Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 APRIL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA 2017/18 APRIL

    Jos samo malo...
    sigpic

  • #2
    A ja ni 5 tekmi ne odgledah,a eto doigrvanja

    Comment


    • #3
      Zlobnici bi napisali da tek tada pocinje prava kosarka

      Moj izbor:

      MVP : LBron

      ROY: Mitchell

      COY (trener) : McMillan ( Milance )

      Comment


      • #4
        Će da bude Harden i Simmons.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • #5
          Sto se tice MVP nagrade, Bradonja, pa par praznih mjesta.

          Comment


          • #6
            I Brada ima odlicnu sezonu iza sebe, rakao bih standardnu, Hou je na prvom mestu ... sasvim dobra polazna osnova i maltene logican izbor.

            Nikako ne moze da bude par slobodnih mesta jer je Lbronov doprinos i uticaj na ekipu daleko veci (ne, nisam fan LbJ-a ) i bukvalno je sam vukao ekipu kroz RS.

            Slicno i za Mitchell-Simmons ... Mitchell je bio daleko konstantniji kroz celu sezonu. U principu, moje preferencije nista manje 'zasluge' ni gorepomenuta dvojica

            Comment


            • #7
              Da ponovim jos jednom:

              Velika kradja ce da se desi ako Bradonja ne bude MVP.

              Sto se tice ROY, tu bih malu prednost dao Donovanu ispred Bena.

              Comment


              • #8
                Ovi što se tjeraju za PO na zapadu, do kraja skoro sve utakmice igraju jedni s drugim, ludo

                Comment


                • #9
                  Kradja je isuvise teska rec .

                  Da ponovim, LbJ je ove sezone 'oborio' mnoge rekorde, sam vuce ekipu (ali bukvalno) i ne bih se iznenadio da mu dodele MVP nagradu. Sa druge strane, Brada ima, takodje odlicnu sezonu , Hou je prvi i takodje je zasluzio MVP titulu.

                  2018-04-04 13_26_43-Free Agents - ESPN.jpg

                  Sa druge strane, mislim da ce Simmons dobiti nagradu za ROY-a. Nagradu za najboljeg def bi voleo da vidim u rukama Goberta ...

                  Najbolji 6-ti? Igrac koji je najvise napredovao?

                  Comment


                  • #10
                    Brada MVP, jer je njegov učinak direktno uticao na plasman ekipe, COY D'Antoni, bez konkurencije.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • #11
                      Jes da ga ne volim,ali zasluzio je brada ove god da bude mvp

                      Comment


                      • #12
                        Boston bez Irvinga u PO. Ceka ga operacija kolena i pauza od 4-5 meseci.

                        JimmyB se mozda vec veceras vraca na parket.

                        Comment


                        • #13
                          Pročitah sad za Kajrija. Baš ih tera maler ove sezone, sućut za colketa
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • #14

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Rossonero View Post
                              Kao Mailman nekad, samo što se metar ranije odrazio [emoji23].
                              Nuggetsi će do kraja da se bore za PO sa Wolves-ima, i sva je prilika da će poslednja utakmica da odluči kada igraju još jednom međusobno.
                              Rocketsi imaju nestvarnu sezonu, ali mi se čini da neće dalje od finala Zapada, Dubsi su odustali od jurenja prvog mesta još pre 10 kola zbog previše povređenih igrača i čini mi se da je to ispravna odluka.
                              Na Istoku, sličan scenario predviđam Raptorsima kao Hjustonu. Seltiksima se ovo sa Kajrijem desilo u najgorem mogućem trenutku, tako da Kavsi ni krivi ni dužni mogu do velikog finala, kvalitetom to svakako ne zaslužuju.
                              Samo još da spomenem Kingse, koji su ipak izgurali uspešnu sezonu, uspeli su da budu ispod 60 poraza. [emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment

                              Working...
                              X