Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    E momci dobri ste. Pozdrav veliki od najveceg ikad, sve najbolje.

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Necu gledati nijednu utakmicu sa uzivanjem. Ionako moram da zavrsavam studije. Poserem se na ligu kada 4. put zaredom finale igraju nikad gori Cavsi i nikad gori GSW.
      Najbolja ekipa sa Zapada i najbolja ekipa sa Istoka su u finalu, ono što ih odvaja od ostalih je karakter, u prvom slučaju tima, u drugom igrača - tima, svi ostali su se pokazali kao pičkaste sisice, nažalost uključujući tu i Boston. Namerno nisam napisao dve najbolje ekipe su u finalu jer to ne bi bilo istina, Istok je svake godine jadniji i jadniji, sem Cavsa i eventualno Bostona nijedna od ekipa koje su bile u plejofu Istoka ne bi videla plejof da se takmičila na Zapadu. Upravo zato LBJ-u ne pada na pamet da odlazi sa Istoka jer može da računa na finala i u narednim godinama. Isto tako, još i više, može da računa i na neosvajanje prstena u ovoj i u sledećim godinama, zbog svog mindseta koji mu omoćava da igra samo sa Grupom Građana u ekipi. Dok on ukapira da je košarka timski sport proći će mu karijera.
      Malo i o Bostonu, koji predstavlja za mene veliko razočarenje, Stevens je odličan trener, ali zna se od čega se pita pravi a od čega ne. Pravi sastojci nisu bili u ekipi, i osetio se njihov izostanak u odlučujućim momentima, pogotovo Kyrie-jev, Rozier i Smart nisu jednostavno taj kalibar, s druge strane Kyrie je rođeni pobednik, uvek ću njega smatrati kao nekog ko je imao najveći doprinos za titulu Cavsa, po svemu sudeći jedinu u eri LBJ-a.
      Nivo košarke koji GSW prikazuje je brutalan i veličanstven, ne moraju čak ni da igraju u punoj brzini svih 48 minuta, odrade sve za jednu ćetvrtinu ili manje. Svi su podređeni timu, nema igračke sujete, iako bi svako od udarne četvorke bez problema mogao da smatra da je on glavni igrač u timu, zato su i najjači, i to je Kerr-ov najveći uspeh, veći od svih njihovih individualnih, i zato će nastaviti da gaze sve pred sobom.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Najbolja ekipa sa Zapada i najbolja ekipa sa Istoka su u finalu, ono što ih odvaja od ostalih je karakter, u prvom slučaju tima, u drugom igrača - tima, svi ostali su se pokazali kao pičkaste sisice, nažalost uključujući tu i Boston. Namerno nisam napisao dve najbolje ekipe su u finalu jer to ne bi bilo istina, Istok je svake godine jadniji i jadniji, sem Cavsa i eventualno Bostona nijedna od ekipa koje su bile u plejofu Istoka ne bi videla plejof da se takmičila na Zapadu. Upravo zato LBJ-u ne pada na pamet da odlazi sa Istoka jer može da računa na finala i u narednim godinama. Isto tako, još i više, može da računa i na neosvajanje prstena u ovoj i u sledećim godinama, zbog svog mindseta koji mu omoćava da igra samo sa Grupom Građana u ekipi. Dok on ukapira da je košarka timski sport proći će mu karijera.
        Malo i o Bostonu, koji predstavlja za mene veliko razočarenje, Stevens je odličan trener, ali zna se od čega se pita pravi a od čega ne. Pravi sastojci nisu bili u ekipi, i osetio se njihov izostanak u odlučujućim momentima, pogotovo Kyrie-jev, Rozier i Smart nisu jednostavno taj kalibar, s druge strane Kyrie je rođeni pobednik, uvek ću njega smatrati kao nekog ko je imao najveći doprinos za titulu Cavsa, po svemu sudeći jedinu u eri LBJ-a.
        Nivo košarke koji GSW prikazuje je brutalan i veličanstven, ne moraju čak ni da igraju u punoj brzini svih 48 minuta, odrade sve za jednu ćetvrtinu ili manje. Svi su podređeni timu, nema igračke sujete, iako bi svako od udarne četvorke bez problema mogao da smatra da je on glavni igrač u timu, zato su i najjači, i to je Kerr-ov najveći uspeh, veći od svih njihovih individualnih, i zato će nastaviti da gaze sve pred sobom.
        Aj reci da se zajebavas.

        GSW ovu seriju ne da nije bio brutalan i velicanstven, nego je ovo njihovo najgore izdanje u zadnje 4 godine.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Aj reci da se zajebavas.

