Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je pametan, ide u Hjuston.Stizu ga godine, da se osvoji jos koji prsten ako je moguce.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Ako je pametan, ide u Hjuston.Stizu ga godine, da se osvoji jos koji prsten ako je moguce.
      Nije, odmah da ti kažem. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • dekkard svoju mrznju prema Kralju pokusava da ispolji na svaki moguci nacin.
        Ja razumem da ne gotivis nekoga, ne svidja ti se njegova igra, njegovo ponasanje na terenu i van njega, ali ovo sto ti pises na poslednjih par postova je smehotresno.
        Cuj, vestacki velicaju LeBrona.
        Covek je vec dugo, dugo godina najbolji igrac lige i sveta, svidelo se to nekome, ili ne.

        Comment


        • Čovek puni sve statističke kolone uz to igra do ivice izdržljivosti, gotovo svaki minut na parketu. Neko misli da vuče sve na snagu, da je hrpa mišića ali ne može mu se osporiti košarkaško znanje i požrtvovanost.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Djasvi mi se termin G1 + SK2 prenosi.

            Comment


            • Već sam napisao šta mi se ne sviđa kod njega, ne osporavam mu kvalitet.
              Ovo oko hajpa je 100% tačno, ali mora da se napravi nekakav rivalitet između Istoka i Zapada. Neko napisa da LBJ ne želi da izađe sa Istoka, zapitajte se zašto?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Stevens menja pristup što je očekivano, sigurno da Morris jedino svojom gradjom može da isparira LBJ-u, očekivati više minuta za Ojeleyea. Baynes će verovatno manje igrati u ovoj seriji nego sa Philom.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Samo da ne udje brzo u probleme sa faulima.

                  Comment


                  • A moguće je da će timsku odbranu Stevens da prilagodi, kao i u meču sa Philom, branjenje trojke, i bez udvajanja LeBrona. Ustvari, to će definitivno da uradi, LeBron će svoje isporučiti svakako, samo je bitno da i ostale ne razigra.

                    Bostonu je najbitnije pitanje je to, da li će momci preneti svoju šutersku formu iz prošle serije, odbranu će oni iskidati, u to ne sumnjam.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Nakon jednog ovakvog poraza, logično je da sledeću Cleveland dobije.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Sigurno će Džejms i kompanija adekvatno odgovoriti.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Veliki takticar Lue je spreman za brejk. Samo da napomenem da je Boston od pocetka PO bez poraza na svom parketu. Ono sinoc je bio cisti seks.

                          Comment


                          • Moglo bi da lici kao PAO Real serija

                            Comment


                            • Što kažu naši stari, mrka kapa za Cavse [emoji45]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Navijac sam Bostona odavno gledah sinoc utakmicu i drago mi za pobedu ali onoliku kolicini kurcobolje od tolike zvezde kao sto je LBJ jos ne videh covek uopste nije bio na utakmici.
                                Da samo da dodam mnogo mi se svidja Bred Stivens kako vodi Seltikse.

                                Comment

                                Working...
                                X