Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX (Shanghai)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    p4p1, meni ništa nije ostalo Evo makar da okači Dani Ricov bolid... Nevera.



    Previše problema za Hamiltona, šta su uradili sa podešavanjima da se ovoliko muče, uopšte mi nije jasno. Čuli smo da je K-Magu javljeno da je staza "sporija" između pola sekunde i sekund od juče, to je to spiranje od kiše. Svi su pojačali pogon, makismalne brzine to jasno govore, ali šta je Mečka tako gadno promenila ne znam.

    Većina bolida je izgledala kao da previše podupravlja, tako i Hamilton.
    Last edited by Vanja #66; 14-04-18, 05:20.

    Comment


    • #17
      Ajde sutra 1-2 ajmoooo
      Bravo Sebastijan, bravo Kimi!

      Comment


      • #18
        Kakvo polivanje od strane Ferarija!

        EDIT: Aerodynamic haircut > Party Mod
        Last edited by colke995; 14-04-18, 08:34.
        sigpic

        Comment


        • #19


          Nisu uključeni i podaci o pneumaticima u Q1, 2 i 3, ali najvažnije za start sutra je to što je Red Bull na US, a Ferrari i Mercedes na S pneumaticima.

          Neočekivani obrt u odnosu na P2, Mercedes je mnogo profulao sa podešavanjem za kvalifikacije i to se videlo tokom P3. Navodno, fokusirali su se na toplije vreme koje sledi sutra, ali to ipak ne objašnjava ovoliku razliku, preko pola sekunde.

          Dani Ric odradio mega posao pred kraj Q1, sa svežim motorom, tek sklopljenim i nezagrejanim, izašao i odradio taman koliko treba za Q2, to je optimalno. Obožavam kad vidim takve stvari, to je ono pravo u F1, sve je taman koliko treba da bude sve dok svi uslovi nisu ispunjeni za pun gas.

          Stroll ponovo sporiji od Sirotkina, Williams sa mladim Rusom nije napravio grešku. Očekivao sam više od Kanađanina do sad.

          Comment


          • #20
            Pih bre Kimi, pa dokle vise da useres poslednji sektor? E bas sam se bio obradovao za taj poslednji krug i onda ocajan 3. sektor. Videlo se da ni on nije zadovoljan. Mora sutra odlican start, da se nekako uzme prva pozicija, mada znajuci Ferari opet ce gurnuti Fetela napred. Potrebno je zatvoriti Mercedese na startu, Hamiltona pogotovo, vrlo ljut je bio na kraju kvalifikacija.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #21
              bice, US pneumatici su baš, baš na granici rada ovde. Uopšte nije isključeno da je Kimi prešao preko granice vrlo malo u prva dva sektora i pregrejao i potrošio ih za treći. Čekam izjave, ali ovo mi nekako deluje najlogičnije. Kimi i Seb su na istom nivou, od 2014. Kimi nije bio ovako dobar u Ferrariju, to treba sve da nas raduje.

              Comment


              • #22
                Raduje i mene ovakav Kimi, ovakvog smo ga cekali, i eto konacno je uspeo da se konsoliduje. Mene iznenadjuje koliko je Ferari napredovao, evo vec druga trka za redom imaju 1-2 na startu, zaista nestvarno.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #23
                  Pobjede li u trećoj za redom, otiću da slavim.
                  #forzzaferrari
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #24

                    Comment


                    • #25


                      Da vas ne zbuni tolika promena relativnih položaja na stazi u vidu dve formulice u sredini, skala je u stotim delovima sekunde. Za terptaj oka trebaju dve desetinke.

                      Comment


                      • #26
                        Pa ovde ispada da je Fetel razliku napravio na pravcu a ne u nekoj krivini ili greskom Kimija.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #27
                          Najverovatnije drugačije korišćenje ERS-a tokom kruga.

                          Comment


                          • #28
                            Jedva ustadoh, i to cak bez alarma.

                            Ide li ovde Ferari sigurno na one stop? Posto kontam sa US se nece igrati jer ni nemaju nijedan novi set. Pitanje je samo koliko dugo mogu zute da bi se to sad gadjalo sa medium gumama.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Kimi sto mi radis ovo?

                              Zatvori Bottas a ne napadaj uvek Sebastijana
                              Last edited by LejkerBoy; 15-04-18, 07:16.

                              Comment


                              • #30
                                Bottas bas odlican, sve vreme drzi ovih stabilnih ~2.5 sekundi. Zasad je mnogo vise pokazao od Hamiltona.

                                Sto se Kimija tice, steta sto je izgubio drugu, a jos vise trecu. Bas se videlo na snimku da mu se zaneo bolid sto je Maxu otvorilo mogucnost koju je on odmah scepao.

                                EDIT: Mada sustinski kontam da Vettel stedi gorivo i da je komotno mogao da dize na vecu razliku, ali ok je ovako.
                                Last edited by colke995; 15-04-18, 07:34.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X