Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX (Shanghai)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Cudi me da Maxu ne pocnu US gume da se raspadaju, idalje ima solidan tempo

    Edit: zbog ovog cekanja za ulazak u box, Kimi ce izgubiti mesto u odnosu na Lewisa

    Edit2: treba da ih je sramota, evo majke mi
    Last edited by LejkerBoy; 15-04-18, 08:48.

    Comment


    • #32
      Jebote zar je toliko tesko da odreagujes jedan jebeni krug posle njega. A nek idu u pm.

      EDIT: Sad ako budu zrtvovali Kimija kako bi ga Vettel stigao, treba ih sve biti usranom motkom.
      Last edited by colke995; 15-04-18, 08:54.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Treba da ih je sramota kako se ophode prema Kimiju, bivseg i poslednjeg crvenog sampiona, vratice im se ovo na kraju sezone

        Comment


        • #34
          Šta je "party mod"?

          Comment


          • #35
            Kakvo kocenje Rikarda. Alal vera majstore.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Smesno sta se dozvoljava ovakvom klincu, ne moze vise ni da se gleda, koji je ovo put da upropasti vozacu Ferarija trku

              Comment


              • #37
                Ovaj def nije nornalan. Pa dokle vise majstore???

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #38
                  Lik vozi za mercedes.

                  Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk

                  Comment


                  • #39
                    Mora da se Max ipak stavi pod kontrolu.

                    Comment


                    • #40
                      Gadi mi se Max.. Biram reci.
                      Posle trke sesti ga ispred tv-a i pokazati kako voze pravi vozaci f1, tj da mu puste Rikarda. Ladno je mogao da obidje Fetela u sledecoj krivini ali ne... Pored Hamiltona kukavicki na travu, sada pravo u meso..

                      Comment


                      • #41
                        Kako bih voleo da mu Fetel zavali dve samarcine

                        Comment


                        • #42
                          Jako mi je usralo dan. Umesto da razlika u odnosu na Hamiltona se digne na vise od jedne trke, sad je celih 9 poena. Pritisak mi je 200. Odoh da spavam.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43


                            Ako je Australija bila katastrofa za Hamiltona, šta li je sad Kina za Vettela? Katastrofa na kvadrat?

                            Za razliku od onoga što Pavle i Srđan kažu, a naročito Pavle, Seb i Bottas nisu mogli da odu na vreme u boks jer Sejfti kar nije proglašen. Mogao je podjednako da bude proglašen i VSC.

                            Max i agresivni napadi večito idu na Mercedesovu ruku, tako je izgleda suđeno. Da li je Seb mogao posle okretanja da ode na zamenu, da stavi ljubičaste US pneumatike i obiđe one koji su ispred ne znamo, proveriću koliko su bili ispred drugih bolida.

                            Hamilton u šampionatu ni kriv ni dužan nadoknađuje 8 poena, njemu super u odnosu na juče.

                            Dani Ric fenomenalan, jako mi je drago što je pobedio. Kimi ni malo agresivan protiv Bottasa, neverovatno.
                            Last edited by Vanja #66; 15-04-18, 10:20.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Mark0 View Post
                              Gadi mi se Max.. Biram reci.
                              Meni se gadi Ferari sta radi sa Kimijem.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #45
                                Koliko trebas biti glup od 1 do Max Verstapen da uradis ovo? Iako navijam za Kimija, uvek sam uz Ferari i jako me iznervirao ovaj potez Maxa. Koji put vise radi ovo? Nijednom protiv Mercedesa, sve protiv Ferarija, uglavnom na Fetela. Mislim da je posteno da ga kazne jedno 2 trke da ne vozi, ovo nema smisla vise.
                                Opet ocajan start Kimija, ali videlo se kako ga je Fetel zatvorio i on je izgubio brzinu na brdu i jbg, losa trka za njega, uz dosta srece do 3. mesta, i konzervativna voznja, mogao je on do 2. mesta ali vec duze vreme je u nekoj blokadi sa obilazenjima.
                                Rikardo je zver od vozaca, definitivno moj favorit kada Kimi ode iz F1.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X