Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio Motul de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Vulkan ponovo prokljucao, au

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • #62
      Ovako pošto sam u gužvi... JAVLJAM SE VANREDNO ZBOG SVEGA!
      Da se ne brinu Bogdan i ostali admini ništa ružno neću napisati.
      Ovako prvo ću reći da je DORNA sa svime napravila cirkus i ovo nije bilo regularno. Čestitke Vinjalesu za vožnju i čestitke četvorki na vrhu tabele!
      Šta reći za Markeza? Ovo je strašno , najbrži je sve vreme , a tako se ponašao...Ja sam ga branio 2015 u duelu sa Rosijem. Samo da se zna kod mene je sad GOTOV. Do kraja sezone ću navijati da Markeza bilo ko zaustavi to je apsolutno zaslužio. Posle duela sa Rosijem je morao iste SEKUNDE biti DISKVALIFIKOVAN. Što se tiče Rosija (svi znaju da ga ne volim), ali sad kad nije izašao da se rukuje sa Markezom za to od mene ima NAKLON DO PODA!
      Nadam se da nije strašan komentar?

      Comment


      • #63
        Marquez-u dati dvogodišnju crnu zastavu, nek zakupi neku stazu i plati 20ak motorista, pa nek sa njima vozi tako bahato i agresivno! Dokle bre više?! Kad je neko dobio 3 kazne u jednoj trci?! .. i za weekend, na treninzima je pravio gluposti.
        Dorna užasna, još od situacije sa Canet-om, i na kraju veelika nepravda prema Miller-u na startu.

        Cal zasluženo, iskusno je čuvao gume za kraj i pustio dobar deo trke onu trojicu da se troše..

        Comment


        • #64
          Mislim da su vidjeli i o ni koji gledaju a ne vide, a i čuli i oni koji slušaju a ne čuju. Haha...

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • #65
            Ludilo tek sledi. Ne treba da nas čudi ako Rossi krene u ozbiljno ofanzivu zbof Marqueza. Ovo su postale ozbiljne bezbednosne pretnje po ostale vozače zbog njega. Obišao je Rossija uz kontakt i potom ga izgurao sa staze. Sa Espargarom se toliko zaleteo da nije mogao da ukoči, hajde da budem blag i pretpostavim da je hteo.

            Druga je trka sezone, toliko je brz ovde. Hteo je da pobedi, smatra da mu to pripada. Drugi su nebitni. Ne može tako. Niko se u ovom sportu nije tako ponašao pre njega. Bilo je agresivnih poteza, bilo je preterivanja i to je sve odmah bilo kažnjavano.

            Dorna je otvorila Pandorinu kutiju sa svime što su mu tolerisali do sad. Divim se njegovoj brzini i kontroli bajka, ali na svim drugim poljima je totalno razočarenje. Kao sportista, kao čovek i kao kolega (drugim vozačima). Ako ne dobije neku drastičnu kaznu za ovo ponašanje, svi ostali mogu mirne glave da idu ubuduće na to da ga obaraju na trkama. Ili da bojkotuju trke. To bi bilo najgore za Dornu ukoliko se desi.

            Comment


            • #66
              Kakvo ludilo od trke,ovo nikad nisam video.
              Markez- mora dobiti jos neku kaznu jer ovo zaista nije uredu prema ostalim vozacima.
              Zarku trebaju zalepiti jednu lepu kaznu inace ce izbacivati kao i MM93,koliko puta ovo gledamo od kada je u MotoGPu,setimo se Asena prosle godine kada je mogao izbaciti Rosija,sada Pedro ni kriv ni duzan izbacen
              Svaka cast Kraclou,zasluzeno slavio,kao i Rinsu na prvom podijumu Verujem da moze doci do prve pobede ove sezone
              Last edited by BogdanB; 08-04-18, 21:19.
              sigpic

              Comment


              • #67
                Simoncelli je bio linčovan od strane španskih vozača za poteze koji pored Marqueza izgledaju kao dečije gurkanje. Zarco je posledica problema naravno, momak vidi da sme i što da ne radi.

                Comment


                • #68
                  @vanja

                  na kakvu ofanzivu mislis?

                  Evo ja se malo ohladio, mada nisam ni bio mnogo zagrejan. Sto se tice rukovanja, ne znam stvarno i dalje da li je trebao to da uradi ili ne.
                  Preticanje, Markez je video prostor i pokusao je, ali nije se iskontrolisalo. Gledam snimak, samo mi deluje da je malo bio dalje nego sto treba kada je krenuo u preticanje, slicna situacija kao Janone i Lorenco 2016.godine

                  U Jamahi i Dukatiju, da aktiviraju neku bombu svi da se pobiju. Covek prodje kroz pit lejn i sve ih stigne.


                  Ljudi, ako sam ja tolerantan prema vama i ne sankcionisem sto psujete, ajde budite i vi tolerantni prema meni i nemojte da psujete
                  Last edited by BogdanB; 08-04-18, 21:19.

