Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX (Sakhir)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    https://www.motorsport.com/f1/news/h...hrain-1022568/

    Hamilton +5 na gridu, zamena menjača.

    Jedna fantastična fotka staze noću:

    Last edited by Vanja #66; 07-04-18, 00:18.

    Comment


    • #17


      Trening u kom je izgleda samo Kimi našao pravi balans. Seb imao probleme sa delovima na bolidu, na kraju su još nešto radili na zadnjem kraju.

      Čekamo kvalifikacije, mada se ne bih previše nadao, deluje mi da Mercedes krije puno toga.

      Comment


      • #18
        Kimi bas izgledao impresivno. Ne bi me zacudilo da uzme pol ovde. Mada je Hamilton pravio dosta gresaka. Kada odvrnu makinu u Q3, opet ce biti kontam par desetinki.
        sigpic

        Comment


        • #19
          1:28:9 na mekim. Prosle godine rekord staze oboren sa 1:28:7?
          sigpic

          Comment


          • #20
            E moj Maxe, previse si izgoreo ti, napumpali pricu oko tebe a ti svake godine nazadujes.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #21
              Koja je glupost sto nema rezervnog bolida.

              Comment


              • #22
                Oba TR-a ispred McLarena.

                EDIT: Ala smorise Erica ova dvojica sa Skya.
                Last edited by colke995; 07-04-18, 17:54.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Sa jedne strane mi je zao slavnog imena Meklarena a sa druge drago zbog Denisa.

                  Comment


                  • #24
                    Seb kako zna i ume! Pa i nije ove godine Ferrari toliko los.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Pih za dlaku pol..al odlicno 1 i 2

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #26
                        Steta za Kimija, ali opet mnogo los poslednji krug kada se odlucuje o pol poziciji. Hamilton u veoma teskoj poziciji sutra, ali Bahrein je staza u kojoj moze da se pretice tak oda verujem da bi mogao on uz neku strategiju do podijuma. Uzima Fetel i sutra pobedu, samo da Kimi ne kiksne na startu.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #27


                          Očekivao sam više od Mercedesa, ipak su se mučili uprkos izjavama da je Ferrari juče "samo" koristio jači mod u P2. Hamilton se naročito mučio, dosta solidnih bolida sutra ispred njega, četvrto mesto u Q3 mu danas nije trebalo.

                          Ferrari je mnogo radio na smanjenju aero otpora bolida, to se videlo i u Australiji, sada je pokazano sasvim jasno. Delimično su sređeni problemi sa zadnjim krajem i to sada mnogo više odgovara Sebu. Mislim da je bolid po pitanju balansa za oba vozača bolji nego prošle godine, Kimi je jak od prvog kruga u zimskim testovima.

                          Start i strategija će mnogo toga definisati sutra, zanima me da vidim max brzine bolida i da li Ferrari i dalje predvodi. Ako ne predvode, znači da su dodali malo "krila" u napadu na pol poziciju.

                          Toro Rosso jako lepo ide, samo prvo da vidimo hoće li i završiti sutra. McLaren u Bahreinu stalno ima probleme, nije ovo ništa čudno. Trka je sutra, kao i poeni.

                          Comment


                          • #28
                            Odlican dan za nas crvene za sive ne tako ostatak lepo izmesan ocekujem dobro trkanje! Ferrari ako ima sampionske ambicije ovo sutra mora da iskoristi 1-2 i nista drugo ne smeju da dozvole,sve drugo je poraz. Kimi izlgeda imao puno guzve u zadnjem krugu zbog ceka je bio ljut ali svejedno mu je ima priliku sutra ili neka zastiti Seba. Mclaren je iznenadjen,ja nisam red bull ce nabaciti hondicu taman kada ovi naprave sve kako treba. Wiliams je uzas sramota za tim sa takvim renomeom,sada mi jos vise drago sto nema Kubice sta ce mu to.

                            Comment


                            • #29
                              Odlično upoređenje krugova Seba i Valterija, od krivine do krivine ko je gde brži bio

                              https://streamable.com/bt1rf

                              Comment


                              • #30
                                Kakv raspad za RB. Bas je Max bio nestrpljiv. Mogao je ici manje agresivno i uzeti tu pozicijiu. Ne videh ima li Hamilton neko ostecenje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X