Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gradovi (odakle ste, šta se dešava tamo, zgode i nezgode, urbane legende i svašta-neš

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Klaymen View Post
    Iako nije za ovu temu, moram da reagujem na video iznad

    Ae ae, samo se nesto bunite i negodujete. Zar ne vidis da po preuzimanju aerodroma uvode novu liniju za Bgd, da ne morate vise da se klackate po autoputu
    Što nije tema? Ovo su novosti iz mog grada. Čisto da se zna da smo mi Nišlije gori npr. od Arapa, iz vizure preCednika država patrijarha Vučiča. Jer ovima je poklonio zemljište za "Beograd na vodi" a nama oduzima naše. Pobedili smo prvu rundu....samo sam pesimista što se tiče krajnjeg ishoda meča.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • #32
      Originally posted by Constantin View Post
      Što nije tema? Ovo su novosti iz mog grada. Čisto da se zna da smo mi Nišlije gori npr. od Arapa, iz vizure preCednika država patrijarha Vučiča. Jer ovima je poklonio zemljište za "Beograd na vodi" a nama oduzima naše. Pobedili smo prvu rundu....samo sam pesimista što se tiče krajnjeg ishoda meča.
      Dobro bre, sta se odmah ljutis (sto si na kraj srca ) .Malo u sali, a i malo sto ne znam gde smem da pisem o politici

      Malo sa se detaljnije upoznao sa problemom i usponom Niskog aerodroma, i ... u pravu si. Jednostavno, vise je razloga za otimanje aerodroma, i nazalost, kao kod svih privrednih poduhvata nazadnjaka, krajnju cenu i najvise ispastaju krajnji korisnici, gradjani ,tj mi .

      Comment


      • #33
        Originally posted by Klaymen View Post
        Dobro bre, sta se odmah ljutis (sto si na kraj srca ) .Malo u sali, a i malo sto ne znam gde smem da pisem o politici

        Malo sa se detaljnije upoznao sa problemom i usponom Niskog aerodroma, i ... u pravu si. Jednostavno, vise je razloga za otimanje aerodroma, i nazalost, kao kod svih privrednih poduhvata nazadnjaka, krajnju cenu i najvise ispastaju krajnji korisnici, gradjani ,tj mi .
        Ko se bre ljuti....

        Inače senim ovo nije POLITIKA (tema) već DRUŠTVO ...pa može malo ;)
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • #34
          Jedna reč- Obrenovac.

          http://www.mojaavantura.com/ideje/sr...o_=5#desavanja
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • #35
            Tema je gradovi Marija, ne opštine
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • #36
              Originally posted by Nerealan View Post
              Tema je gradovi Marija, ne opštine
              Idi begaj

              Moj grad je bre najlepši na svetu,a ovo sve se i nalazi u gradu,prelistaj...na 2-3km od centra je Zabran,svaki dan šetam do tamo...
              A to što smo na papiru BG opština pa jbg. niko nije savršen...
              Last edited by Marija81; 11-04-18, 15:23.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • #37
                Lazarevac, i nema šta više da se doda dok Kolubara ne uđe u JSL.

                Inače odavde je i ovaj Alimpijević, i košarkaš Birčević, a šta se dešava, bolje da ne pišem..
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Constantin View Post
                  Što nije tema? Ovo su novosti iz mog grada. Čisto da se zna da smo mi Nišlije gori npr. od Arapa, iz vizure preCednika država patrijarha Vučiča. Jer ovima je poklonio zemljište za "Beograd na vodi" a nama oduzima naše. Pobedili smo prvu rundu....samo sam pesimista što se tiče krajnjeg ishoda meča.
                  Sta je to vase? Civilna stajanka i aerodromska zgrada? Toranj? Pista i vojni deo aerodroma?
                  Ne razumem oko kojeg dela aerodroma je problem.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • #39
                    Evo nekoliko slika iz tazbine

                    Spoiler

























                    Comment


                    • #40
                      I tako...

                      IMG_20180718_185026.jpg

                      IMG_20180718_185033.jpg

                      IMG_20180718_185333.jpg

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • #41
                        Grad koji je u sebi skupio Orijent i Evropu, kojim su dugo vladali Turci da bi po njihovom proterivanju vrlo lako usvojio arhitektonski stil Austrougarske i centralne Evrope, postao bogatiji i značajan zahvaljujući razvijenoj trgovini i umetnosti, kojoj je mecena bio Jevrem Obrenović. Po njemu jedna od centralnih ulica grada i nosi ime. Druga centralna ulica, koja se samo nadovezuje je Karađorđeva. Na taj način je Šabac uspeo da simbolično pomiri dve zle krvi, u svom samom jezgru. Ujedinio je ravnicu (Mačvu) i brda (Pocerinu).

                        Grad koji nije jednostavno trpeo autoritete i one koji su to pokušavali da izigravaju. I koji je po beleženju jednog francuskog putopisca s kraja XIX veka - "Mnogi misle da je Šabac šala, al' je Šabac Beogradu glava". Nekada poznat po muzici i noćnom životu, sada je to već davno prošlo vreme, kafane su nestale i došlo je neko novo doba.

                        Last edited by Crni Đorđe; 18-07-18, 19:15.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42

                          "I love to speak with Leonard
                          He’s a sportsman and a shepherd
                          He’s a lazy bastard
                          Living in a suit ."
                          Leonard Cohen

                          Comment

                          Working...
                          X