                  Comment


                  • #69
                    Ofanzivu kao predsednik grupe vozača motogp-a. Grupa se sastaje i postoji zbog raznih stvari, u glavnom se diskutuje o bezbednosti. Koliko znam, još uvek je predsednik te grupe i to već dugi niz godina.

                    Comment


                    • #70
                      Koliko bi Marquez ostavio sve iza sebe, da nije imao problema na startu.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Ofanzivu kao predsednik grupe vozača motogp-a. Grupa se sastaje i postoji zbog raznih stvari, u glavnom se diskutuje o bezbednosti. Koliko znam, još uvek je predsednik te grupe i to već dugi niz godina.
                        Aha, znaci da ocekujemo svasta

                        Originally posted by Tarantula View Post
                        Koliko bi Marquez ostavio sve iza sebe, da nije imao problema na startu.
                        Iberrundovao bi pola grida

                        Comment


                        • #72
                          Po meni bi bolja opcija na startu bila da su pustili Milera,sacekali 20-30 sekundi i ond ponovi upalili crvena svetla za ostale .
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Na startu bi bilo daleko više fer da su svima rekli - ovo nije pojedinačna odluka vozača, svi ste pogrešili, izađite nazad i na kraju prvog kruga zamenite bajkove. Ili to ili da daju Milleru krug fore, što bi realno bilo malo idiotski. Nezahvalna situacija za taj krug za zagrevanje, ali svaka odluka posle je bila amaterska greška i tolerisanje pravilima zabranjenih radnji.

                            Comment


                            • #74
                              https://twitter.com/denkmit/status/983069404723326976


                              I sad zato sto je Miler ispao najpametniji, odlucio se za suve gume, ima da ispasta.
                              Last edited by BogdanB; 08-04-18, 21:36.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Ludilo tek sledi. Ne treba da nas čudi ako Rossi krene u ozbiljno ofanzivu zbof Marqueza. Ovo su postale ozbiljne bezbednosne pretnje po ostale vozače zbog njega. Obišao je Rossija uz kontakt i potom ga izgurao sa staze. Sa Espargarom se toliko zaleteo da nije mogao da ukoči, hajde da budem blag i pretpostavim da je hteo.

                                Druga je trka sezone, toliko je brz ovde. Hteo je da pobedi, smatra da mu to pripada. Drugi su nebitni. Ne može tako. Niko se u ovom sportu nije tako ponašao pre njega. Bilo je agresivnih poteza, bilo je preterivanja i to je sve odmah bilo kažnjavano.

                                Dorna je otvorila Pandorinu kutiju sa svime što su mu tolerisali do sad. Divim se njegovoj brzini i kontroli bajka, ali na svim drugim poljima je totalno razočarenje. Kao sportista, kao čovek i kao kolega (drugim vozačima). Ako ne dobije neku drastičnu kaznu za ovo ponašanje, svi ostali mogu mirne glave da idu ubuduće na to da ga obaraju na trkama. Ili da bojkotuju trke. To bi bilo najgore za Dornu ukoliko se desi.
                                Da hteo je da pobedi i da nije ga zanimalo na koji će način to postići. Pa me interesuje šta će biti u sledećoj trci posle svega? Kad svi znamo da Markez očekuje u Americi novu pol i novu pobedu. Sa trećim pasusom se apsolutno skroz slažem i delim mišljenje
                                Originally posted by BogdanB View Post
                                @vanja

                                na kakvu ofanzivu mislis?

                                Evo ja se malo ohladio, mada nisam ni bio mnogo zagrejan. Sto se tice rukovanja, ne znam stvarno i dalje da li je trebao to da uradi ili ne.
                                Preticanje, Markez je video prostor i pokusao je, ali nije se iskontrolisalo. Gledam snimak, samo mi deluje da je malo bio dalje nego sto treba kada je krenuo u preticanje, slicna situacija kao Janone i Lorenco 2016.godine

                                U Jamahi i Dukatiju, da aktiviraju neku bombu svi da se pobiju. Covek prodje kroz pit lejn i sve ih stigne.


                                Ljudi, ako sam ja tolerantan prema vama i ne sankcionisem sto psujete, ajde budite i vi tolerantni prema meni i nemojte da psujete
                                Nije se kontrolisao? Pa posle kazne zar nije bilo logično da je trebalo samo da malo počne da razmišlja jer bi lagano pobedio. Umesto toga je preticao gde i za njega nije izvodljivo i baš je preterao sa celom trkom. Čovek prođe kroz pit lejn i sve ih prestigne? Pa da se svako ponašao kao on pa sigurno ne bi većinu ovih stvari postigao jer bi njega neko izbacio kako je on činio

                                Originally posted by Tarantula View Post
                                Koliko bi Marquez ostavio sve iza sebe, da nije imao problema na startu.
                                Ne bi nikoga ostavio jer otpočetka nije bilo pošteno ono sa startom , a i posle da su se drugi ponašali kao on onda bi i njega neko izbacio. Drago mi je što Rosi nije izašao da se rukuje jer je Markez to i zaslužio.

                                Comment

                                Working...
                                X