasi, a protiv toga OKC sa svojom iso igrom nema šanse ni protiv manje talentovanih ekipa, kamoli Jazz. U napadu očigledna razlika, Jazzeri uzimaju pametnije šuteve i imaju odličan ball movement, to je sve. Jingles X faktor, čovek sve radi, pa čak i trashtalking. O Mitchellu ne trošiti reči, ovako zrela igra rukija, ja ne pamtim kad sam gledao to u PO od nekog igrača, a u isti rang stavljam i Simmonsa. Da se poklopi godina sa ovakva dva mlada igrača u PO, ne znam da li je to ikad bilo.

          Ne bi me čudio gentleman's sweep, preokret u seriji, to mora baš stvari drastično da se okrenu u korist OKC.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #50
            Ocekivao sam ga u G6, evo ga spreman je za G5.

            Celtics coach Brad Stevens says, barring an unexpected setback pregame, Marcus Smart will play in Game 5 vs the Bucks. He felt fine after shootaround.

            Comment


            • #51
              Jesmo li sinoć po poslednji put na parketu gledali legende poput Ginobilija, Wadea i Gasola? Možda i Parkera.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #52
                U cast svih ovih hold me back tuca koje imamo priliku da gledamo u Plejofu, sta mislite koji igraci bi bili spremni da se stvarno potuku ? Prvi koji mi padaju na pamet su (naravno) Dzejms Dzonson i braca Moris.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Rondo9 View Post
                  U cast svih ovih hold me back tuca koje imamo priliku da gledamo u Plejofu, sta mislite koji igraci bi bili spremni da se stvarno potuku ? Prvi koji mi padaju na pamet su (naravno) Dzejms Dzonson i braca Moris.
                  Normalno za James Johnsona. Ibaka i R. Lopez.

                  Comment


                  • #54
                    Lance Stephenson.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #55
                      Ali po meni je najveci badass, Steven Adams, lik je jedan od fizicki najacih likova u ligi, ali nikad se ne tuce iskulira sve zive.

                      Comment


                      • #56
                        Marcus Smart.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Not Russell Westbrook.

                          Vjerovatno Nene.
                          Last edited by Reise; 25-04-18, 17:01.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            jebeni Lebron, jebeni, svaka mu cast, sta je uradio..

                            sta je OKC okrenula

                            Comment


                            • #59
                              Al zato ode Oklahoma u sledećoj.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • #60
                                Reise o ovome sam pricao. Prva utakmica da je LeBron isao na ulaze klasicne dribble driveove sa Sabonisom Youngom Turnerom i slicnima i druga prica

                                Comment

                                Working...
                                X