Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio Motul de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Muceni Pedrosa, zavrsio na operaciji i jos jedan novi sraf u njegovom telu. Zglob ruke otisao

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      Kazneni poeni su uvedeni da bi se konstantni incidenti sukcesivno kažnjavali. Gde su sad kazneni poeni?
      Potpuno glupavo da mi je prvi post u vezi kazni, ali šta ću...

      Nema više kaznenih poena, ukinuti su na kraju prošle sezone. Vozač se kažnjava tokom trke i naknadne kazne ne mogu da se daju za prekršaj koji je već sankcionisan tokom trke.

      Comment


      • Nadamo se da nije i poslednji

        Nisam znao da su ukinuli te bodove, pametno. A i da nisu, bilo bi glupo za istu stvar kažnjavati dva puta
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Uzgred, pošto vidim da ima puno pljuvanja (naravno i zasluženog) po Dorni, samo kao razjašnjenje:

          Od pre tri-četiri godine (ako se ne varam) Dorna nema ništa sa treninzima i trkama. Sve odluke u vezi starta, sigurnosti, kazni itd, donosi direkcija trke zajedno sa direktorom trke (ja bih ovo pre preveo kao uprava i upravnik trke, ali držaću se termina sa SK) Majkom Vebom. Njih postavljaju (ponovo ako se ne varam) udruženje konstruktora, sponzora itd i svetska motociklistička organizacija, tako da oni zvanično ne rade za Dornu. To je i uradjeno da bi se sprečio eventualni uticaj organizatora trka na rezultate.

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            Nadamo se da nije i poslednji

            Hvala, već nije.

            Ali, kuda će mi duša, prvi post kazne, drugi Dorna... A stvarno odlična trka.

            Comment


            • Originally posted by marioj View Post
              Potpuno glupavo da mi je prvi post u vezi kazni, ali šta ću...

              Nema više kaznenih poena, ukinuti su na kraju prošle sezone. Vozač se kažnjava tokom trke i naknadne kazne ne mogu da se daju za prekršaj koji je već sankcionisan tokom trke.
              Tačno, propustio sam to potpuno, hvala na informaciji.

              Comment




              • n4iq1e.jpg

                Comment



                • "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment

                  Working...
                  X