Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najveća nedoumica koga će Sunsi da biraju, Dončića ili Ejtona. Koga ne budu izabrali uzeće ga Vlade.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ne znam, Kingsima bi vise legao Marvin Bagley ili Ayton nego Doncic.

      Comment


      • Ako bi uzeli Dončića to bi značilo promenu uloge Hielda ili Bogdana, tj. smanjenje minutaže.
        Ali mislim da će ga ipak uzeti Sunsi.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ko god uzme Doncica zajebat ce se, niti treba Phoenixu niti trebam Kingsima

          Comment


          • Dečko ima predispozicije da ima bolju karijeru od Dražena.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Zeleni da otkinu jednu pobjedu u naredne dvije tekme i Bog da ih vidi. Kidaju momci kako igraju.





              Nocas se ceka odgovor Hardena i drustva.
              Last edited by Rossonero; 16-05-18, 18:53.

              Comment


              • Lakše reći nego učiniti.
                Ja nekako verujem da će pred 5 duel u TD Gardenu rezultat biti u potpunom egalu.
                Znam da mnogima ovo deluje smešno ali ne treba otpisivati moć i ponos LeBrona. Sigurno će hteti kritičarima pokazati kako Kavsi što šta imaju za prikazat.
                Originally posted by Rossonero View Post
                Zeleni da otkinu jednu pobjedu u naredne dvije tekme i Bog da ih vidi. Kidaju momci kako igraju.





                Nocas se ceka odgovor Hardena i drustva.
                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Ubedljiv trijumf Roketsa samo dokazao da košarkaši GSW nisu "monstrumi" već ljudi od krvi i mesa.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Zasto imam osecaj da ce brada ove god da uzme prsten

                    Comment


                    • Gube naredne dve na parketu Ratnika.
                      Voleo bi suprotno ali teško.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Igrace se ovde minimum 6 utakmica

                        Comment


                        • Ovo je plej of, ni jedan igrač ne odmara, a pogotovo najbolji igrači ekipa. Kada izgubi Klivlend pa kažu LeBron nezainteresovan, a Seltiksi ga majstorski zatvorili. Uz Sparse i GSW najbolji sistem, najbolji trener, najbolji tim. Da imaju zdrave prve 2 zvezde tima bili bi u egalu sa GSW u finalu. Ali opet možda i bolje po njih ako je to ikako moguće, jer će ovako imati za sledeću godinu gotove igrače od ovog mladog tima, a da su delili minutažu teško da bi se ovoliko razvili. Ne vidim Roketse nikako u finalu sem ako se nešto ne namesti, a ne bi me čudilo uopšte, razne smo nameštaljke gledali u poslednje vreme. GSW sa igrom koju igra i igračima koji to iznose sa 3/4 snage ako ne i manje ne bi trebao da izgubi više od 1 utakmice ni protiv 1 tima, verovatno najsavršenija ekipa ikada, nisam stigao da ispratim ovaj meč ali protiv pelikansa meč koji su izgubili je bio 90% namešten, em skraćene minutaže, em nikakav angažman u odbrani i u skoku, bez njihovih akcija, sve šutirali preko ruku i iz blokova, totalno rasulo bilo. Nisu dozvolili toliko ofanzivnih skokova u 2 naredna meča zajedno. Ovo je pre svega jedan veliki biznis pa onda sport, pogotovo u americi se sve vrti oko novca.
                          "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                          Comment


                          • "Preko bare" kruži neka priča kako Memfis planira da trejduje 4. pika.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Gled'o sam noćas treći ogled na Istoku. Brutalan odgovor Kavsa od prvog trenutka. Hil i LeBron povukli na startu i posle prve četvrtine napravili zalihu koju su do kraja postepeno uvećavali.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Samo ne u Filu,samo ne tamo...al daj prvo da se udje opet u veliko finale...Jos da bude protiv Brade i svi zadovoljni,a posebno dekkard

                                Comment

                                Working...
                                X