          GSW ovu seriju ne da nije bio brutalan i velicanstven, nego je ovo njihovo najgore izdanje u zadnje 4 godine.
          Bio sam baš precizan, odigraju brutalno najčešće 3/4, ostalo otaljavaju. Upravo je to ono što je zastrašujuće, i to je nedostižno za sve ekipe.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Bio sam baš precizan, odigraju brutalno najčešće 3/4, ostalo otaljavaju. Upravo je to ono što je zastrašujuće, i to je nedostižno za sve ekipe.
            Pa nisam siguran bas da su otaljavali posao. Da je CP3 bio tu i u 6. i 7. utakmici, ko zna sta bi bilo. Dobili ste celih 7 razlike ekipu koja je omasila 27 trojki zaredom i to uz onako lepu pomoc sudija u pjedinim segmentima. Ovakav GSW ne bi dobio Cavse sa Irvingom nema sile. Ovako ajde sto moraju protiv njih, nego jos ni Love nece igrati utakmicu ili dve. Bukvalno serija za izbegavanje.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Pa nisam siguran bas da su otaljavali posao. Da je CP3 bio tu i u 6. i 7. utakmici, ko zna sta bi bilo. Dobili ste celih 7 razlike ekipu koja je omasila 27 trojki zaredom i to uz onako lepu pomoc sudija u pjedinim segmentima. Ovakav GSW ne bi dobio Cavse sa Irvingom nema sile. Ovako ajde sto moraju protiv njih, nego jos ni Love nece igrati utakmicu ili dve. Bukvalno serija za izbegavanje.
              Zaboravljaš Iggy-ja koji je bitniji igrač nego što se u medijima predstavlja, on i Green drže odbranu, Kerr je i tu pronašao brzo rešenje dovoljno dobro da dobije seriju u vidu Younga i Livingstona.
              Tako da u hipotetičkom duelu ovogodišnjih Cavsa + Kyrie i Dubsa sa zdravim Iggy-jem dajem prednost Dubsima.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                E momci dobri ste. Pozdrav veliki od najveceg ikad, sve najbolje.
                Pozz za najvećeg.


                Elem, u odnosu na prošli PO, ovo je svakako dosta slabije izdanje Dubsa, pogotovo što su maltene bili pred eliminacijom. Ne treba umanjiti značaj Iggya, ali kada imaš tri future HoF igrača i jednog graničnog u Greenu i realno istančan sistem napada, tu nema izgovora. Uticaj CP3 je ogroman, iako je Harden wannabe plejmejker, on je i dalje u dubini duše čist skorer, a plejmejking i kontrolu ritma igre CP3 je pokazao u ona dva hrkljuša od košarke gde je Hjuston ubacio GSW u svoju atipičnu mašinu sporog ritma. Nedostatak se video u ova dva prošla meča gde kada je šut evidentno stao, Harden je nastavio da sili i da ubacuje ekipu u kontra ritam promašajima, davajući GSW šansu za razvijanje njihove tranzicije posle koje su ih uništili. Najgluplja stvar u sedmom meču koja se dala primetiti je da D'Antoni nije reagovao na vreme, i nije nastavio recept iz prvog poluvremena, a to je uništavanje GSW u reketu i midrangeu. Ako je to uopšte bio njegov recept. Svakako je on, uz Hardena, najveći krivac što nismo prisustvovali upset-u u finalu konferencije, a Harden je pokazao opet da je regular season igrač. Naravno, i povreda CP3-a.


                Što se LeBrona tiče, mission impossible, sa još jednim izgubljenim finalem sve je dalje od Jordana, ali jasno je da je on najveći igrač u 21. veku.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Profesor Z
                  ,Iskreno bih voleo da im se avioni sruše tokom puta i da finala uopšte ni ne bude.
                  Sramota sto ti tu pises
                  Admine nadam se da ces ga izbacit



                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Profesor Z
                    Iskreno bih voleo da im se avioni sruše tokom puta i da finala uopšte ni ne bude.
                    Vrlo brzo ides na odmor.

                    Comment


                    • Originally posted by reddevil96 View Post
                      Sramota sto ti tu pises
                      Admine nadam se da ces ga izbacit



                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Gotovo da bih stavio 100 evra da oće. Ti?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Gotovo da bih stavio 100 evra da oće. Ti?
                          Sigurno skoro ko pobjeda gsw-a veceras
                          Ne znam je li to dobra ili loša vijest za Cleveland sto se love vraća, u napadu im moze puno pomoci ako ima svoj dan ali u obrani previše zakaže


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by reddevil96 View Post
                            Sigurno skoro ko pobjeda gsw-a veceras
                            Ne znam je li to dobra ili loša vijest za Cleveland sto se love vraća, u napadu im moze puno pomoci ako ima svoj dan ali u obrani previše zakaže


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Po meni je Love dosta potcenjen igrač, mada je i sam stavljen u tu poziciju s obzirom s kim igra u ekipi... S druge strane, GSW ima u rezervi Zazu i McGee-ja, čak i njih dvojica da ne igraju tu je Looney. Videćemo.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Po meni je Love dosta potcenjen igrač, mada je i sam stavljen u tu poziciju s obzirom s kim igra u ekipi... S druge strane, GSW ima u rezervi Zazu i McGee-ja, čak i njih dvojica da ne igraju tu je Looney. Videćemo.
                              Najmrza njuska u kosarci.. Ocima ne mogu da vidim. Kako bi ga nab'o.

                              Spoiler

                              Comment


                              • Slažem se za Zazu, zgadio mi je košarku prošle godine tim potezom
                                Nadao sam se da ce to biti odlična serija i on to syebao u prvoj utakmici kad su gubili 20 razlike


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X