Announcement

Collapse
No announcement yet.

Everton FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kidace Runjavi ove sezone u Evertonu, mnogo mi je drago da ga gledam kako i dalje uziva u svakom mecu!
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment




    • Pickford
      Kenny Holgate Williams Martina
      Lennon Rooney Gana Sigurdsson Lookman
      DCL

      Ovako bih počeo sutra kontra Svraka. Uz solidnu 4-5-1 formaciju. Prijeko potrebna pobjeda domaćem, a i gostu. :kafa:

      Comment


      • Mislis, prekosutra.
        Odlicna kvota na Everton, probacu dvojku. Jes da protiv Liverpula nisu pokazali nista od fudbala, ali su bili jako dobri protiv Huddersfielda i West Hama.

        Edit: a ne, utorak danas, moja greska.

        Comment


        • O dal je moguce da smo dobili i navijaca Karamela na forumu super,samo nemoj da zbrises posle prvog napada ko neki iz Sitija

          Licno ocekujem 0-0 na tom mecu ili nereseno,pa ne moze ni Rafa toliko losu seriju da ima,mislim da je trenutno Njuka na poslednjih 6 meceva 5 izgubio i jedan iks,mozda gresim

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Mislis, prekosutra.
            Odlicna kvota na Everton, probacu dvojku. Jes da protiv Liverpula nisu pokazali nista od fudbala, ali su bili jako dobri protiv Huddersfielda i West Hama.

            Edit: a ne, utorak danas, moja greska.
            Njukaš u vrlo opasnoj situaciji, uz negativan skor poraza, toga se pribojavam, iskreno. S pravom bih rekao da su pokazali dobar fudbal, međutim nisu imali sportske sreće, glavni uzrok svega. Iks bih potpisao prije meča. Te u ponedjeljak dočekao velški Swansea mirne glave.

            Originally posted by 61563 View Post
            O dal je moguce da smo dobili i navijaca Karamela na forumu super,samo nemoj da zbrises posle prvog napada ko neki iz Sitija

            Licno ocekujem 0-0 na tom mecu ili nereseno,pa ne moze ni Rafa toliko losu seriju da ima,mislim da je trenutno Njuka na poslednjih 6 meceva 5 izgubio i jedan iks,mozda gresim
            Više simpatizer ovog kluba, a ogroman ljubitelj otočkog fudbala, i konkretno navijačkog casual svijeta. Cheers, kako god.

            Već rekoh, bod k'o desetka!
            _

            Btw, GUESS WHO'S BACK!? Yannick Bolasie se konačno oporavio nakon teške ozljede još iz prošle sezone, te je odigrao meč za u-23 akademiju Evertona. U odlično vrijeme povratak. Like I said.

            Comment


            • Rekoh da će bod biti ravan k'o desetka a tek puni plijen, ne bih komentarisao. Odlično kreiran meč od strane Big Sama, i fantastičan rezultat, ispostaviće se. Ekipa izgleda perfektno pod okriljem otočkog menadžera, rezultati sve kažu. Polahko, ali sigurnim koracima koračaju ka sigurnosti u sredini tablice, što je ekstra vijest, posebno nakon odlaska Koemana.


              Wazza strikes again! Preporođeno izgleda, zaista je gušt gledati ga ovako sretnog.

              Vikend pauza, pa Monday night show s Goodisona, gdje ćemo uživati u duelu Karamela i velškog Swansea. Pobjeda je imperativ, naravno. :kafa:

              Comment


              • Comment


                • Gostovao je sa Anćelotijem na Marakani u dresu Napolija, ako se ne varam.
                  Alan je sjajan igrač sredine terena, klasičan Schemer.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • Comment


                        • Reklo bi se da Anceloti zeli trofej, takodje je najavio da ne ocekuje aktivnost do kraja prelaznog roka.

                          Comment


                          • Comment

                            Working...
                            X