Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Cedevita Olimpija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Za pleja sam znao..ali za Kuka ne..mada slabo igra..birali izmedju njega i Nikolsa...ovaj ih cekao i ono SHUK..jbga..mada nisma ocekivao to..ali realno igra slabo..
    Secas se kada sam se iscudjavao za Kuka i njega na 4? E pa, sad se ispostavilo da im je pijani amater birao tim. Zasto ulazu ako im nije cilj da stvore tim konkurentan za titulu? Nemojte samo o tome kako imaju manje od Mornara i Partizana, da sam hteo da citam lose viceve mogao sam da ih pronadjem na nekom drugom mestu.

    Mamic mora da ode, ali i trener. Tim je katastrofalno selektiran i jos gore vodjen.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Pa kako da ode trener kad je ovde na pocetku sezone proglasavan za najboljeg trenera ABA lige, kao sto je i prosle sezone Zdovc?
      Valjda Cedevita predstavlja ekskluzivu nasim navijacima jer se jedina finansira od strane tajkuna a ne od drzave, pa se onda svaki potez unapred preuvelicava i dozivljava kao fenomenalan.

      Odavno su trebali da se ratosiljaju uprave jer godinama prave lose poteze i sipaju novac u bunar, a za ocekivati je da nova uprava dovede i drugog trenera ukoliko u medjuvremenu ne konsoliduje timsku igru. Mada kada se procita da je uprava insistirala na domacim igracima a Sito na ovoj nedisciplinovanoj legiji stranaca, onda se postavlja pitanje ko je ovde lud.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Pa kako da ode trener kad je ovde na pocetku sezone proglasavan za najboljeg trenera ABA lige, kao sto je i prosle sezone Zdovc?
        Valjda Cedevita predstavlja ekskluzivu nasim navijacima jer se jedina finansira od strane tajkuna a ne od drzave, pa se onda svaki potez unapred preuvelicava i dozivljava kao fenomenalan.

        Odavno su trebali da se ratosiljaju uprave jer godinama prave lose poteze i sipaju novac u bunar, a za ocekivati je da nova uprava dovede i drugog trenera ukoliko u medjuvremenu ne konsoliduje timsku igru. Mada kada se procita da je uprava insistirala na domacim igracima a Sito na ovoj nedisciplinovanoj legiji stranaca, onda se postavlja pitanje ko je ovde lud.
        Možda je formulacija billa pogrešna ali svakako da je to trenutno u ABA ligi trener sa najboljim CV-om.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Nije nije...proglasavali smo ga za najboljeg trenera, dovoljno je samo prelistati par strana unazad. Mada mu i trofejnost u CV-u nije bas jaca strana...

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Nije nije...proglasavali smo ga za najboljeg trenera, dovoljno je samo prelistati par strana unazad. Mada mu i trofejnost u CV-u nije bas jaca strana...
            Kada sam napisao "trener sa najboljim CV-om" Mislio sam da je trener koji u svom CV ima da je vodio Baskonju i Barselonu, hajde i Huventud je svakako trenutno prvo ime u branši trenera ABA lige. Ni jedan drugi trener u ABA ligi nema ni približan Cv (Tomić asistent, Džikić sve neke timove za sredinu tabele ABA lige...Čanak)
            Da li je najbolji ili ne pokazaće vreme.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Niko da prenese, nisam ni video do sada

              U CEDEVITI PRESEKLI: Alonso je greška, stiže čovek koji je napravio ‘čudo’ na Jadranu 2014. godine

              hotsport.rs
              2018-10-25 14:31:44

              Ali od svega dobila je jedan od lošijih početaka sezone u istoriji kluba.

              Vlasnik Cedevite Emil Tedeski nije želeo više da čeka, te je uručio otkaz Situ Alonsu, a umesto njega na mesto trenera doveo Slavena Rimca.
              Za CV je mozda i najbitniji ucinak, a ne toliko koji je poslodavac u pitanju. Da kojim slucajem nije spanac, ne verujem da bi ikada dobio priliku da trenira Baskoniju ili Barselonu.

