Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX (Shanghai)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Vettel smireno pri komentarima za Maxov potez.

    https://www.motorsport.com/f1/news/v...h-1026490/?s=1

    Asked about whether he felt Verstappen needed to calm down, the Ferrari driver said: “He has done enough races, but this can happen to also if you have done 300 races.

    “You mustn’t forget that inside the car the judgements are very difficult to make but you have to ultimately have these things in mind and make sure you don’t crash.

    "He could easily have taken his front wing off or have a puncture. So we were both lucky.”
    https://www.racefans.net/2018/04/15/...lision-vettel/

    “Obviously it was a tricky braking for the hairpin all race, there was a tailwind. At that point there was 15 laps to go. I wasn’t going to resist much anyway.

    “I was waiting for him to come down the inside, he didn’t. So I wasn’t sure exactly where he was.

    “I gave him a bit of room, as you can see I wasn’t right at the apex, in case he misjudged his braking. Obviously he misjudged more than I thought. To some degree you can factor in people’s mistakes but not always. In that case it didn’t work.”

    “We were both lucky that we could continue but as I said it destroyed both our races,” Vettel added. “No need to call him anything: He knows, I know, we’re fine.”

    Comment


    • #47
      Nije mi jasan taj Ferrari za koji navijam. Ako ti si pao na 7. mesto 12. krugova pred kraj, idi u box, stavi US, padni na 14. mesto i onda si brzi na stazi 1,5 do 2sec, po krugu od svih ostalih. Kontam da bi bio bar 5.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Mislim da je ferari gledao sta ce da uradi mercedes. Problem kod nemaca je sto nisu imali nove soft pneumatike, a mozda nisu hteli da rizikuju sa US komponentom. Sada je jasno da su lose procenili razvoj situacije, tako to bude.

        Comment


        • #49
          Originally posted by woxer View Post
          Nije mi jasan taj Ferrari za koji navijam. Ako ti si pao na 7. mesto 12. krugova pred kraj, idi u box, stavi US, padni na 14. mesto i onda si brzi na stazi 1,5 do 2sec, po krugu od svih ostalih. Kontam da bi bio bar 5.
          Nisu imali nove US, plus su imali oštećenje na bolidu. Nije taj pad Seba na 8mo mesto bio samo zbog pneumatika.

          Last edited by Vanja #66; 15-04-18, 11:56.

          Comment


          • #50
            Max Verstappen je najgori vozač ikad u F1.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #51
              Bahati se Maks previse

              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • #52
                https://www.motorsport.com/f1/news/v...r-1026670/?s=1

                Seb nezadovoljan tempiranjem izlaska vozila bezbednosti. Obzirom da se čekalo skoro 2 kruga da se proglasi, teško je reći da je direkcija trke uradila pravu stvar. Nije prvi put da se vodeći vozači dovode u nepotrebnu poziciju, naročito što su, kako kaže Whiting, čekali pre nego što ga proglase.

                Comment


                • #53
                  Ne kazem da si ti ali godinama ovde navijaci Ferarija su prizivali sefti car kad Hamilton ubedljivo vodi, jednom se moralo desiti i obrnuto.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    https://www.motorsport.com/f1/news/v...r-1026670/?s=1

                    Seb nezadovoljan tempiranjem izlaska vozila bezbednosti. Obzirom da se čekalo skoro 2 kruga da se proglasi, teško je reći da je direkcija trke uradila pravu stvar. Nije prvi put da se vodeći vozači dovode u nepotrebnu poziciju, naročito što su, kako kaže Whiting, čekali pre nego što ga proglase.
                    To je i meni bilo cudno, odmah su se videle krhotine i da su na trkackoj liniji. Takodje mi je predugo trajalo ciscenje, ali ovo prvo je mnogo bitnije..

                    @AlenP
                    Nije se moralo desiti i zabijanje Verstapena, mislim da niko ovde ne zali za prosutim bodovima zbog lose odluke direkcije trke i ljudi iz garaze, to je jednostavno bila losa odluka..
                    Last edited by Mark0; 15-04-18, 15:36.

                    Comment


                    • #55
                      Novi rekord:



                      I jedna od boljih zafrkancija koju sam video

                      Comment


                      • #56
                        Marko, slazem se, ja samo hocu da kazem da je sefti car nuzno zlo.

                        Vanja, koliko crvenih a Hamilton ipak prvi.
                        Last edited by Alan; 16-04-18, 11:19.

                        Comment


                        • #57
                          Što pokazuje koliko je Mercedes uložio truda, vremena i novca da sve ovo postigne za vrlo kratko vreme.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Što pokazuje koliko je Mercedes uložio truda, vremena i novca
                            Za dovodjenje Hamiltona

                            Comment


                            • #59
                              Pitao bi ga ja da je mali Max na Ferarijevom platnom spisku, koliko bi trka uopšte završio ikako a ne u bodovima
                              Last edited by Vanja #66; 19-04-18, 12:39.
                              ¡Si Señor!

                              Comment

                              Working...
                              X