Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    bas krenuo da to pisem vidim colke me preduhitrio

    Comment


    • #32
      Nisam ja ništa u vezi odbrane Sabonisa rekao, to je najbolje što teški centar može da napravi u odbrani na perimetru. Samo sam ukazao na to da Lebron ne može preko njega da završi, a bilo je potpuno suprotno. I nisam mislio da je Sabonis izbačen striktno zbog odbrane, nego zato što ih za malo nije ukopao s onim ofanzivnim faulom i nepotrebnom šutnutom trojkom.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Nismo se razumeli onda. Odbrana kao takva od strane big mana kakav je Sabonis je bila odlicna, ali potpuno stoji sto si napisao. Obe situacije u napadu su direktno mogle da zakopaju Indianu.

        Indiana kao ekipa je bas jako kompaktna i lepo su svi kompatibilni. Bukvalno ne postoji igrac u njihovoj rotaciji koji ne moze u kontinuitetu (kracem ili duzem) da odigra lepu odbranu. Jedino malo klupa bode oci, posto van Josepha, Sabonisa i ludog Lancea oni nemaju upotrebljivog igraca u ovoj seriji. Ali dobro. Mnogo drugih ekipa ima slican problem. Mislim da ako dobiju ovu sledecu utakmicu, da gotovo sigurno idu dalje. Cavsi deluju bas bas tromo. O njima bih 2 dana mogao da pisem, ali mi se ne trose reci. Mada je Lebron sam kriv za to. Ne daju se oni ugovori drugarima JRu i TTu.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Najveći uzročnik Portlandove dobijene "metle" krije se u celokupnoj izvedbi prve zvezde Demijena Lilarda.
          Brojke su prosto poražavajuće za plej-of seriju.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • #35
            pa te dvije trojke je mogao puno lakse zavrsiti, ne znam trojka preko ruke ili lagani ulaz ja cu uvijek odabrati ulaz, a Lebron je odabrao trojku, legitimno, ali mislim da je zbog toga sto nesto ne stima i ne driblja previse o tome ja pisem, vecina igraca bi probilo Sabonisa, a pogotovo Lebron prije jer nije da se razumijemo on igrac koji zivi od trojke, ali dobro. Indiana je dobra ali Cavsi su prelosi tu nema price, i da sad produ ispadaju sljedeću rundu, sigurno, nema Lebron uz sebe nekog sekundarnog kreatora, neku pomoć, loše koriste i Hooda i Clarksona.

            Comment


            • #36
              Ao brate, prvo si ovo rekao.

              Originally posted by Mrkela View Post
              Ma sve pet ali on ne moze jebenog Sabonisa rijesit 1 na 1 nerealno, mislim nije da ne moze nego cak ni ne pokusa.
              Originally posted by Mrkela View Post
              pa te dvije trojke je mogao puno lakse zavrsiti, ne znam trojka preko ruke ili lagani ulaz ja cu uvijek odabrati ulaz, a Lebron je odabrao trojku, legitimno, ali mislim da je zbog toga sto nesto ne stima i ne driblja previse o tome ja pisem, vecina igraca bi probilo Sabonisa, a pogotovo Lebron prije jer nije da se razumijemo on igrac koji zivi od trojke, ali dobro. Indiana je dobra ali Cavsi su prelosi tu nema price, i da sad produ ispadaju sljedeću rundu, sigurno, nema Lebron uz sebe nekog sekundarnog kreatora, neku pomoć, loše koriste i Hooda i Clarksona.
              Pljusnuo mu je Lebron dvije trojke u facu, pa može li da završi preko Sabonisa procijeni sam.
              sigpic

              Comment


              • #37
                cijelo vrijeme govorim o ulazu i driblingu 1 na 1, te trojke su van rasprave, dal ih je zabio preko Babe ili Sabonisa isto mi je

                Comment


                • #38
                  Rondica

                  Comment


                  • #39
                    I ako nije stvar aktuelne teme samo da napomenem da je Igor Kokoškov blizu da postane prvi neamerikanac na klupi nekog NBA kluba. Finiks Sansi ozbiljni u nameri Srbina da angažuje.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • #40
                      Pacersi nisu izdrzali pritisak.

                      Dipo 5/20

                      Bojan 4/13

                      Comment


                      • #41


                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • #42
                          Jeben termin tekme, ali se mora ispratiti.

                          Westbrook seemed to think otherwise in regards to how the remainder of the series will go, especially pertaining to Rubio’s performance. “He made some shots. Too comfortable. I’ma shut that s*** off next game though. Guarantee that.”
                          Spoiler
                          Last edited by Rossonero; 23-04-18, 16:21.

                          Comment


                          • #43
                            Ono kad cekas Smarta da se vrati kao da je Irving licno.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Spremaju ga za G6.

                              Comment


                              • #45
                                Oklahoma ide prema očekivanom, raspad u prvoj rundi.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X