              Comment


              • Veciti Zvezdas opet zavrsi kod sokica.....Covic - nevera.

                Comment


                • Autoritativno poluvreme protiv Igosa. Mada, treba se paziti njih ipak se bore za opstanak. Ako Ceda kojim slučajem dobije sledeća nagazna mina je FMP, pa uvek neugodne Krka i Olimpija. Baš će teško zadržati drugo mesto.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Sramotno suđenje u Laktašima, dali su Igosima fore najboljeg igrača na utakmici Cooka ne bi li nekako ipak pobedili ali džabe, pravda i kvalitet su presudili. Više nego zaslužena pobeda Cede.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Primetih i da je Igosima Tesla sponzor...
                      2 iskljucena igraca Cedevite, sto je mnogo mnogo. Belosevic po zadatku ali uzalud

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Autoritativno poluvreme protiv Igosa. Mada, treba se paziti njih ipak se bore za opstanak. Ako Ceda kojim slučajem dobije sledeća nagazna mina je FMP, pa uvek neugodne Krka i Olimpija. Baš će teško zadržati drugo mesto.
                        Da, bas ce tesko zadrzati drugo mesto, a na KKCZ temi napises ovo:

                        Sve sami timovi od kojih treba strahovati, ne zna se ko je od njih nezgodniji takmac.
                        I ne brini, svaki put cu te ovako raskrinkati kada krenes ovako da se majmunises, kao kada si se klonirao da bi otpevao jednu te istu pesmu koju mesecima pevas.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by blond View Post
                          Da, bas ce tesko zadrzati drugo mesto, a na KKCZ temi napises ovo:



                          I ne brini, svaki put cu te ovako raskrinkati kada krenes ovako da se majmunises, kao kada si se klonirao da bi otpevao jednu te istu pesmu koju mesecima pevas.
                          Stvarno ne znam šta nije jasno, Krka je porazila najvećeg favorita za osvajanje ABA lige dok ih je vodio najbolji trener ABA. Olimpija odigrala muški protiv istog tima (koji je najveći favorit ABA) koje vodi novi najbolji trener ABA I izgubila samo pet razlike.
                          Svakako đavolski težak posao za Cedevitu i veoma teški takmaci, pogotovo uzimajući u obzir da će se boriti za opstanak i ima da grizu ko nikada.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Stvarno ne znam šta nije jasno, Krka je porazila najvećeg favorita za osvajanje ABA lige dok ih je vodio najbolji trener ABA. Olimpija odigrala muški protiv istog tima (koji je najveći favorit ABA) koje vodi novi najbolji trener ABA I izgubila samo pet razlike.
                            Svakako đavolski težak posao za Cedevitu i veoma teški takmaci, pogotovo uzimajući u obzir da će se boriti za opstanak i ima da grizu ko nikada.
                            Nije jasno tebi od pre 10 dana, jer si ironicno napisao ovo:

                            Sve sami timovi od kojih treba strahovati, ne zna se ko je od njih nezgodniji takmac.
                            Na moju tvrdnju da Cedevita nije obezbedila 2. mesto. Sad znamo da si trolovao na temi KKCZ, pa bi bilo lepo da prestanes bar tamo to da radis.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by blond View Post
                              Nije jasno tebi od pre 10 dana, jer si ironicno napisao ovo:



                              Na moju tvrdnju da Cedevita nije obezbedila 2. mesto. Sad znamo da si trolovao na temi KKCZ, pa bi bilo lepo da prestanes bar tamo to da radis.
                              Nije ni Futura onda obezbedila plejof ABA.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Nije ni Futura onda obezbedila plejof ABA.
                                Nije ni Zvezda prvo mesto, ali zasto je to bitno o temi o kojoj je rec? U 10 dana si napisao dva sasvim razlicita posta, jasno je koja ti je namera, sigurno nije dobronamerna. Tako da, ostavi vise ceo PDF na miru sa svojim trolovanjem, imas pomracenje za to.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X